|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: «Уақыт», «Сәулет» ) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Костюм ауыстыру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.4 . программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ |
• Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу • Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу • Айналасындағыларға көмек көрсет |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3.Топқа бөлу Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу 4. Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар гүлді алақандарына салып тұрып бір-біріне тілек айтады Гүлдің түстері бойынша топқа бөлінеді 3. қонаққа бару арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіреді
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Сұрақтар қобдишасы» әдісі Ортаға сұрақтар жазылған қобдиша қойылады. Әр топ кезектесіп бір сұрақты алады да топта талдайды.
1-топ Жоғарыдағы суретке қарап жобаға атау беріңдер, бұл атаудың таңдалу себебін түсіндіріңдер? 2-топ Жоба қандай мақсатта кімдерге арнап жасалған? 3 топ 1 мен 5 аралығындағы сандарды ретімен ауыстыру үшін, 9- суреттегі скриптіге қандай өзгеріс енгізу керек? Дескриптор: -Жобаға атау береді -Жоба мақстын түсіндіреді -9 –суреттегі скриптіге қандай өзгеріс енгізетінін түсіндіреді Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Ойлан. Жұптас. Бөліс» тәсілі Оқушылар берілген тапсырма бойынша жұптасып, ақылдасып, бір-бірлеріне ойларымен бөліседі, дәптерге жазады
Дескриптор: -Жобаның сценарийімен скриптісін дайындайды Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Костюмдердің санын анықтап, сызбасын қағазға түсіреді Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөйлем айтады EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Өз ойларын айтады
Дискриптор Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Дескриптор: -Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Кішкентай доп Тапсырма https://wordwall.net/ru/resource/77991435 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&13 оқу. 48-50 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Костюм ауыстыру. 3-сынып ҚМЖ
Костюм ауыстыру. 3-сынып ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: «Уақыт», «Сәулет» ) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Костюм ауыстыру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.4 . программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ |
• Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу • Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу • Айналасындағыларға көмек көрсет |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3.Топқа бөлу Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу 4. Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар гүлді алақандарына салып тұрып бір-біріне тілек айтады Гүлдің түстері бойынша топқа бөлінеді 3. қонаққа бару арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіреді
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Сұрақтар қобдишасы» әдісі Ортаға сұрақтар жазылған қобдиша қойылады. Әр топ кезектесіп бір сұрақты алады да топта талдайды.
1-топ Жоғарыдағы суретке қарап жобаға атау беріңдер, бұл атаудың таңдалу себебін түсіндіріңдер? 2-топ Жоба қандай мақсатта кімдерге арнап жасалған? 3 топ 1 мен 5 аралығындағы сандарды ретімен ауыстыру үшін, 9- суреттегі скриптіге қандай өзгеріс енгізу керек? Дескриптор: -Жобаға атау береді -Жоба мақстын түсіндіреді -9 –суреттегі скриптіге қандай өзгеріс енгізетінін түсіндіреді Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Ойлан. Жұптас. Бөліс» тәсілі Оқушылар берілген тапсырма бойынша жұптасып, ақылдасып, бір-бірлеріне ойларымен бөліседі, дәптерге жазады
Дескриптор: -Жобаның сценарийімен скриптісін дайындайды Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Костюмдердің санын анықтап, сызбасын қағазға түсіреді Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөйлем айтады EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Өз ойларын айтады
Дискриптор Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Дескриптор: -Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Кішкентай доп Тапсырма https://wordwall.net/ru/resource/77991435 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&13 оқу. 48-50 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз






























