|
Бөлім |
Компьютерлік желілер және ақпараттық қауіпсіздік |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 «А» |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
КОМПЬЮТЕРЛІК ЖЕЛІЛЕРДІҢ ЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.6.1.1 Желілік компоненттердің мақсатын сипаттау (тораптар, маршрутизаторлар, коммутаторлар) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Компьютерлік желілердің қызметін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желі түрлерін анықтайды |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Оқушымен амандасу .Өткен сабақты пысықтау: «Сұхбат алу» Оқушыдан өтілген тақырып бойынша сұхбат алу.Оқушының іс-әрекетін ауызша мадақтау, ынталандыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сұрақ-жауап компьютер |
|
Сабақтың ортасы 15 мин 15 мин |
Видеоролик көрсету. Компьютерлік желі Жаңа тақырыпты ашу «Миға шабуыл» әдісі - Бүгінгі таңда қоғамдағы әлеуметтік өзгерістерге желі технологиясының ықпалы қандай? - Қандай желі түрлерімен таныссың? «Джигсо» әдісі Оқушы кітаппен жұмыс істейді. Түсінгенін талқылайды. Ауызша мадақтау, ынталандыру 1-тапсырма. - Біздің еліміздегі әлеуметтік желілердің даму барысына талдау жаса? Мысал келтір. Дескриптор: Компьютерлік желі түрін анықтайды. Фигуралар арқылы бағалау 2 -тапсырма. - Компьютерлік желінің жағымды жақтары мен пайдасын бағала. - Компьютерлік желінің жағымсыз тұстары мен зиянды жақтарын бағала. - Екі жағдайды бағалау барысында дәлелді мысалдар келтіріңдер. Дескриптор: Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады. Фигура арқылы бағаланады |
Оқулық Bilimland.kz |
|
Презентация компьютер Bilimland.kz |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Тест тапсырмасы Кері байланыс: «Мұғалімге хат» әдісі Оқушы сабақ туралы түсінгенін және сұрақтарын қағазға жазып қалдырады. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
КОМПЬЮТЕРЛІК ЖЕЛІЛЕРДІҢ ЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ.
КОМПЬЮТЕРЛІК ЖЕЛІЛЕРДІҢ ЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ.
|
Бөлім |
Компьютерлік желілер және ақпараттық қауіпсіздік |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 «А» |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
КОМПЬЮТЕРЛІК ЖЕЛІЛЕРДІҢ ЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.6.1.1 Желілік компоненттердің мақсатын сипаттау (тораптар, маршрутизаторлар, коммутаторлар) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Компьютерлік желілердің қызметін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желі түрлерін анықтайды |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Оқушымен амандасу .Өткен сабақты пысықтау: «Сұхбат алу» Оқушыдан өтілген тақырып бойынша сұхбат алу.Оқушының іс-әрекетін ауызша мадақтау, ынталандыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сұрақ-жауап компьютер |
|
Сабақтың ортасы 15 мин 15 мин |
Видеоролик көрсету. Компьютерлік желі Жаңа тақырыпты ашу «Миға шабуыл» әдісі - Бүгінгі таңда қоғамдағы әлеуметтік өзгерістерге желі технологиясының ықпалы қандай? - Қандай желі түрлерімен таныссың? «Джигсо» әдісі Оқушы кітаппен жұмыс істейді. Түсінгенін талқылайды. Ауызша мадақтау, ынталандыру 1-тапсырма. - Біздің еліміздегі әлеуметтік желілердің даму барысына талдау жаса? Мысал келтір. Дескриптор: Компьютерлік желі түрін анықтайды. Фигуралар арқылы бағалау 2 -тапсырма. - Компьютерлік желінің жағымды жақтары мен пайдасын бағала. - Компьютерлік желінің жағымсыз тұстары мен зиянды жақтарын бағала. - Екі жағдайды бағалау барысында дәлелді мысалдар келтіріңдер. Дескриптор: Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады. Фигура арқылы бағаланады |
Оқулық Bilimland.kz |
|
Презентация компьютер Bilimland.kz |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Тест тапсырмасы Кері байланыс: «Мұғалімге хат» әдісі Оқушы сабақ туралы түсінгенін және сұрақтарын қағазға жазып қалдырады. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













