|
Бөлім |
2 Бөлім Денсаулық және қауіпсіздік |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Компьютерді пайдаланудың кері аспектілері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.4.1.1 адам ағзасына түрлі электронды құрылғылардың әсері туралы мысал келтіру және қорғану тәсілдерін тиімді қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Салауатты өмір салты мен компьютерде жұмыс істеуді тиімді ұйымдастыру |
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
- кемсітіушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - өз іс-әрекетің үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Психологиялық ахуал орналастыру. Топқа біріктіру. Кабинетке билет арқылы кіру. Билетке ақпараттың көлемі және типі жазылады. Бағалау парағы таратылады. Үй жұмысын тексеру. Жетелеу сұрақтарын қоя отырып тақырыпты ашу. Сабақтың мақсатын қою. (файлдардың көлемін есептеп, салыстыра алады). Компьютерлік желілердің негізгі ұғымдары. Жергілікті желі. Ауқымды компьютерлік желі. Электр тогымен зақымданғанда көмек көрсету:
Күйген кезде көмек көрсету Адам күйікке шалынған жағдайда:
Талып қалғандағы көмек көрсету Адам талып қалған жағдайда:
Тынысы тоқтап қалғандығы көмек көрсету Адамның тынысы тоқтап қалған жағдайда:
Топтық жұмыс. 1топ- ақпараттың өлшем бірліктерін зерттейді 2топ-есептеу жолдарын есептейді 3
топ – мәтіннен үстеулерді теріп алу, сөйлем
құрастыру Қорытындылау. Біз не үйрендік? Сұрақ-жауап. Дескрипторларды интербелсенді тақтамен көрсету.
Оқушыны мадақтау. Үй жұмысын беру. Сабақ аяқталды. Сау болыңдар! |
Амандасу. Жіберілген видео немес презентация ашып танысу
Тапсырма ларды белгіді бір уақытқа дейін орындау
|
Стикер Лермен
ҚБ
ҚБ
ҚБ
Өзара бағалау |
Кітап Дәптер Стикерлер Арнайы платфо рмалар |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютерді пайдаланудың кері аспектілері 8 сынып 6 сабақ ҚМЖ
Компьютерді пайдаланудың кері аспектілері 8 сынып 6 сабақ ҚМЖ
|
Бөлім |
2 Бөлім Денсаулық және қауіпсіздік |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Компьютерді пайдаланудың кері аспектілері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.4.1.1 адам ағзасына түрлі электронды құрылғылардың әсері туралы мысал келтіру және қорғану тәсілдерін тиімді қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Салауатты өмір салты мен компьютерде жұмыс істеуді тиімді ұйымдастыру |
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
- кемсітіушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - өз іс-әрекетің үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Психологиялық ахуал орналастыру. Топқа біріктіру. Кабинетке билет арқылы кіру. Билетке ақпараттың көлемі және типі жазылады. Бағалау парағы таратылады. Үй жұмысын тексеру. Жетелеу сұрақтарын қоя отырып тақырыпты ашу. Сабақтың мақсатын қою. (файлдардың көлемін есептеп, салыстыра алады). Компьютерлік желілердің негізгі ұғымдары. Жергілікті желі. Ауқымды компьютерлік желі. Электр тогымен зақымданғанда көмек көрсету:
Күйген кезде көмек көрсету Адам күйікке шалынған жағдайда:
Талып қалғандағы көмек көрсету Адам талып қалған жағдайда:
Тынысы тоқтап қалғандығы көмек көрсету Адамның тынысы тоқтап қалған жағдайда:
Топтық жұмыс. 1топ- ақпараттың өлшем бірліктерін зерттейді 2топ-есептеу жолдарын есептейді 3
топ – мәтіннен үстеулерді теріп алу, сөйлем
құрастыру Қорытындылау. Біз не үйрендік? Сұрақ-жауап. Дескрипторларды интербелсенді тақтамен көрсету.
Оқушыны мадақтау. Үй жұмысын беру. Сабақ аяқталды. Сау болыңдар! |
Амандасу. Жіберілген видео немес презентация ашып танысу
Тапсырма ларды белгіді бір уақытқа дейін орындау
|
Стикер Лермен
ҚБ
ҚБ
ҚБ
Өзара бағалау |
Кітап Дәптер Стикерлер Арнайы платфо рмалар |
шағым қалдыра аласыз














