|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Компьютер мен желілердің техникалық сипаттамалары |
|||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Бажанова С |
|||||||||||||
|
Күні: |
16.09.2024 |
|||||||||||||
|
Сынып |
8В |
8Ғ |
8Д |
|||||||||||
|
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны : |
|
|
|
|||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Компьютердің ішкі құрылымы мен қосымша құрылғылары |
|||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
8.1.1.1 процессордың функцияларын және оның негізгі сипаттамаларын қарапайым деңгейде түсіндіру; |
|||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
|||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Басы 3 мин Үй тапсырмасы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3. «Менің саған тілерім...» әдісі Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Жеке жұмыс. Оқулық 11 бет, үй тапсырмасы 1. Көлемі 8 бит болған хабар қабылданды.
Алынған деректен қанша Дескриптор: 1.Ақпаратты өлшеудегі ықтималдық әдісін біледі – 1 балл 2. Хартли формуласын қолданады – 1балл 3. Тапсырманың шығарылу жолын түсіндіріп,көрсетеді – 1 балл |
Сәлемдеседі Бір –біріне тілек айтды
Үй тапсырмасын көрсетеді.
|
«Домбыра» бағалау әдісі ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» ФБ: 3 балл |
Kundelik.kz
Оқулық 11 бет
|
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 мин 22 мин |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. Педагог слайд арқылы түсіндіреді.
Дербес компьютер
– әмбебап техникалық жүйе. Оның
конфи-
1-тапсырма Жұппен жұмыс «Ойлан, жұптас, пікірлес» әдісі. Оқушы жекеше өз ойлары мен пікірін қағазға түсіреді. Содан кейін оқушы жұбымен жазғанын талқылайды, пікірлеседі. Компьютердің қосымша құрылғыларына талдау
жасаңдар.
Дескриптор:
2 тапсырма Жеке жұмыс. Кесте толтыру.
Дескриптор: 1.Процессордың ішкі құрылғыларын біледі – 1 балл 2.Ішкі құрылғыларының қызметін анықтайды -1балл 3.Функциялары мен сипаттамаларына талдау жасайды – 2 балл
|
Мұғалімді тыңдайды. Анықтамаларын дәптерге жазып алады
Оқушылар берілген тапсырманы оқып шығып, жұппен орындайды Берілген тапсырманы дәптерде орындайды
Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды
|
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» «Талпын!»
« ФБ: 3 балл
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» «Талпын!»
ФБ: 4 балл
|
Оқулық Слайд 1
Оқулық 17 бет
Оқулық
Компьютер Оқулық үлестірме материал
|
||||||||||
|
Соңы 8 мин
|
«Сәйкестендіру» ойыны арқылы сабақты бекіту
Сабақтың соңында оқушылар «Ноутбук» әдісі арқылы кері байланыс жүргізеді:
Үйге тапсырма: Оқулық 18 бет, үй тапсырмасының № 2зерттеу тақырыбы
|
Сұрақтарға жауап береді
Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» «Талпын!»
Өзін-өзі бағалау |
https://wordwall.net/ru/resource/77998500
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютердің ішкі құрылымы мен қосымша құрылғылары
Компьютердің ішкі құрылымы мен қосымша құрылғылары
|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Компьютер мен желілердің техникалық сипаттамалары |
|||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Бажанова С |
|||||||||||||
|
Күні: |
16.09.2024 |
|||||||||||||
|
Сынып |
8В |
8Ғ |
8Д |
|||||||||||
|
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны : |
|
|
|
|||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Компьютердің ішкі құрылымы мен қосымша құрылғылары |
|||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
8.1.1.1 процессордың функцияларын және оның негізгі сипаттамаларын қарапайым деңгейде түсіндіру; |
|||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
|||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Басы 3 мин Үй тапсырмасы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3. «Менің саған тілерім...» әдісі Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Жеке жұмыс. Оқулық 11 бет, үй тапсырмасы 1. Көлемі 8 бит болған хабар қабылданды.
Алынған деректен қанша Дескриптор: 1.Ақпаратты өлшеудегі ықтималдық әдісін біледі – 1 балл 2. Хартли формуласын қолданады – 1балл 3. Тапсырманың шығарылу жолын түсіндіріп,көрсетеді – 1 балл |
Сәлемдеседі Бір –біріне тілек айтды
Үй тапсырмасын көрсетеді.
|
«Домбыра» бағалау әдісі ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» ФБ: 3 балл |
Kundelik.kz
Оқулық 11 бет
|
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 мин 22 мин |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. Педагог слайд арқылы түсіндіреді.
Дербес компьютер
– әмбебап техникалық жүйе. Оның
конфи-
1-тапсырма Жұппен жұмыс «Ойлан, жұптас, пікірлес» әдісі. Оқушы жекеше өз ойлары мен пікірін қағазға түсіреді. Содан кейін оқушы жұбымен жазғанын талқылайды, пікірлеседі. Компьютердің қосымша құрылғыларына талдау
жасаңдар.
Дескриптор:
2 тапсырма Жеке жұмыс. Кесте толтыру.
Дескриптор: 1.Процессордың ішкі құрылғыларын біледі – 1 балл 2.Ішкі құрылғыларының қызметін анықтайды -1балл 3.Функциялары мен сипаттамаларына талдау жасайды – 2 балл
|
Мұғалімді тыңдайды. Анықтамаларын дәптерге жазып алады
Оқушылар берілген тапсырманы оқып шығып, жұппен орындайды Берілген тапсырманы дәптерде орындайды
Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды
|
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» «Талпын!»
« ФБ: 3 балл
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» «Талпын!»
ФБ: 4 балл
|
Оқулық Слайд 1
Оқулық 17 бет
Оқулық
Компьютер Оқулық үлестірме материал
|
||||||||||
|
Соңы 8 мин
|
«Сәйкестендіру» ойыны арқылы сабақты бекіту
Сабақтың соңында оқушылар «Ноутбук» әдісі арқылы кері байланыс жүргізеді:
Үйге тапсырма: Оқулық 18 бет, үй тапсырмасының № 2зерттеу тақырыбы
|
Сұрақтарға жауап береді
Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы!» «Талпын!»
Өзін-өзі бағалау |
https://wordwall.net/ru/resource/77998500
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз















