Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Пән: |
Психология
әлемі |
|
Педагог: |
Каражигитова
О.Б. |
|
Күні: |
16.11.2021ж |
|
Сынып: |
7 а,ә |
|
Сабақтың тақырыбы |
Көп және
біреу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Танымдық
қабілетті дамыту жаттығулары |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың
зейіннің шоғырлануы және тұрақтылығын түзету және дамыту |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру
кезеңі |
Сәлемдесу. Оқушы зейінін сабаққа аудару. Психологиялық дайындық. “Тал” жаттығуы
|
*Жоғары қарай *Тепе-теңдікті сақтау арқылы алдыға-артқа теңселеді. *Енді аяғының ұшымен тұрып,жоғары көтеріледі де желге тербелген тал сияқты алдыға-артқа теңселеді. |
|
|
Негізгі
кезең |
“Көп және біреу” ойыны Нұсқау: Ойын доп
арқылы ойналады.Жүргізуші,допты лақтырар алдында көпше түрдегі бір
сөзді айтады,ал бала оны жекеше түрге ауыстыруы
керек. |
Берілетін сөздерді жекеше түрге айналдырады. Мысалы: Мысықтар,тырналар,гүлдер; Қатарлар,көпірлер,ағаштар; Ыдыстар,кеселер,құстар; Пілдер,тауықтар,болттар; Дәптерлер,қарындаштар,сөмкелер; Сөрелер,шкафтар,заттар; |
Доп |
|
Сергіту сәті /қолдың ұсақ моторикасына арналған/ |
“КҮН” Күн күлімдеп шығады, Бала бетін аймалап |
Алақандарын айқастырып, саусақтарын ашып, күн сәулесін жасайды. |
|
|
Қорытынды |
Талдау сұрақтары: |
*Жаттығу ұнады ма? *Жаттығу несімен ұнады? *Не ұнамады? *Жаттығудан кейін қандай әсерде болдыңдар ? |
|
|
Бағалау |
Керемет! Жарайсың! Тамаша! Қанағат! |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Көп және біреу" тақырыбында түзету сабағы
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Пән: |
Психология
әлемі |
|
Педагог: |
Каражигитова
О.Б. |
|
Күні: |
16.11.2021ж |
|
Сынып: |
7 а,ә |
|
Сабақтың тақырыбы |
Көп және
біреу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Танымдық
қабілетті дамыту жаттығулары |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың
зейіннің шоғырлануы және тұрақтылығын түзету және дамыту |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру
кезеңі |
Сәлемдесу. Оқушы зейінін сабаққа аудару. Психологиялық дайындық. “Тал” жаттығуы
|
*Жоғары қарай *Тепе-теңдікті сақтау арқылы алдыға-артқа теңселеді. *Енді аяғының ұшымен тұрып,жоғары көтеріледі де желге тербелген тал сияқты алдыға-артқа теңселеді. |
|
|
Негізгі
кезең |
“Көп және біреу” ойыны Нұсқау: Ойын доп
арқылы ойналады.Жүргізуші,допты лақтырар алдында көпше түрдегі бір
сөзді айтады,ал бала оны жекеше түрге ауыстыруы
керек. |
Берілетін сөздерді жекеше түрге айналдырады. Мысалы: Мысықтар,тырналар,гүлдер; Қатарлар,көпірлер,ағаштар; Ыдыстар,кеселер,құстар; Пілдер,тауықтар,болттар; Дәптерлер,қарындаштар,сөмкелер; Сөрелер,шкафтар,заттар; |
Доп |
|
Сергіту сәті /қолдың ұсақ моторикасына арналған/ |
“КҮН” Күн күлімдеп шығады, Бала бетін аймалап |
Алақандарын айқастырып, саусақтарын ашып, күн сәулесін жасайды. |
|
|
Қорытынды |
Талдау сұрақтары: |
*Жаттығу ұнады ма? *Жаттығу несімен ұнады? *Не ұнамады? *Жаттығудан кейін қандай әсерде болдыңдар ? |
|
|
Бағалау |
Керемет! Жарайсың! Тамаша! Қанағат! |
|
|
шағым қалдыра аласыз













