Бекітемін:
|
Бөлім: |
Аудан |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тулемисова А.Б |
||||
|
Күні: |
26.02.26 ж |
||||
|
Сынып: 8 «в» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көпбұрыштардың ауданы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.3.11 параллелограммның, үшбұрыштың ауданы формулаларын қорытып шығару және қолдану; 8.1.3.13 трапецияның ауданы формулаларын қорытып шығару және қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- параллелограммның, үшбұрыштың ауданы формулаларын есеп шығаруда қолданады; - трапецияның ауданы формулаларын қорытып шығарады және есеп шығаруда қолданады; |
||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі 5мин |
Ұйымдастыру кезеңіОқушылармен сәлемдесу. Бағалау парақтарын таратып беру. Жүректен жүрекке әдісі арқылы оқушылар бір біріне жылы лебіздерін білдіреді. Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырып бойынша «Серпілген сауал» әдісі арқылы қайталау Стикерлармен топтарға бөлу
|
Интербелсенді тақтададағы
сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау арқылы оқушыларды бағалау. Үй тапсырмасы қатесіз болса +2 балл Қате болса +1 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/86380756
|
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
Топтық жұмысСерпілген сауал әдісі тапсырманы орындап болған соң сұрақтар қойылады. Сол сұрақтарға жауап беру қажет.
|
Оқушылар топтық жұмыс жасайды Постер арқылы тақтаға шығып қорғайды. Топтар бір біріне сұрақтар қойып, қателері болса түзетіп отырады. |
Бағалау:Оқушылар бірін бірі бағалайдыДескриптор:-сәйкес формуланы дұрыс анықтайды; -белгісізді табады; -жауабын жазады; 4 балл
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 25минут |
Жеке жұмысКім жылдам әдісі арқылы тапсырманы орындайды.
|
Қағаз қиындыларының өлшемдерін сызғышпен өлшеп, ауданын табады.
|
Дескриптор-формуланы дұрыс анықтайды; -белгісізді табады; 3 балл |
Тақта Бор Кітап Дәптер |
|
|
Бекіту тапсырмасы |
Жеке жұмыс
Сәйкестендіру тапсырмасы
|
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын тақтаға кезекпен шығып орындайды |
Дескриптор-көпбұрыштардың ауданын табу формуласын дұрыс сәйкестендіреді. Әр дұрыс жауапқа +1 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/56248269 |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс алады. Үй тапсырмасын береді |
Оқушылар кері байланыс береді. -Бүгінгі сабақта нені үйрендім.... -Келесі сабақтан не үйренгім келеді... Үй тапсырмаларын жазып алады Үйге тапсырма:№ |
Бағалау парақтары бойынша жинаған ұпайларына қарай мұғалім 1-10 баллмен бағалайды |
|
|

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көпбұрыштардың ауданы
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Аудан |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тулемисова А.Б |
||||
|
Күні: |
26.02.26 ж |
||||
|
Сынып: 8 «в» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көпбұрыштардың ауданы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.3.11 параллелограммның, үшбұрыштың ауданы формулаларын қорытып шығару және қолдану; 8.1.3.13 трапецияның ауданы формулаларын қорытып шығару және қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- параллелограммның, үшбұрыштың ауданы формулаларын есеп шығаруда қолданады; - трапецияның ауданы формулаларын қорытып шығарады және есеп шығаруда қолданады; |
||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі 5мин |
Ұйымдастыру кезеңіОқушылармен сәлемдесу. Бағалау парақтарын таратып беру. Жүректен жүрекке әдісі арқылы оқушылар бір біріне жылы лебіздерін білдіреді. Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырып бойынша «Серпілген сауал» әдісі арқылы қайталау Стикерлармен топтарға бөлу
|
Интербелсенді тақтададағы
сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау арқылы оқушыларды бағалау. Үй тапсырмасы қатесіз болса +2 балл Қате болса +1 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/86380756
|
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
Топтық жұмысСерпілген сауал әдісі тапсырманы орындап болған соң сұрақтар қойылады. Сол сұрақтарға жауап беру қажет.
|
Оқушылар топтық жұмыс жасайды Постер арқылы тақтаға шығып қорғайды. Топтар бір біріне сұрақтар қойып, қателері болса түзетіп отырады. |
Бағалау:Оқушылар бірін бірі бағалайдыДескриптор:-сәйкес формуланы дұрыс анықтайды; -белгісізді табады; -жауабын жазады; 4 балл
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 25минут |
Жеке жұмысКім жылдам әдісі арқылы тапсырманы орындайды.
|
Қағаз қиындыларының өлшемдерін сызғышпен өлшеп, ауданын табады.
|
Дескриптор-формуланы дұрыс анықтайды; -белгісізді табады; 3 балл |
Тақта Бор Кітап Дәптер |
|
|
Бекіту тапсырмасы |
Жеке жұмыс
Сәйкестендіру тапсырмасы
|
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын тақтаға кезекпен шығып орындайды |
Дескриптор-көпбұрыштардың ауданын табу формуласын дұрыс сәйкестендіреді. Әр дұрыс жауапқа +1 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/56248269 |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс алады. Үй тапсырмасын береді |
Оқушылар кері байланыс береді. -Бүгінгі сабақта нені үйрендім.... -Келесі сабақтан не үйренгім келеді... Үй тапсырмаларын жазып алады Үйге тапсырма:№ |
Бағалау парақтары бойынша жинаған ұпайларына қарай мұғалім 1-10 баллмен бағалайды |
|
|

шағым қалдыра аласыз










