Бекітемін:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.3C Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
Мектеп: №50 ЖОББМ |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зулхаева Айсулу Темирхановна |
|
|
Күні: |
17.02.2023ж |
|
|
Сыныбы: 11«A» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көрсеткіштік теңдеулер, шешу әдістері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.2.2.6 Көрсеткіштік теңдеулерді шешу әдістерін білі және оны қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
көрсеткішті теңдеулерді білу , оны шешкенде бір негізге келтіру, жаңа айнымалы енгізу тәсілдерін қолдана отырып, есептеуге бейімділігін қалыптастыру; |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну және қолдану |
|
|
Күтілетін нәтиже |
көрсеткіштік теңдеудідің анықтамасын, жалпы түрін біледі: - көрсеткіштік теңдеуді шешу тәсілдерін түсінді, есептерді шығарғанда қолдана алады; - өз бетінше есептер шығару жолдарында қажетті ақпараттарды пайдалана біледі; |
|
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 минут Тақырыпты ашу |
а) түгелдеу
1; 3; 9;27; 81; 243… 1/16; 1/4;1;4;16;64;… сандар қатары берілген. Қалай ойлайсыздар, берілген сандар қатарын бір негізге келтіріп жазуға болама?
|
Амандасу
. Слайд Көрсеткіштік теңдеудің анықтаманы айту Өз беттерімен тұжырымдау |
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Слайд 3 |
. Маркер, кеспе қағаздар, ДК экраны |
|||
|
8 минут |
1. Бірдей негізге келтіру тәсілі 2. Жаңа айнымалы енгізу тәсілі 3. Ортақ көбейткішті жақша сыртына шығару. |
Әр есептің алгоритмін айтып отыру,а үйрету |
Слайд 5 |
Видео қарату 5 мин |
|||
|
Сабақтың ортасы 8 минут 8 минут 8 минут 3 минут
|
"Пилот-Штурман" әдісі бойынша Есептер
шыгару |
Оқушылар белсенділіктерін таныта отырып, сұрақтарға жауап береді. . тексеру |
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, Есептьі талдау талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Балл беру |
|
|||
|
Оқулықпен жұмыс |
Тақтаға есептер шығару |
|
|
||||
|
|
Теңдеу шешу- математикада жаныңды жайландыратын жайт деген қанатты сөз
|
|
Көрсеткіштік теңдеудің қорданылатын жерлері Физика Химиямен байланысын айтамын |
||||
|
Сергіту сәті 3 мин |
Ауызша есептер беру жаңа тақырыпқа Тез тез дұрыс жауабын табу |
|
Интернет қосу Боулинг ойыны |
||||
|
ҰБТ – дан үш есеп! |
Әр сабақта ҰБТ есептерін шыгару дағды |
|
Интернет тақтасын пайдаланып жауап беру |
||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия:
|
Балалар өз ойларын телефонга СМС түрінде мұғалімге жіберу |
|
|
|
||
|
2 минут үйге тапсырма |
№23.3 № 23.4 3) 4) |
|
|
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көрсеткіштік теңдеулер, шешу әдістері
Көрсеткіштік теңдеулер, шешу әдістері
Бекітемін:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.3C Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
Мектеп: №50 ЖОББМ |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зулхаева Айсулу Темирхановна |
|
|
Күні: |
17.02.2023ж |
|
|
Сыныбы: 11«A» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көрсеткіштік теңдеулер, шешу әдістері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.2.2.6 Көрсеткіштік теңдеулерді шешу әдістерін білі және оны қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
көрсеткішті теңдеулерді білу , оны шешкенде бір негізге келтіру, жаңа айнымалы енгізу тәсілдерін қолдана отырып, есептеуге бейімділігін қалыптастыру; |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну және қолдану |
|
|
Күтілетін нәтиже |
көрсеткіштік теңдеудідің анықтамасын, жалпы түрін біледі: - көрсеткіштік теңдеуді шешу тәсілдерін түсінді, есептерді шығарғанда қолдана алады; - өз бетінше есептер шығару жолдарында қажетті ақпараттарды пайдалана біледі; |
|
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 минут Тақырыпты ашу |
а) түгелдеу
1; 3; 9;27; 81; 243… 1/16; 1/4;1;4;16;64;… сандар қатары берілген. Қалай ойлайсыздар, берілген сандар қатарын бір негізге келтіріп жазуға болама?
|
Амандасу
. Слайд Көрсеткіштік теңдеудің анықтаманы айту Өз беттерімен тұжырымдау |
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Слайд 3 |
. Маркер, кеспе қағаздар, ДК экраны |
|||
|
8 минут |
1. Бірдей негізге келтіру тәсілі 2. Жаңа айнымалы енгізу тәсілі 3. Ортақ көбейткішті жақша сыртына шығару. |
Әр есептің алгоритмін айтып отыру,а үйрету |
Слайд 5 |
Видео қарату 5 мин |
|||
|
Сабақтың ортасы 8 минут 8 минут 8 минут 3 минут
|
"Пилот-Штурман" әдісі бойынша Есептер
шыгару |
Оқушылар белсенділіктерін таныта отырып, сұрақтарға жауап береді. . тексеру |
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, Есептьі талдау талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Балл беру |
|
|||
|
Оқулықпен жұмыс |
Тақтаға есептер шығару |
|
|
||||
|
|
Теңдеу шешу- математикада жаныңды жайландыратын жайт деген қанатты сөз
|
|
Көрсеткіштік теңдеудің қорданылатын жерлері Физика Химиямен байланысын айтамын |
||||
|
Сергіту сәті 3 мин |
Ауызша есептер беру жаңа тақырыпқа Тез тез дұрыс жауабын табу |
|
Интернет қосу Боулинг ойыны |
||||
|
ҰБТ – дан үш есеп! |
Әр сабақта ҰБТ есептерін шыгару дағды |
|
Интернет тақтасын пайдаланып жауап беру |
||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия:
|
Балалар өз ойларын телефонга СМС түрінде мұғалімге жіберу |
|
|
|
||
|
2 минут үйге тапсырма |
№23.3 № 23.4 3) 4) |
|
|
|
|
||
шағым қалдыра аласыз















