|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
|
||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
4сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№ 16 сабақ Натюрмортты аралас тәсілмен жасаймыз. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.1.1 өз жұмысының (эскиз, бұйым) негізгі идеясын және процесін шығармашылық әдістермен, арнайы терминологияны пайдаланып, таныстыру |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Натюрморт туралы білесің.Түс және композиция туралы білесің. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне тілектер айтады. Оқу құралдарын Түгелдеу. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут 4минут 3минут |
Өткен тақырыпты пысықтау. Сұрақ жауап арқылы қайталау. Жаңа тақырып: Бүгінгі өтетін тақырыбымыз «Натюрмортты аралас тәсілмен жасаймыз» тақырыбы. Бүгінгі қызықты бір мамандық түрін натюрморт арқылы көрсетесің.Ол қандай мамандық екен? Саған түрлі түсті қалың қағаз (А4өлшемді),түсті қалың қағаз,жасанды және табиғи материалдар,қайшы,қара фломастер,желім керек. Жұмыстың жасалу реті. 1.Натюрмортта қандай мамандық түрін көрсететініңді,қандай заттарды бейнелейтініңді шешіп ал. 2.Композицияның пішіні мен өлшемін анықта.Ол тік көлденең не шаршы болады. 3.Натюрморттың композициясын ойлан. 4.Натюрморттың бояу түсін таңда. 5. Егер симметриялы сурет салғың келсе,оны қалай жасағаныңды есіңе түсір.Өзіңе қажет пішіндерді қиып ал.Оларды кез келген мамандық түріне қолдана аласың. 6.Түсті қағаздың теріс жағына симметриялы қалып үлгілерді қойып,қарындашпен сызық жүргізіп,жиектеп қиып ал. 7.Қиып алған пішіндерге заттар көлемді көрінетіндей етіп сызықтар мен штрихтарды салып шық.
8.Пішіндерден
композиция құрастыр. Енді Композицияны кепкен жидек,жапырақ тәрізді табиғи материалдармен сәнде.
|
Өткенді қайталау. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Отан туралы өз пікірлерін айтады. Тапсырмаларды орындайды. Сергіту сәті Натюрморттың бояу түсін Геометриялық пішіндер ден пайдаланылады. Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді, Тапсырманы талапқа сай орындайды.
Дескриптор: Тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор: Тапсырмаларды орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Заттардың пішіндері пайдаланылады. |
суреттер
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көркем еңбек 4 сынып. Тақырыбы: Натюрмортты аралас тәсілмен жасаймыз.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
|
||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
4сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№ 16 сабақ Натюрмортты аралас тәсілмен жасаймыз. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.1.1 өз жұмысының (эскиз, бұйым) негізгі идеясын және процесін шығармашылық әдістермен, арнайы терминологияны пайдаланып, таныстыру |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Натюрморт туралы білесің.Түс және композиция туралы білесің. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне тілектер айтады. Оқу құралдарын Түгелдеу. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут 4минут 3минут |
Өткен тақырыпты пысықтау. Сұрақ жауап арқылы қайталау. Жаңа тақырып: Бүгінгі өтетін тақырыбымыз «Натюрмортты аралас тәсілмен жасаймыз» тақырыбы. Бүгінгі қызықты бір мамандық түрін натюрморт арқылы көрсетесің.Ол қандай мамандық екен? Саған түрлі түсті қалың қағаз (А4өлшемді),түсті қалың қағаз,жасанды және табиғи материалдар,қайшы,қара фломастер,желім керек. Жұмыстың жасалу реті. 1.Натюрмортта қандай мамандық түрін көрсететініңді,қандай заттарды бейнелейтініңді шешіп ал. 2.Композицияның пішіні мен өлшемін анықта.Ол тік көлденең не шаршы болады. 3.Натюрморттың композициясын ойлан. 4.Натюрморттың бояу түсін таңда. 5. Егер симметриялы сурет салғың келсе,оны қалай жасағаныңды есіңе түсір.Өзіңе қажет пішіндерді қиып ал.Оларды кез келген мамандық түріне қолдана аласың. 6.Түсті қағаздың теріс жағына симметриялы қалып үлгілерді қойып,қарындашпен сызық жүргізіп,жиектеп қиып ал. 7.Қиып алған пішіндерге заттар көлемді көрінетіндей етіп сызықтар мен штрихтарды салып шық.
8.Пішіндерден
композиция құрастыр. Енді Композицияны кепкен жидек,жапырақ тәрізді табиғи материалдармен сәнде.
|
Өткенді қайталау. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Отан туралы өз пікірлерін айтады. Тапсырмаларды орындайды. Сергіту сәті Натюрморттың бояу түсін Геометриялық пішіндер ден пайдаланылады. Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді, Тапсырманы талапқа сай орындайды.
Дескриптор: Тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор: Тапсырмаларды орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Заттардың пішіндері пайдаланылады. |
суреттер
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз








