|
Қысқа мерзімді жоспары |
||
|
Бөлім |
Деректерді ұсыну |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып 10 А |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютердің логикалық негіздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.3 маңызды логикалық элементтердің мақсатын түсіндіру: дизъюнктор, конъюнктор, инвертор |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Компьютердің логикалық элементтерін анықтайды Логикалық элементерді салыстырады Логикалық сызба бойынша логикалық өрнек құрайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 6 мин |
1.Білім алушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу Өткен сабақты пысықтау: «Таза тақта» Білім алушылар өткен тақырып бойынша тақтаға Ақиқат кестесін жазып, содан кейін түсіндіріп, өшіріп отырады. Соңында барлық сұрақтарға жауап бергенде тақта таза болып шығады. Білім алушылардың жауаптарын бағалау. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Ауызша ҚБ |
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы 14 мин 20 мин |
«Миға шабуыл» әдісі - Компьютердің ішкі құрылысы жайлы қандай ақпаратты білесіңдер? - Адам мен компьютердің ойлауы арасында қандай ортақ ұқсастықтары бар деп ойлайсыңдар? - Компьютер адамның қандай іс-әрекеттерін орындай алмайды? Логикалық сызбалар туралы түсіндіру БЖБ тапсырмасын беру |
Мұғалімді тыңдайды БЖБ тапсырмасын орындайды |
Сұрақтар-ға жауаптар береді Дескрип-тор бойынша бағалау |
Жұмыс дәптері Үлестірме |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Қорытынды Кері байланыс: БЖБ тапсырмасы бойынша пікір |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Жұмыс дәптері |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютердің логикалық негіздері 10 cынып
Компьютердің логикалық негіздері 10 cынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||
|
Бөлім |
Деректерді ұсыну |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып 10 А |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютердің логикалық негіздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.3 маңызды логикалық элементтердің мақсатын түсіндіру: дизъюнктор, конъюнктор, инвертор |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Компьютердің логикалық элементтерін анықтайды Логикалық элементерді салыстырады Логикалық сызба бойынша логикалық өрнек құрайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 6 мин |
1.Білім алушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу Өткен сабақты пысықтау: «Таза тақта» Білім алушылар өткен тақырып бойынша тақтаға Ақиқат кестесін жазып, содан кейін түсіндіріп, өшіріп отырады. Соңында барлық сұрақтарға жауап бергенде тақта таза болып шығады. Білім алушылардың жауаптарын бағалау. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Ауызша ҚБ |
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы 14 мин 20 мин |
«Миға шабуыл» әдісі - Компьютердің ішкі құрылысы жайлы қандай ақпаратты білесіңдер? - Адам мен компьютердің ойлауы арасында қандай ортақ ұқсастықтары бар деп ойлайсыңдар? - Компьютер адамның қандай іс-әрекеттерін орындай алмайды? Логикалық сызбалар туралы түсіндіру БЖБ тапсырмасын беру |
Мұғалімді тыңдайды БЖБ тапсырмасын орындайды |
Сұрақтар-ға жауаптар береді Дескрип-тор бойынша бағалау |
Жұмыс дәптері Үлестірме |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Қорытынды Кері байланыс: БЖБ тапсырмасы бойынша пікір |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Жұмыс дәптері |
шағым қалдыра аласыз













