Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
2-бөлім . Көшпенділер мәдениеті |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Нәлібаева Роза |
|||||
|
Күні: 04.10.2023 ж |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сынып: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Көшпенділердің уақыт пен өлшемді анықтау белгілері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.1.1 әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескере отырып, күрделі жоспар құру; 7.4.1.1 жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескере отырып, үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
- әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескереді; - күрделі жоспар құрады; -жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескереді; -үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазады; |
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану, талдау |
|||||
|
Бағалау критерийі |
- әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескереді; - күрделі жоспар құрады; -жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескереді; -үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазады; |
|||||
|
Тілдік мақсат |
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Мекке, туристік қала, жазба деректер, кесене. Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы бірліктер: менің ойымша, болуы мүмкін, тоқсан ауыз сөздің тобықтай түйіні, өзгелердің пайымдауынша Талқылауға арналған сұрақтар:
|
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік Ел» жалпыұлттық идеясының негізінде өз ұлтын, халқын құрметтеу және мақтаныш сезімін қалыптастыру, азаматтық жауапкершілікке баулу; |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет |
|||||
|
Алдыңғы білім |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтыңкезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
|
Мұғаліммен амандасып, оқу құралдарын дайындайды |
|
|
||
|
Ортасы |
1-тапсырма. Жеке жұмыс. " Көшпенділердің уақыт өлшемдерін анықтау" атты мәтінді оқы. Берілген тірек сөздерді пайдаланып, күрделі жоспар құрап жаз
3- тапсырма. Жалғаулар мен шылауларды қатыстырып, «көшпенділерге» байланысты орфографиялық норманы сақтап,мәтін жаз. |
-" Көшпенділердің уақыт өлшемдерін анықтау " атты мәтінді оқи алады; - тірек сөздерді пайдаланып , күрделі жоспар құрап жаза алады; -« көшпенділерге» байланысты мәтін жаза алады; - Мәтінге жалғаулар мен шылауларды қатыстыра алады; -орфографиялық норманы сақтай алады; |
Бағалау критерийі - әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескереді; - күрделі жоспар құрады; Дескриптор: -" Көшпенділердің уақыт өлшемдерін анықтау " атты мәтінді оқи алады; - тірек сөздерді пайдаланып , күрделі жоспар құрап жаза алады; Бағалау критерийі -жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескереді; -үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазады; Дескриптор: -«көшпенділерге» байланысты мәтін жаза алады;1б - Мәтінге жалғаулар мен шылауларды қатыстыра алады;1б -орфографиялық норманы сақтай алады;1б |
Дәптер, оқулық. |
||
|
Аяқталуы |
Қорытындылау: Кері байланыс «ҚҚҚ» Қиын Құнды Қызық |
|
|
|
||
|
Үйге тапсырма |
5-тапсырма. |
|
|
|
||
Тексерілді: ДТІЖО Г. Жумабекова 04.10.2023ж
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көшпенділердің уақыт пен өлшемді анықтау белгілері
Көшпенділердің уақыт пен өлшемді анықтау белгілері
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
2-бөлім . Көшпенділер мәдениеті |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Нәлібаева Роза |
|||||
|
Күні: 04.10.2023 ж |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сынып: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Көшпенділердің уақыт пен өлшемді анықтау белгілері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.1.1 әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескере отырып, күрделі жоспар құру; 7.4.1.1 жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескере отырып, үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
- әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескереді; - күрделі жоспар құрады; -жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескереді; -үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазады; |
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану, талдау |
|||||
|
Бағалау критерийі |
- әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескереді; - күрделі жоспар құрады; -жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескереді; -үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазады; |
|||||
|
Тілдік мақсат |
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Мекке, туристік қала, жазба деректер, кесене. Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы бірліктер: менің ойымша, болуы мүмкін, тоқсан ауыз сөздің тобықтай түйіні, өзгелердің пайымдауынша Талқылауға арналған сұрақтар:
|
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік Ел» жалпыұлттық идеясының негізінде өз ұлтын, халқын құрметтеу және мақтаныш сезімін қалыптастыру, азаматтық жауапкершілікке баулу; |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет |
|||||
|
Алдыңғы білім |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтыңкезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
|
Мұғаліммен амандасып, оқу құралдарын дайындайды |
|
|
||
|
Ортасы |
1-тапсырма. Жеке жұмыс. " Көшпенділердің уақыт өлшемдерін анықтау" атты мәтінді оқы. Берілген тірек сөздерді пайдаланып, күрделі жоспар құрап жаз
3- тапсырма. Жалғаулар мен шылауларды қатыстырып, «көшпенділерге» байланысты орфографиялық норманы сақтап,мәтін жаз. |
-" Көшпенділердің уақыт өлшемдерін анықтау " атты мәтінді оқи алады; - тірек сөздерді пайдаланып , күрделі жоспар құрап жаза алады; -« көшпенділерге» байланысты мәтін жаза алады; - Мәтінге жалғаулар мен шылауларды қатыстыра алады; -орфографиялық норманы сақтай алады; |
Бағалау критерийі - әртүрлі жанрдағы мәтіндерді жазу үшін құрылымын ескереді; - күрделі жоспар құрады; Дескриптор: -" Көшпенділердің уақыт өлшемдерін анықтау " атты мәтінді оқи алады; - тірек сөздерді пайдаланып , күрделі жоспар құрап жаза алады; Бағалау критерийі -жалғаулар мен шылаул. ерекшелігін ескереді; -үндестік заңына сәйкес орфографиялық нормаға сай жазады; Дескриптор: -«көшпенділерге» байланысты мәтін жаза алады;1б - Мәтінге жалғаулар мен шылауларды қатыстыра алады;1б -орфографиялық норманы сақтай алады;1б |
Дәптер, оқулық. |
||
|
Аяқталуы |
Қорытындылау: Кері байланыс «ҚҚҚ» Қиын Құнды Қызық |
|
|
|
||
|
Үйге тапсырма |
5-тапсырма. |
|
|
|
||
Тексерілді: ДТІЖО Г. Жумабекова 04.10.2023ж
шағым қалдыра аласыз













