|
САБАҚ: 5 |
Мектеп: Пән мұғалімі: |
|||
|
Бөлім тақырыбы |
ҮІ бөлім. Ғаламтор ғаламаты. Морфология (Шылау түрлері. Шылау емлесі) |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютердің адам ағызасына әсері, ғаламтордың зияны |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.3.1. Мәтін құрылымын (кіріспе бөлім, жалпы мәлімет беру, детальді мәлімет беру) сақтай отырып, графиктік мәтін (шартты белгі, сурет, сызба) түрінде берілген процесті сипаттап жазу. 7.4.4.3. Шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану. |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Тақырыпқа байланысты мәліметтердің негізгі ойын анықтау, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдану, сабақ барысында талданған ақпараттарға байланысты ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді қолдана алады, авторына сілтеме жасау, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдану. |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Бір тұтас бағдарламасы: «Тәртіп тәрбие бастауы» |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру бөлімі. Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Қызығушылықты ояту.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады.
Тыңдалым мәтіні бойынша сұрақтарға жауап бер
|
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбы мен мақсатын анықтайды.
Сұрақтарға жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
|
7-сынып қазақ тілі |
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Сызба бойынша мәтінді оқыңыз
Дескриптор:
ҚБ 4 тапсырам Сұрақтарға жауап
бер Дескриптор: өз ойын айтады
ҚБ
Дескриптор: |
Мәтінді оқилды Сұрақтарға жауап бер Мұғалімді тыңдайды Грамматикалық тапсырма орындайды. |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай. |
Этнографиялық энциклопедия |
|
Сабақтың соңы Рефлексия 3 минут |
Кері байланыс: Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін нота белгісі арқылы кері байланыс алу(бағдаршам түсімен)
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютердің адам ағызасына әсері, ғаламтордың зияны
Компьютердің адам ағызасына әсері, ғаламтордың зияны
|
САБАҚ: 5 |
Мектеп: Пән мұғалімі: |
|||
|
Бөлім тақырыбы |
ҮІ бөлім. Ғаламтор ғаламаты. Морфология (Шылау түрлері. Шылау емлесі) |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютердің адам ағызасына әсері, ғаламтордың зияны |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.3.1. Мәтін құрылымын (кіріспе бөлім, жалпы мәлімет беру, детальді мәлімет беру) сақтай отырып, графиктік мәтін (шартты белгі, сурет, сызба) түрінде берілген процесті сипаттап жазу. 7.4.4.3. Шылау түрлерін ажырата білу, орынды қолдану. |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Тақырыпқа байланысты мәліметтердің негізгі ойын анықтау, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдану, сабақ барысында талданған ақпараттарға байланысты ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан алынған деректерді қолдана алады, авторына сілтеме жасау, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдану. |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Бір тұтас бағдарламасы: «Тәртіп тәрбие бастауы» |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру бөлімі. Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Қызығушылықты ояту.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады.
Тыңдалым мәтіні бойынша сұрақтарға жауап бер
|
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбы мен мақсатын анықтайды.
Сұрақтарға жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
|
7-сынып қазақ тілі |
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Сызба бойынша мәтінді оқыңыз
Дескриптор:
ҚБ 4 тапсырам Сұрақтарға жауап
бер Дескриптор: өз ойын айтады
ҚБ
Дескриптор: |
Мәтінді оқилды Сұрақтарға жауап бер Мұғалімді тыңдайды Грамматикалық тапсырма орындайды. |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай. |
Этнографиялық энциклопедия |
|
Сабақтың соңы Рефлексия 3 минут |
Кері байланыс: Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін нота белгісі арқылы кері байланыс алу(бағдаршам түсімен)
|
|
||
шағым қалдыра аласыз




















