|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
||||||
|
Бөлім: |
Су тіршілік көзі. |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 28 сабақ Ұлттық ою – өрнектердегі су белгісі. 93-бет |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.1 Қоршаған ортаның визуалды элементтерін әртүрлі тәсілдермен құралдарды үйлестіре отырып бейнелеу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Су тіршілік көзі екенін біледі.Толқын тәрізді өрнектерді кездестіреміз. |
||||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жасанды тұлға. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Ұйымдастыру
кезеңі. Жаңа тақырып: « Ұлттық ою – өрнектердегі су белгісі»тақырыбын өтеміз. Судың адам тіршілігі үшін маңызы зор болғандықтан,Ежелгі Грекия өнерінде судың символдық бейнесі пайда болған. Сәулет өнерінде,киім-кешек,ыдыс-аяқтарда өзен аттас «меандр» деп аталатын –өрнек болды.Өрнекте өзеннің иірімді жағасы мен су ағыны бейнеленген. Сан ғасыр өтсе де,бұл өрнек түрі Грекиядағы ғана емес,басқа елдердегі бұйымдарға да сән Беріп тұр. Аталған өрнек негізінде басқа өрнектер пайда болады.Оны әр халықтың қолөнерінен көре аласың.
Толқын тәрізді өрнекті ұлттық ою-өрнектерден де кездестіруге болады. Ол бітпес деп аталады.Бұл өрнек түрімен кілем,текемет,сырмақ,киім,ыдыстарды әшекейлейді.
Ғаламтордан,энциклопедия және т.б.дереккөздерден су туралы қызықты мәліметтерді тауып оқып,жақындарың және достарыңмен бөліс. Сұрақтарға толық жауап береді. Үйге тапсырма:
|
Жаңа тақырыпты түсінеді. Сұрақтарға жауап береді Ұлттық ою өрнектегі су белгісі. Тапсырманы орындайды. Сергіту сәті Өрнек түрлерін біледі. Суретпен жұмыс. Ғаламтор туралы біледі және пайдаланады. Кері байланыс жасайды |
Жарайсыңдар!
Дескрипторы: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді. Тақырыпқа сай тапсырмаларды орындайды. Аралдар картасы» әдісі арқылы өз ойларын айтады
Дескрипторы: Ою өрнек таралы біледі. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы талапқа сай орындайды. Аралдар картасы» әдісі арқылы өз ойларын айтады Бағдаршам әдісі. |
Оқулық сурет
Кері байланыс парағы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көркем еңбек 3-сынып 28-сабақ
Көркем еңбек 3-сынып 28-сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
||||||
|
Бөлім: |
Су тіршілік көзі. |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 28 сабақ Ұлттық ою – өрнектердегі су белгісі. 93-бет |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.1 Қоршаған ортаның визуалды элементтерін әртүрлі тәсілдермен құралдарды үйлестіре отырып бейнелеу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Су тіршілік көзі екенін біледі.Толқын тәрізді өрнектерді кездестіреміз. |
||||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жасанды тұлға. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Ұйымдастыру
кезеңі. Жаңа тақырып: « Ұлттық ою – өрнектердегі су белгісі»тақырыбын өтеміз. Судың адам тіршілігі үшін маңызы зор болғандықтан,Ежелгі Грекия өнерінде судың символдық бейнесі пайда болған. Сәулет өнерінде,киім-кешек,ыдыс-аяқтарда өзен аттас «меандр» деп аталатын –өрнек болды.Өрнекте өзеннің иірімді жағасы мен су ағыны бейнеленген. Сан ғасыр өтсе де,бұл өрнек түрі Грекиядағы ғана емес,басқа елдердегі бұйымдарға да сән Беріп тұр. Аталған өрнек негізінде басқа өрнектер пайда болады.Оны әр халықтың қолөнерінен көре аласың.
Толқын тәрізді өрнекті ұлттық ою-өрнектерден де кездестіруге болады. Ол бітпес деп аталады.Бұл өрнек түрімен кілем,текемет,сырмақ,киім,ыдыстарды әшекейлейді.
Ғаламтордан,энциклопедия және т.б.дереккөздерден су туралы қызықты мәліметтерді тауып оқып,жақындарың және достарыңмен бөліс. Сұрақтарға толық жауап береді. Үйге тапсырма:
|
Жаңа тақырыпты түсінеді. Сұрақтарға жауап береді Ұлттық ою өрнектегі су белгісі. Тапсырманы орындайды. Сергіту сәті Өрнек түрлерін біледі. Суретпен жұмыс. Ғаламтор туралы біледі және пайдаланады. Кері байланыс жасайды |
Жарайсыңдар!
Дескрипторы: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді. Тақырыпқа сай тапсырмаларды орындайды. Аралдар картасы» әдісі арқылы өз ойларын айтады
Дескрипторы: Ою өрнек таралы біледі. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы талапқа сай орындайды. Аралдар картасы» әдісі арқылы өз ойларын айтады Бағдаршам әдісі. |
Оқулық сурет
Кері байланыс парағы |
|||
шағым қалдыра аласыз




















