А.Байтұрсынов атындағы ЖББМ
|
Бөлімі: |
11.3.А Айналу денелері және олардың элементтері |
|
Педагогтің аты, тегі, әкесінің аты: |
Сапарова Жанар Сабырбековна |
|
Пән/Сынып: 11 сынып |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Күні: |
28.01.2026ж |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Конус және оның элементтері. Конустың жазбасы, бүйір және толық бетінің аудандары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
11.3.5 – айналу денелерінің (цилиндр, конус, қиық конус, шар) элементтерін табуға есептер шығару; |
|
Сабақтың мақсаттары: |
Айналу денелерінің (цилиндр, конус, қиық конус, шар) элементтерін табуға есептер шығарады. |
|
Құндылықтар:Заң және Тәртіп |
|
Сабақ барысы |
||||
|
Уақыты,Кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалім амандасады. Жылы тілек тілеу арқылы сабаққа психологиялық ахуал орнатады. Рифм-сөздерді толықтыру арқылы,тәлек жолдарының үйлесімділігін табу керек,оқу керек.
Мұғалім сабақ мақсатын оқиды.Үй жұмысын тексереді. Оқушыларды топқа бөледі. |
Амандасады. Сабаққа дайындалады. Сұрақтарға жауап береді. Жаңа мақсатпен танысады. Ойланады,үйлесімділігін табады,оқиды. 3 Топқа бөлінеді.
|
Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында мадақтау арқылы бағалап отырады. «Жарайсың», «Керемет жұмыс»,«Сенің қолыңнан келеді», «Талпын». |
Интерактивті тақта Жұмыс дәптері Оқулық
Үлестірме қағаз Тілек хаты Бағалау парақтары |
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім өткен тақырыпты еске түсіреді. Тақырып бойынша Видео-материал көрсетеді.
ЖЕКЕ ЖҰМЫС Барлық білім алушылар жеке жұмыс жасайды. .
ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС
СЕРГІТУ СӘТІ
ТОПТЫҚ ЖҰМЫС «Кейіпкерлер»галереясы-сканерлеу арқылы шыққан кейіпкерлерге мінездеме береді.
ҮЙ ЖҰМЫСЫ:
|
Сабаққа белсене қатысады.
Мұғалімді мұқият тыңдайды.
Видео-материал көреді.
Сұрақтарға жауап береді.
Жеке деңгейлік тапсырма орындайды. Формулалар мен алған білімін қолданады.
Жұптаса отырып жұмыс жасайды. AR-ТАПСЫРМА ОРЫНДАЙДЫ.
Топтаса отырып жұмыс жасайды.Сыни ойлайды. Топта жұмыс жасауын ережесін ұстанады.
Топтың әр мүшесі белсене қатысады. Топтаса отырып жұмыс жасайды. Топта жұмыс жасау ережелерін сақтайды. Алған білімдерін қолданады.
Үй тапсырмасын алады.
|
Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында мадақтау арқылы бағалап отырады.«Жарайсың», «Керемет жұмыс»,«Сенің қолыңнан келеді», «Талпын». Дескриптор: -А деңгейінің есебін шешеді; -В деңгейінің есебін шешеді; -С деңгейінің есебін шешеді; жалпы:3 балл Дескриптор: -Конустың элементтері r, l, h арасындағы байланысты (формуланы) дұрыс жазады; -Сандық мәндерді қойып, конустың биіктігін дұрыс табады; Бүйір бетінің ауданын табу формуласын біледі; -Есептеулерді қатесіз орындап, жауабын өлшем бірлігімен көрсетеді; жалпы 4 балл; Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында мадақтау арқылы бағалап отырады.«Жарайсың», «Керемет жұмыс». Дескриптор: -спираль-мәтінді оқиды; -голограмманы ашады; -есепті шығарады; жалпы:3 балл
ЖАЛПЫ:10 БАЛЛ |
Видео-материал https://www.youtube.com/watch?v=QNyVtiRzmmI&t=3s
Үлестірме қағаз
Үлестірме қағаз Ұялы телефон Qr-код
HTML-АВТОРЛЫҚ САЙТ ИНТЕРАКТИВТІ ТАҚТА
Ұялы телефон Qr-код Голограмма Үлестірме қағаз
Үлестірме-қағаз
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақ қорытылады. Кері байланыс алынады. Оқушылар бағалау парақтарын оқиды,мұғалімге жинап береді.
|
Оқушылар кері байланыс береді. Ұлттық құндылыққа баулу-Қазақи роботпен кері байланыс жасайды.
|
Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында Мадақтау арқылы бағалап отырады. |
Бағалау парақтары Интерактивті слайд Жи-видео VEO-3 қосымшасы
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Конустың бүйір бетінің, толық бетінің ауданы
Конустың бүйір бетінің, толық бетінің ауданы
А.Байтұрсынов атындағы ЖББМ
|
Бөлімі: |
11.3.А Айналу денелері және олардың элементтері |
|
Педагогтің аты, тегі, әкесінің аты: |
Сапарова Жанар Сабырбековна |
|
Пән/Сынып: 11 сынып |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Күні: |
28.01.2026ж |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Конус және оның элементтері. Конустың жазбасы, бүйір және толық бетінің аудандары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
11.3.5 – айналу денелерінің (цилиндр, конус, қиық конус, шар) элементтерін табуға есептер шығару; |
|
Сабақтың мақсаттары: |
Айналу денелерінің (цилиндр, конус, қиық конус, шар) элементтерін табуға есептер шығарады. |
|
Құндылықтар:Заң және Тәртіп |
|
Сабақ барысы |
||||
|
Уақыты,Кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалім амандасады. Жылы тілек тілеу арқылы сабаққа психологиялық ахуал орнатады. Рифм-сөздерді толықтыру арқылы,тәлек жолдарының үйлесімділігін табу керек,оқу керек.
Мұғалім сабақ мақсатын оқиды.Үй жұмысын тексереді. Оқушыларды топқа бөледі. |
Амандасады. Сабаққа дайындалады. Сұрақтарға жауап береді. Жаңа мақсатпен танысады. Ойланады,үйлесімділігін табады,оқиды. 3 Топқа бөлінеді.
|
Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында мадақтау арқылы бағалап отырады. «Жарайсың», «Керемет жұмыс»,«Сенің қолыңнан келеді», «Талпын». |
Интерактивті тақта Жұмыс дәптері Оқулық
Үлестірме қағаз Тілек хаты Бағалау парақтары |
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім өткен тақырыпты еске түсіреді. Тақырып бойынша Видео-материал көрсетеді.
ЖЕКЕ ЖҰМЫС Барлық білім алушылар жеке жұмыс жасайды. .
ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС
СЕРГІТУ СӘТІ
ТОПТЫҚ ЖҰМЫС «Кейіпкерлер»галереясы-сканерлеу арқылы шыққан кейіпкерлерге мінездеме береді.
ҮЙ ЖҰМЫСЫ:
|
Сабаққа белсене қатысады.
Мұғалімді мұқият тыңдайды.
Видео-материал көреді.
Сұрақтарға жауап береді.
Жеке деңгейлік тапсырма орындайды. Формулалар мен алған білімін қолданады.
Жұптаса отырып жұмыс жасайды. AR-ТАПСЫРМА ОРЫНДАЙДЫ.
Топтаса отырып жұмыс жасайды.Сыни ойлайды. Топта жұмыс жасауын ережесін ұстанады.
Топтың әр мүшесі белсене қатысады. Топтаса отырып жұмыс жасайды. Топта жұмыс жасау ережелерін сақтайды. Алған білімдерін қолданады.
Үй тапсырмасын алады.
|
Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында мадақтау арқылы бағалап отырады.«Жарайсың», «Керемет жұмыс»,«Сенің қолыңнан келеді», «Талпын». Дескриптор: -А деңгейінің есебін шешеді; -В деңгейінің есебін шешеді; -С деңгейінің есебін шешеді; жалпы:3 балл Дескриптор: -Конустың элементтері r, l, h арасындағы байланысты (формуланы) дұрыс жазады; -Сандық мәндерді қойып, конустың биіктігін дұрыс табады; Бүйір бетінің ауданын табу формуласын біледі; -Есептеулерді қатесіз орындап, жауабын өлшем бірлігімен көрсетеді; жалпы 4 балл; Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында мадақтау арқылы бағалап отырады.«Жарайсың», «Керемет жұмыс». Дескриптор: -спираль-мәтінді оқиды; -голограмманы ашады; -есепті шығарады; жалпы:3 балл
ЖАЛПЫ:10 БАЛЛ |
Видео-материал https://www.youtube.com/watch?v=QNyVtiRzmmI&t=3s
Үлестірме қағаз
Үлестірме қағаз Ұялы телефон Qr-код
HTML-АВТОРЛЫҚ САЙТ ИНТЕРАКТИВТІ ТАҚТА
Ұялы телефон Qr-код Голограмма Үлестірме қағаз
Үлестірме-қағаз
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақ қорытылады. Кері байланыс алынады. Оқушылар бағалау парақтарын оқиды,мұғалімге жинап береді.
|
Оқушылар кері байланыс береді. Ұлттық құндылыққа баулу-Қазақи роботпен кері байланыс жасайды.
|
Мұғалім оқушыларды тапсырмаларды орындау барысында Мадақтау арқылы бағалап отырады. |
Бағалау парақтары Интерактивті слайд Жи-видео VEO-3 қосымшасы
|
шағым қалдыра аласыз
























