|
Мектеп |
ІТ мектеп лицейі |
|
|
Бөлім: |
Компьютерлік желілермен ақпараттық қауіпсіздік |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Жумашова Жадыра Турганбаевна |
|
|
Күні: |
02.09-06.09.2024ж |
|
|
Сынып: 10а,в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
Компьютерлік желілердің жұмыс жасау қағидалары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.6.1.1 желілік
компоненттердің мақсатын сипаттау (тораптар, маршрутизаторлар,
коммутаторлар); |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тораптар, маршрутизаторлар, коммутаторлар қызметін біледі IP (ай пи)-мекен-жайының мақсатын біледі домендік атаулардың жүйесін жеке виртуалды желінің мақсатын сипаттай алады |
|
|
Ойлау дағдылары |
Білу, қолдану |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу топқа бөлу Миға шабуыл әдісі тақырыпты ашу
IP (ай пи)-мекен-жайының мақсаты- бір түйіннен екінші түйінге ақпаратты жіберу, алу, табу үшін қажетті бірегей мекенжай Тапсырма IP-ме кен жай 2 түр ге бө лі не ді: ол кандай Тапсырма
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады, , сұрақтарға жауап береді Дискриптор
Дискриптор
|
Мадақтау әдісі
|
10 сынып алматы баспасы Оқулық |
|
Сабақ ортасы 20мин |
Тапсырма Концентратор –.................................... Барлық деректер концентратордың бір портына келіп түсіп, қалған порттарға таратылады. Марш ру ти за тор………………. |
Дескриптор: Концентратор маршрутизатор аныктамасын жазады |
Бағалау бетше 2 балл |
|
|
Сабақтың соңы |
Желілік компоненттердің бір-бірінен қандай ұқсастығы және айырмашылығы бар? 2. Негізгі аппараттық компоненттер қызметтерін салыстырып, ұқсастық тарын анықтаңдар. 3. Жергілікті желінің ауқымды желіден айырмашылығы қандай? Қайсысының мүмкіндігі жоғары? |
Сұрақтарға жауап беру 4ұпай |
Бағалау бетшесі |
|
|
Рефлексия |
|
Стикер жапсыру |
|
|
|
Үй тапсырамсы |
Тақырыпты оқу ережелерді жаттау |
Жаттау |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютерлік желілердің жұмыс жасау қағидалары
Компьютерлік желілердің жұмыс жасау қағидалары
|
Мектеп |
ІТ мектеп лицейі |
|
|
Бөлім: |
Компьютерлік желілермен ақпараттық қауіпсіздік |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Жумашова Жадыра Турганбаевна |
|
|
Күні: |
02.09-06.09.2024ж |
|
|
Сынып: 10а,в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
Компьютерлік желілердің жұмыс жасау қағидалары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.6.1.1 желілік
компоненттердің мақсатын сипаттау (тораптар, маршрутизаторлар,
коммутаторлар); |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тораптар, маршрутизаторлар, коммутаторлар қызметін біледі IP (ай пи)-мекен-жайының мақсатын біледі домендік атаулардың жүйесін жеке виртуалды желінің мақсатын сипаттай алады |
|
|
Ойлау дағдылары |
Білу, қолдану |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу топқа бөлу Миға шабуыл әдісі тақырыпты ашу
IP (ай пи)-мекен-жайының мақсаты- бір түйіннен екінші түйінге ақпаратты жіберу, алу, табу үшін қажетті бірегей мекенжай Тапсырма IP-ме кен жай 2 түр ге бө лі не ді: ол кандай Тапсырма
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады, , сұрақтарға жауап береді Дискриптор
Дискриптор
|
Мадақтау әдісі
|
10 сынып алматы баспасы Оқулық |
|
Сабақ ортасы 20мин |
Тапсырма Концентратор –.................................... Барлық деректер концентратордың бір портына келіп түсіп, қалған порттарға таратылады. Марш ру ти за тор………………. |
Дескриптор: Концентратор маршрутизатор аныктамасын жазады |
Бағалау бетше 2 балл |
|
|
Сабақтың соңы |
Желілік компоненттердің бір-бірінен қандай ұқсастығы және айырмашылығы бар? 2. Негізгі аппараттық компоненттер қызметтерін салыстырып, ұқсастық тарын анықтаңдар. 3. Жергілікті желінің ауқымды желіден айырмашылығы қандай? Қайсысының мүмкіндігі жоғары? |
Сұрақтарға жауап беру 4ұпай |
Бағалау бетшесі |
|
|
Рефлексия |
|
Стикер жапсыру |
|
|
|
Үй тапсырамсы |
Тақырыпты оқу ережелерді жаттау |
Жаттау |
|
|
шағым қалдыра аласыз















