|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Компьютер және қауіпсіздік |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Амангелді Серікжан Нұржанұлы |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Шағын жобаларды орындау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.4.2.2 құжаттарға арналған пароль орнату; 5.2.2.1 құжатты басып шығару үшін тиімді ұйымдастыру (бет параметрлерін орнату, алдын ала қарауды орындау); 5.1.3.1 ортақ пайдалану файлдарын орналастыру, редакциялау, жүктеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Жоба» ұғымы туралы анықтама береді. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Жоба жұмысын жоспарлау парағын толтырады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Жобаны рәсімдейді. |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, түгендеу. Сыныпта көңілді ахуал орнату.
Өткен сабақты пысықтау: «Ыстық орындық» әдісі. Оқушылар орындықта отырған оқушыға өткен сабаққа байланысты сұрақтар қояды. Оқушы жылдам жауап бермесе күйіп қалады. |
Жаңа тақырып туралы білім деңгейлерін анықтау үшін ынталандыру сұрақтарын қою
Оқулықпен жұмыс Оқушылар оқулықтағы мәліметтермен танысады. Мұғалім оларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талдайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Сәйкестендіру кестесімен жұмыс Оқушылар кестедегі мәліметтерді сәйкестендіреді.
|
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
|||||||||||
|
|
Топтық жұмыс Зерттеу элементтері бар жобалық іс-әрекетті жоспарлау парағының сызбасын жасаңдар. Оқушылар оқулықта танысқан жобалық іс-әрекетті жоспарлау парағының сызбасын оқулыққа қарамай жасайды.
|
Дескриптор: Жоба жұмысын жоспарлау парағын жасайды. «Мозайка» әдісі бойынша жұмыс. Жобаны рәсімдеу үлгісіндегі мәліметтер парақшаларға бөлініп жазылады. Оқушылар үлгіні орнымен құрастырады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Сөзжұмбақ дайындап келу. |
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі бойынша оқушылар екі жақсы анықтама, түсінбеген бір сұрақ айтады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
§ 5.6-5.7, жобамен жұмыс |
|
|
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютер және қауіпсіздік
Компьютер және қауіпсіздік
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Компьютер және қауіпсіздік |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Амангелді Серікжан Нұржанұлы |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Шағын жобаларды орындау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.4.2.2 құжаттарға арналған пароль орнату; 5.2.2.1 құжатты басып шығару үшін тиімді ұйымдастыру (бет параметрлерін орнату, алдын ала қарауды орындау); 5.1.3.1 ортақ пайдалану файлдарын орналастыру, редакциялау, жүктеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Жоба» ұғымы туралы анықтама береді. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Жоба жұмысын жоспарлау парағын толтырады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Жобаны рәсімдейді. |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, түгендеу. Сыныпта көңілді ахуал орнату.
Өткен сабақты пысықтау: «Ыстық орындық» әдісі. Оқушылар орындықта отырған оқушыға өткен сабаққа байланысты сұрақтар қояды. Оқушы жылдам жауап бермесе күйіп қалады. |
Жаңа тақырып туралы білім деңгейлерін анықтау үшін ынталандыру сұрақтарын қою
Оқулықпен жұмыс Оқушылар оқулықтағы мәліметтермен танысады. Мұғалім оларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талдайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Сәйкестендіру кестесімен жұмыс Оқушылар кестедегі мәліметтерді сәйкестендіреді.
|
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
|||||||||||
|
|
Топтық жұмыс Зерттеу элементтері бар жобалық іс-әрекетті жоспарлау парағының сызбасын жасаңдар. Оқушылар оқулықта танысқан жобалық іс-әрекетті жоспарлау парағының сызбасын оқулыққа қарамай жасайды.
|
Дескриптор: Жоба жұмысын жоспарлау парағын жасайды. «Мозайка» әдісі бойынша жұмыс. Жобаны рәсімдеу үлгісіндегі мәліметтер парақшаларға бөлініп жазылады. Оқушылар үлгіні орнымен құрастырады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Сөзжұмбақ дайындап келу. |
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі бойынша оқушылар екі жақсы анықтама, түсінбеген бір сұрақ айтады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай қалыптастырушы бағалау арқылы бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті, қолжетімді құралдар. |
||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
§ 5.6-5.7, жобамен жұмыс |
|
|
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз













