|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек. |
|
||||
|
Бөлім: |
Құндылықтар. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
4 сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№ 9 сабақ Жақындарымыз бен достарымызға ашықхат жасаймыз. Таныстыру,талдау және бағалау. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.3.2 әртүрлітәсілдерменжәнеүйлестірілгенматериалдармен (ермексаз, қолданыстаншыққан, қағазматериалдары) көлемдіпішіндержасау 4.3.2.1 арнайытерминдердіқолданаотырып, өнердіңәртүрлітуындыларыныңнегізгімәнерлеуқұралдарыменматериалдарынсалыстыружәнеайырмашылығынкөрсету |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әріптер мен сөздерді әдемілеп жазуды үйренесің .Енді өзің ашықхат жасап,оны достарыңа,жақындарыңа сыйлай аласың. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Ар – ұят:әдептілік нормасын сақтайды. |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құралдарын түгелдейді. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
3 минут |
II.Шаттық шеңберін құру;Өлеңді хормен жақсылап айту. Бір бірімен жақсы тілектер айту. |
Тілектер айтады. |
Ауызша мадақтау |
тілектер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут |
Үй тапсырмасын сұрау және бағалау. Сұрақтар қою арқылы сабақты пысықтау. «Миға шабуыл» әдісі. Жаңа тақырып: Бүгінгі сабақта өтететін тақырыбымыз Жақындарымыз бен достарымызға ашықхат жасаймыз. Әріптер мен сөздерді әдемілеп жазуды үйрендің.Енді өзің ашықхат жасап,оны достарыңа,жақындарыңа сыйлай аласың. Ашықхатты кімге сыйлайтыныңды ойлан. Онда қандай ізгі тілегіңді жазғың келеді? Қызықты әрі әсерлі композициялар мен қаріптеріңді бірнеше нұсқасын ойлап тап. Сезіміңді қандай түс үйлесімімен беруге болатынын ойлан.Ашықхат жасауға жұқа қатырма қағаз дайында. Ашықхатты қандай тәсілмен орындайтыныңды шешіп ал.Кез келген табиғи және жасанды материалдарды пайдалана аласың.
Мәтін мен суретті дұрыс үйлестіруге тырыс. Ашықхатты жасап болған соң, өзіңе ең жақын адамға сыйла.\ Таныстыру,талдау және бағалау. Бейнелеу өнері жанрларын ата. Тұрмыстық жанр деген не? Суретшілер туындыларында қандай құндылықтарды көрсетеді? Олар қандай әсерлегіш құралдарды пайдаланады. Суретшілер нәзіктік пен сүіспеншілікті қандай түс бояуларымен көрсетеді? Ал үрей мен қорқынышты білдіру үшін қандай түстерді пайдаланады? Қаріп (шрифт)дегеніміз не? Онымен нені бейнелеуге болады? Сұрақтарға жауап беру. |
Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы орындайды. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Ашықхат туралы өз пікірлерін айтады. Ашықхаттарды қалай дайындайтындығы туралы біледі. Сергіту сәті Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды Сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты меңгереді.
Дескриптор: Ашықхат туралы түсінеді. Ашықхаттар жасайды.Өз достарына сыйлайды.
Дескриптор: Тапсырмаларды талапқа сай орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Ашықхаттар жасайды.
|
Оқулық Суреттер.
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көркем еңбек 4 сынып
Көркем еңбек 4 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек. |
|
||||
|
Бөлім: |
Құндылықтар. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
4 сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№ 9 сабақ Жақындарымыз бен достарымызға ашықхат жасаймыз. Таныстыру,талдау және бағалау. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.3.2 әртүрлітәсілдерменжәнеүйлестірілгенматериалдармен (ермексаз, қолданыстаншыққан, қағазматериалдары) көлемдіпішіндержасау 4.3.2.1 арнайытерминдердіқолданаотырып, өнердіңәртүрлітуындыларыныңнегізгімәнерлеуқұралдарыменматериалдарынсалыстыружәнеайырмашылығынкөрсету |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әріптер мен сөздерді әдемілеп жазуды үйренесің .Енді өзің ашықхат жасап,оны достарыңа,жақындарыңа сыйлай аласың. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Ар – ұят:әдептілік нормасын сақтайды. |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құралдарын түгелдейді. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
3 минут |
II.Шаттық шеңберін құру;Өлеңді хормен жақсылап айту. Бір бірімен жақсы тілектер айту. |
Тілектер айтады. |
Ауызша мадақтау |
тілектер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут |
Үй тапсырмасын сұрау және бағалау. Сұрақтар қою арқылы сабақты пысықтау. «Миға шабуыл» әдісі. Жаңа тақырып: Бүгінгі сабақта өтететін тақырыбымыз Жақындарымыз бен достарымызға ашықхат жасаймыз. Әріптер мен сөздерді әдемілеп жазуды үйрендің.Енді өзің ашықхат жасап,оны достарыңа,жақындарыңа сыйлай аласың. Ашықхатты кімге сыйлайтыныңды ойлан. Онда қандай ізгі тілегіңді жазғың келеді? Қызықты әрі әсерлі композициялар мен қаріптеріңді бірнеше нұсқасын ойлап тап. Сезіміңді қандай түс үйлесімімен беруге болатынын ойлан.Ашықхат жасауға жұқа қатырма қағаз дайында. Ашықхатты қандай тәсілмен орындайтыныңды шешіп ал.Кез келген табиғи және жасанды материалдарды пайдалана аласың.
Мәтін мен суретті дұрыс үйлестіруге тырыс. Ашықхатты жасап болған соң, өзіңе ең жақын адамға сыйла.\ Таныстыру,талдау және бағалау. Бейнелеу өнері жанрларын ата. Тұрмыстық жанр деген не? Суретшілер туындыларында қандай құндылықтарды көрсетеді? Олар қандай әсерлегіш құралдарды пайдаланады. Суретшілер нәзіктік пен сүіспеншілікті қандай түс бояуларымен көрсетеді? Ал үрей мен қорқынышты білдіру үшін қандай түстерді пайдаланады? Қаріп (шрифт)дегеніміз не? Онымен нені бейнелеуге болады? Сұрақтарға жауап беру. |
Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы орындайды. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Ашықхат туралы өз пікірлерін айтады. Ашықхаттарды қалай дайындайтындығы туралы біледі. Сергіту сәті Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды Сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты меңгереді.
Дескриптор: Ашықхат туралы түсінеді. Ашықхаттар жасайды.Өз достарына сыйлайды.
Дескриптор: Тапсырмаларды талапқа сай орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Ашықхаттар жасайды.
|
Оқулық Суреттер.
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз


















