|
Педагогтың аты-жөні |
Джанзакова А.Д |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 «А» |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
КОМПЬЮТЕРЛІКЖЕЛІЛЕРДІҢЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.6.1.1 Желілік компоненттердің мақсатын сипаттау (тораптар, маршрутизаторлар, коммутаторлар) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Компьютерлік желілердің қызметін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желі түрлерін анықтайды |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу ағылшыншы Өткен сабақты пысықтау: «Сұхбат алу» Ортаға үш оқушы шақырылады. Екі оқушы бір-бірімен өтілген тақырыптар бойынша сұхбат құрады.СандарҮшінші оқушы түсінгенін әңгімелейді.Оқушылардың іс-әрекеттерін ауызша мадақтау, ынталандыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сандар |
|
Сабақтың ортасы 15 мин 15 мин |
«Миға шабуыл» әдісі - Бүгінгі таңда қоғамдағы әлеуметтік өзгерістерге желі технологиясының ықпалы қандай? - Қандай желі түрлерімен таныссың? «Джигсо» әдісі Оқушылар кітаппен жұмыс істейді. Түсінгендерін ортада талқылайды. Мұғалім білімдерін толықтырады. Ауызша мадақтау, ынталандыру 1-тапсырма. «Құрылысшы» ойыны Тақырып бойынша мәтін қиындылары беріледі. Оқушылар берілген мәтіннің қиындыларын құрастырады. Дескриптор: Компьютерлік желілердің қызметін біледі. Фигуралар арқылы бағалау 2-тапсырма. - Біздің еліміздегі әлеуметтік желілердің даму барысына талдау жасаңдар? Мысал келтіріңдер. Дескриптор: Компьютерлік желі түрлерін анықтайды. Фигуралар арқылы бағалау 3-тапсырма. - Компьютерлік желінің жағымды жақтары мен пайдасын бағала. - Компьютерлік желінің жағымсыз тұстары мен зиянды жақтарын бағала. - Екі жағдайды бағалау барысында дәлелді мысалдар келтіріңдер. Дескриптор: Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады. Оқушылардың жұмыстарын топ басшылары шәкіл арқылы бағалайды. «Сызғыш» әдісі. Сызғыштың шәкіл бөліктеріне оқушылардың аттарын жазады. |
Оқулық Bilimland.kz |
|
компьютер |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Тест тапсырмасы Өздерін бағалайды Кері байланыс: «Мұғалімге хат» әдісі Оқушылар сабақ туралы түсінгендерін және сұрақтарын қағазға жазып қалдырады. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
КОМПЬЮТЕРЛІКЖЕЛІЛЕРДІҢЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ.
КОМПЬЮТЕРЛІКЖЕЛІЛЕРДІҢЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ.
|
Педагогтың аты-жөні |
Джанзакова А.Д |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 «А» |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
КОМПЬЮТЕРЛІКЖЕЛІЛЕРДІҢЖҰМЫС ІСТЕУ ҚАҒИДАЛАРЫ. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.6.1.1 Желілік компоненттердің мақсатын сипаттау (тораптар, маршрутизаторлар, коммутаторлар) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Компьютерлік желілердің қызметін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желі түрлерін анықтайды |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу ағылшыншы Өткен сабақты пысықтау: «Сұхбат алу» Ортаға үш оқушы шақырылады. Екі оқушы бір-бірімен өтілген тақырыптар бойынша сұхбат құрады.СандарҮшінші оқушы түсінгенін әңгімелейді.Оқушылардың іс-әрекеттерін ауызша мадақтау, ынталандыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сандар |
|
Сабақтың ортасы 15 мин 15 мин |
«Миға шабуыл» әдісі - Бүгінгі таңда қоғамдағы әлеуметтік өзгерістерге желі технологиясының ықпалы қандай? - Қандай желі түрлерімен таныссың? «Джигсо» әдісі Оқушылар кітаппен жұмыс істейді. Түсінгендерін ортада талқылайды. Мұғалім білімдерін толықтырады. Ауызша мадақтау, ынталандыру 1-тапсырма. «Құрылысшы» ойыны Тақырып бойынша мәтін қиындылары беріледі. Оқушылар берілген мәтіннің қиындыларын құрастырады. Дескриптор: Компьютерлік желілердің қызметін біледі. Фигуралар арқылы бағалау 2-тапсырма. - Біздің еліміздегі әлеуметтік желілердің даму барысына талдау жасаңдар? Мысал келтіріңдер. Дескриптор: Компьютерлік желі түрлерін анықтайды. Фигуралар арқылы бағалау 3-тапсырма. - Компьютерлік желінің жағымды жақтары мен пайдасын бағала. - Компьютерлік желінің жағымсыз тұстары мен зиянды жақтарын бағала. - Екі жағдайды бағалау барысында дәлелді мысалдар келтіріңдер. Дескриптор: Компьютерлік желілердің жағымды және жағымсыз жақтарын салыстырады. Оқушылардың жұмыстарын топ басшылары шәкіл арқылы бағалайды. «Сызғыш» әдісі. Сызғыштың шәкіл бөліктеріне оқушылардың аттарын жазады. |
Оқулық Bilimland.kz |
|
компьютер |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Тест тапсырмасы Өздерін бағалайды Кері байланыс: «Мұғалімге хат» әдісі Оқушылар сабақ туралы түсінгендерін және сұрақтарын қағазға жазып қалдырады. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













