|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||
|
Күні: |
24.01.2022 ж |
|||
|
Сынып |
2 |
|||
|
Мұғалімі: |
Арипбаева Ж |
|||
|
Тақырып |
Көп ұйықтаған зиян-ау. Оспанхан Әубәкіров. Сүт қалай ұйықтайды? |
|||
|
Мақсаты: |
2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.3.1- мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|||
|
Сабақ барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбын хабарлау Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Оқушылар қайталап айтады |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың ортасы |
1- тапсырма: ҰЖ Жаңылтпашты жаңылмай айтуға дағдылан. • Ұйқышыл кісіні ұйқы қысты, Ұйқышыл кісінің ұйқысы күшті. 2 – тапсырма. Мәтінді түсініп оқы. «Сүт қалай ұйықтады.?» |
Дескриптор: 2.Жаңылтпашты жатқа қайталап айтады; 3. Жаңылтпаш арқылы тақырыпқа болжам жасайды. Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды. Мәнерін келтіріп оқиды. |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
|
3 тапсырма. Ертегідегі нақыл сөзді тап. Мағынасын түсіндір. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сергіту сәті |
|
Қимыл қозғалысты ойындар ойнатылады. |
|
|
|
|
№4 Тапсырма. Суретке қарап, нақыл сөздерді ертегідегі сүттің іс- әрекетін қарасөзбен әңгімеле. №5. Ертегіден қорытынды ой айтылған жолдарды тап. Оқан дәлелдер келтір. №6 хрестоматиядағы (1- бөлім) «Ұлттық тағамдар» Тақырыбына сүйеніп, құрттың қалай жасалатынын біліп алуыңа болады. |
Дескриптор: 1.Мәтінге сүйеніп, өз пікірін жазады; 2. Бірін-бірі тыңдап, толықтырады; 3. Бір-бірін бағалайды; Мәтінге сүйеніп жазады. Дескриптор. Берілген тапсырманы орындайды. Сұрақтарға жауап береді. |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі |
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
|
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көп ұйықтаған зиян-ау
Көп ұйықтаған зиян-ау
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||
|
Күні: |
24.01.2022 ж |
|||
|
Сынып |
2 |
|||
|
Мұғалімі: |
Арипбаева Ж |
|||
|
Тақырып |
Көп ұйықтаған зиян-ау. Оспанхан Әубәкіров. Сүт қалай ұйықтайды? |
|||
|
Мақсаты: |
2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.3.1- мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|||
|
Сабақ барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбын хабарлау Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Оқушылар қайталап айтады |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың ортасы |
1- тапсырма: ҰЖ Жаңылтпашты жаңылмай айтуға дағдылан. • Ұйқышыл кісіні ұйқы қысты, Ұйқышыл кісінің ұйқысы күшті. 2 – тапсырма. Мәтінді түсініп оқы. «Сүт қалай ұйықтады.?» |
Дескриптор: 2.Жаңылтпашты жатқа қайталап айтады; 3. Жаңылтпаш арқылы тақырыпқа болжам жасайды. Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды. Мәнерін келтіріп оқиды. |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
|
3 тапсырма. Ертегідегі нақыл сөзді тап. Мағынасын түсіндір. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сергіту сәті |
|
Қимыл қозғалысты ойындар ойнатылады. |
|
|
|
|
№4 Тапсырма. Суретке қарап, нақыл сөздерді ертегідегі сүттің іс- әрекетін қарасөзбен әңгімеле. №5. Ертегіден қорытынды ой айтылған жолдарды тап. Оқан дәлелдер келтір. №6 хрестоматиядағы (1- бөлім) «Ұлттық тағамдар» Тақырыбына сүйеніп, құрттың қалай жасалатынын біліп алуыңа болады. |
Дескриптор: 1.Мәтінге сүйеніп, өз пікірін жазады; 2. Бірін-бірі тыңдап, толықтырады; 3. Бір-бірін бағалайды; Мәтінге сүйеніп жазады. Дескриптор. Берілген тапсырманы орындайды. Сұрақтарға жауап береді. |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі |
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. |
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
|
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз

















