Тексерілді:_____________
Пән:Алгебра және анализ бастамалары Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары №64
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер |
Мектеп: |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сыныбы: 11 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көрсеткіштік теңдеулер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.1.2.4 көрсеткіштік теңдеулерді шеше алу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңдері/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен сәлемдесу. Сабаққа дайындығын пысықтау. Оқушыларды қасындағы көршілерімен жұпқа бөлу. Үй тапсырмасын тексеру, жұптар бір-бірінің жұмыстарын тексереді, бағалау қағазына белгі қояды. Үй тапсырмасында қиындық тудырған есепті сыныппен біріге отырып талқылау. Сұрақ-жауап: 1) Көрсеткіштік функция дегеніміз не? 2) y=2x функциясының анықталу облысы қандай? 3) y=2x функциясының мәндер облысы қандай? 4) y=0,2x функциясының анықталу облысы қандай? 5) y=0,2x функциясының мәндер облысы қандай? 6) Көрсеткіштік функцияның өспелі болуының шарты қандай? 7) Көрсеткіштік функцияның кемімелі болуының шарты қандай?
1) Көрсеткіштік функция дегеніміз не? 2) y=2x функциясының анықталу облысы қандай? 3) y=2x функциясының мәндер облысы қандай? 4) y=0,2x функциясының анықталу облысы қандай? 5) y=0,2x функциясының мәндер облысы қандай? 6) Көрсеткіштік функцияның өспелі болуының шарты қандай? 7) Көрсеткіштік функцияның кемімелі болуының шарты қандай? Оқушылармен бірге бүгінгі сабақтың мақсатын айқындау Бүгінгі сабақты бағалау үшін критерийлерімен таныстырамын. |
Үй тапсырмасын дұрыс жауабымен салыстырады Сұрақтарға жауап береді |
Белсенді жауап беріп отырған оқушыларды «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Оқулық |
|
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Көрсеткіштік теңдеулерді шешудің әдістері:
Жұптық жұмыс. « жеңілден күрделіге қарай» №1. Бірдей негізге келтіру арқылы көрсеткіштік теңдеулерді шешіңіз:
Топтық жұмыс. №2.3
№2.4
Жеке тапсырма:
|
Есептердің шығарылу жолы тақтада көрсетіледі Жаңа сабақ түсіндіру барысында көрсетілген мысалдарды жұмыс дәптеріне жазады Тапсырманы жұптасып орындайды Тапсырманы топтасып орындайды. Кейбір есептерді тақтада орындау ұсынылады Тапсырманы жеке жұмыс дәптеріне орындайды |
Белсенді жауап беріп отырған оқушыларды «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Дескриптор: -Теңдеуді шешу тәсілін дұрыс таңдай біледі; -Теңдеуді бірдей негізге келтіреді; -Қарапайым көрсеткіштік теңдеуді шеше алады; -Жауабын дұрыс таба алады 4 балл Дескриптор: -Теңдеуді шешу тәсілін дұрыс таңдай біледі; -Жаңа айнымалыны дұрыс енгізеді; -Көрсеткіштік теңдеуді шеше алады; -Жауабын дұрыс таба алады. 4 балл Дескриптор: -теңдеуді бірдей негізге келтіреді; -мәнін табады; 2 балл |
11 сынып Алгебра және анализ бастамалары Оқулығы |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия
Үйге тапсырма: |
Тақырыпты меңгергенін анықтау.
|
Әр тапсырманың бағалау критерийлері бойынша 10 баллдық жүйемен бағаланады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көрсеткіштік теңдеулер 11 алг №64 ҚГБ
Көрсеткіштік теңдеулер 11 алг №64 ҚГБ
Тексерілді:_____________
Пән:Алгебра және анализ бастамалары Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары №64
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер |
Мектеп: |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сыныбы: 11 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көрсеткіштік теңдеулер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.1.2.4 көрсеткіштік теңдеулерді шеше алу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңдері/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен сәлемдесу. Сабаққа дайындығын пысықтау. Оқушыларды қасындағы көршілерімен жұпқа бөлу. Үй тапсырмасын тексеру, жұптар бір-бірінің жұмыстарын тексереді, бағалау қағазына белгі қояды. Үй тапсырмасында қиындық тудырған есепті сыныппен біріге отырып талқылау. Сұрақ-жауап: 1) Көрсеткіштік функция дегеніміз не? 2) y=2x функциясының анықталу облысы қандай? 3) y=2x функциясының мәндер облысы қандай? 4) y=0,2x функциясының анықталу облысы қандай? 5) y=0,2x функциясының мәндер облысы қандай? 6) Көрсеткіштік функцияның өспелі болуының шарты қандай? 7) Көрсеткіштік функцияның кемімелі болуының шарты қандай?
1) Көрсеткіштік функция дегеніміз не? 2) y=2x функциясының анықталу облысы қандай? 3) y=2x функциясының мәндер облысы қандай? 4) y=0,2x функциясының анықталу облысы қандай? 5) y=0,2x функциясының мәндер облысы қандай? 6) Көрсеткіштік функцияның өспелі болуының шарты қандай? 7) Көрсеткіштік функцияның кемімелі болуының шарты қандай? Оқушылармен бірге бүгінгі сабақтың мақсатын айқындау Бүгінгі сабақты бағалау үшін критерийлерімен таныстырамын. |
Үй тапсырмасын дұрыс жауабымен салыстырады Сұрақтарға жауап береді |
Белсенді жауап беріп отырған оқушыларды «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Оқулық |
|
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Көрсеткіштік теңдеулерді шешудің әдістері:
Жұптық жұмыс. « жеңілден күрделіге қарай» №1. Бірдей негізге келтіру арқылы көрсеткіштік теңдеулерді шешіңіз:
Топтық жұмыс. №2.3
№2.4
Жеке тапсырма:
|
Есептердің шығарылу жолы тақтада көрсетіледі Жаңа сабақ түсіндіру барысында көрсетілген мысалдарды жұмыс дәптеріне жазады Тапсырманы жұптасып орындайды Тапсырманы топтасып орындайды. Кейбір есептерді тақтада орындау ұсынылады Тапсырманы жеке жұмыс дәптеріне орындайды |
Белсенді жауап беріп отырған оқушыларды «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Дескриптор: -Теңдеуді шешу тәсілін дұрыс таңдай біледі; -Теңдеуді бірдей негізге келтіреді; -Қарапайым көрсеткіштік теңдеуді шеше алады; -Жауабын дұрыс таба алады 4 балл Дескриптор: -Теңдеуді шешу тәсілін дұрыс таңдай біледі; -Жаңа айнымалыны дұрыс енгізеді; -Көрсеткіштік теңдеуді шеше алады; -Жауабын дұрыс таба алады. 4 балл Дескриптор: -теңдеуді бірдей негізге келтіреді; -мәнін табады; 2 балл |
11 сынып Алгебра және анализ бастамалары Оқулығы |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия
Үйге тапсырма: |
Тақырыпты меңгергенін анықтау.
|
Әр тапсырманың бағалау критерийлері бойынша 10 баллдық жүйемен бағаланады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз























