Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Компьютердің енгізу шығару құрылғылары
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
I бөлім. Компьютерлер мен программалар (ортақ тақырып: «Өзім туралы») |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.1 енгізу шығару құрылғыларын ажырата білу; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Енгізу шығару құрылғыларын ажырата алады. |
|
|
|
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау Үй тапсырмасы ҚБ: стикер
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Берілген сұрақтарға жауап береді |
Стикер |
Оқулық, дәптер |
|
Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды белсенділігіне қарай «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. |
Интерактивті тақта Оқулық Жұмыс дәптерлері |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
Мұғалім төмендегі сұрақтарды оқушыларға қойып, суреттерді интерактивті тақтадан көрсетеді.
|
Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып, жауап береді.
|
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Фигуралар» əдісі арқылы бағалайды. |
Интерактивті тақта. Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып. Презентация
1-тапсырма. 14-бет. Дескриптор: Суретте берілген енгізу-шығару құрылғыларын атайды. ҚБ: стикер /4 балл/ Жеке жұмыс.5-сурет Дескриптор: Енгізу құрылғыларын жіктейді Шығару құрылғыларын атайды 2-тапсырма Енгізу құрылғыларын сәйкестендіреді. Шығар құрылғыларын сәйкестендіреді. ҚБ: стикер Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды береді. |
Мұғалімді тыңдайды Құрылғылармен танысады
2-тапсырманы орындайды
3-тапсырманы орындайды |
Стикер
Стикер |
Презентация
Жұмыс дәптері |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
бәрін емес
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютердің енгізу шығару құрылғылары
Компьютердің енгізу шығару құрылғылары
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Компьютердің енгізу шығару құрылғылары
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
I бөлім. Компьютерлер мен программалар (ортақ тақырып: «Өзім туралы») |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.1 енгізу шығару құрылғыларын ажырата білу; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Енгізу шығару құрылғыларын ажырата алады. |
|
|
|
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау Үй тапсырмасы ҚБ: стикер
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Берілген сұрақтарға жауап береді |
Стикер |
Оқулық, дәптер |
|
Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды белсенділігіне қарай «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. |
Интерактивті тақта Оқулық Жұмыс дәптерлері |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
Мұғалім төмендегі сұрақтарды оқушыларға қойып, суреттерді интерактивті тақтадан көрсетеді.
|
Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып, жауап береді.
|
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Фигуралар» əдісі арқылы бағалайды. |
Интерактивті тақта. Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып. Презентация
1-тапсырма. 14-бет. Дескриптор: Суретте берілген енгізу-шығару құрылғыларын атайды. ҚБ: стикер /4 балл/ Жеке жұмыс.5-сурет Дескриптор: Енгізу құрылғыларын жіктейді Шығару құрылғыларын атайды 2-тапсырма Енгізу құрылғыларын сәйкестендіреді. Шығар құрылғыларын сәйкестендіреді. ҚБ: стикер Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды береді. |
Мұғалімді тыңдайды Құрылғылармен танысады
2-тапсырманы орындайды
3-тапсырманы орындайды |
Стикер
Стикер |
Презентация
Жұмыс дәптері |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
бәрін емес
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




барлығын
түсіндім













