|
Бөлімі |
Менің мектебім |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Дуйсенгалиева С.З |
||||||
|
Күні: |
15.11.2023ж |
||||||
|
Сынып: |
2 а |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көңілді үзіліс |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.2.3 - ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 20 мин Сабақтың ортасы 15 мин 5 мин |
Амандасу. Ақпарат іздеу. «Көңіліді үзіліс Суырыпсалма. «Санамақ жарысы» музыкалық ойын. Ойынның шарты: Мұғалім сабақта оқушылардан санамақ туралы сұрайды. Түсінік беру үшін бейнежазба көрсетеді.Балалар үш топқа бөлінеді.Талап бойынша олар санамақты әнімен орындауы тиіс.Қай топ неғұрлым көп санамақ дайындалса, сол топ жеңеді. 2-тапсырма. Орындау. «Он дегенім Отаным» Он дегенім Отаным, Тоғыз деген топырағым, Сегіз сеңгір тауым, Жеті жасыл бауларым, Алты алтын Күн төккен нұр, Бес бұлағым мөп мөлдір, Төрт туған ел дәулетті, Үш үйлерім сәулетті, Екі ата анам өбекті, Бір бақытты бөбектер. Сұрақтарға жауап беріңіздер: - Ән шығарманың екпінін, сипатын анықтаңыз - Ән шығарманың динамикасын анықтаңыз? - Шығарманың мазмұнына, сипатына және көңіл-күйіне екпін қалай әсер етеді? 3-тапсырма. «Үйренгеніңді тексер: «Жас дәуірдің түлегіміз» әнінің бірінші шумағы және қайырмасын дәптеріңе толықтырып жаз: Бау бақша....... Орман,....көлдер, ........шексіз даламыз, ........тасқан, Сәулеті............ Көңілді ауыл,....... Қайырмасы: .............күндей, Жайнаған.........., Бақытты......баламыз! 4-тапсырма.Музыка шығару және таныстырылым. «Мектептегі бір күнім» ойын Ойынның шарты:Тобыңның атына сәйкес музыкалық композиция шығар. До,ми,соль ноталарын, ұрмалы және шулы аспаптарды,өз даусыңды қолдан. Бағалау.
Әр оқушы өз тапсырмаларын таныстырады және бағалайды Кері байланыс
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. 1-тапсырма. Тапсырманы ұйымдастыру үшін алдын-ала ақпарат қағаздары мен иллюстрациялартаратылады. Ақпараттық қағаздарды кесте, сурет, сызба т.б. түрде оқушыларға ұсынылады. Операдан үзінді тыңдап, өз ойларын айтады. Ән орындау Әнді біргелікте орындайды Өз тапсырмаларын таныстырады және бағалайды. Кері байланыс «Интервью» тәсілі бойынша кері байланыс жүргізеді. Кері байланыс «Интервью» тәсілі бойынша кері байланыс жүргізеді. |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
|
hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- «Ғажайып музыка. Әнұран» Сөзі А. Естенов, әні Е. Өміров (әндердің клавирі, минус және плюс фонограммалары келесі сайтта hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- Кері байланыс тақтайшасы |
|||
|
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көңілді үзіліс 2 класс
Көңілді үзіліс 2 класс
|
Бөлімі |
Менің мектебім |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Дуйсенгалиева С.З |
||||||
|
Күні: |
15.11.2023ж |
||||||
|
Сынып: |
2 а |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көңілді үзіліс |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.2.3 - ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 20 мин Сабақтың ортасы 15 мин 5 мин |
Амандасу. Ақпарат іздеу. «Көңіліді үзіліс Суырыпсалма. «Санамақ жарысы» музыкалық ойын. Ойынның шарты: Мұғалім сабақта оқушылардан санамақ туралы сұрайды. Түсінік беру үшін бейнежазба көрсетеді.Балалар үш топқа бөлінеді.Талап бойынша олар санамақты әнімен орындауы тиіс.Қай топ неғұрлым көп санамақ дайындалса, сол топ жеңеді. 2-тапсырма. Орындау. «Он дегенім Отаным» Он дегенім Отаным, Тоғыз деген топырағым, Сегіз сеңгір тауым, Жеті жасыл бауларым, Алты алтын Күн төккен нұр, Бес бұлағым мөп мөлдір, Төрт туған ел дәулетті, Үш үйлерім сәулетті, Екі ата анам өбекті, Бір бақытты бөбектер. Сұрақтарға жауап беріңіздер: - Ән шығарманың екпінін, сипатын анықтаңыз - Ән шығарманың динамикасын анықтаңыз? - Шығарманың мазмұнына, сипатына және көңіл-күйіне екпін қалай әсер етеді? 3-тапсырма. «Үйренгеніңді тексер: «Жас дәуірдің түлегіміз» әнінің бірінші шумағы және қайырмасын дәптеріңе толықтырып жаз: Бау бақша....... Орман,....көлдер, ........шексіз даламыз, ........тасқан, Сәулеті............ Көңілді ауыл,....... Қайырмасы: .............күндей, Жайнаған.........., Бақытты......баламыз! 4-тапсырма.Музыка шығару және таныстырылым. «Мектептегі бір күнім» ойын Ойынның шарты:Тобыңның атына сәйкес музыкалық композиция шығар. До,ми,соль ноталарын, ұрмалы және шулы аспаптарды,өз даусыңды қолдан. Бағалау.
Әр оқушы өз тапсырмаларын таныстырады және бағалайды Кері байланыс
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. 1-тапсырма. Тапсырманы ұйымдастыру үшін алдын-ала ақпарат қағаздары мен иллюстрациялартаратылады. Ақпараттық қағаздарды кесте, сурет, сызба т.б. түрде оқушыларға ұсынылады. Операдан үзінді тыңдап, өз ойларын айтады. Ән орындау Әнді біргелікте орындайды Өз тапсырмаларын таныстырады және бағалайды. Кері байланыс «Интервью» тәсілі бойынша кері байланыс жүргізеді. Кері байланыс «Интервью» тәсілі бойынша кері байланыс жүргізеді. |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
|
hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- «Ғажайып музыка. Әнұран» Сөзі А. Естенов, әні Е. Өміров (әндердің клавирі, минус және плюс фонограммалары келесі сайтта hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- Кері байланыс тақтайшасы |
|||
|
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз


















