Материалдар / Коучинг сабақ "7 модулдің сабақта ықпалдастыруы. Топтық жұмыс"
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Коучинг сабақ "7 модулдің сабақта ықпалдастыруы. Топтық жұмыс"

Материал туралы қысқаша түсінік
7 модулдің сабақта ықпалдастыруы. Топтық жұмыс
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
15 Маусым 2021
396
3 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Коучинг-сессия жоспары


Мерзімі:06.12.2016ж



Коучинг тақырыбы:

7 модулдің сабақта ықпалдастыруы. Топтық жұмыс

Мақсаты:

Әріптестерімді жеті модульдің негізгі ұғымдары мен тәсілдерімен таныстыра отырып, іс-тәжірибеде пайдалану жолдарын ұсыну.

Түйінді идея:

Оқушы қызығушылығын арттыратын тәсілдер.

Күтілетін нәтиже

Жеті модуль әдіс-тәсілдерін өз тәжірибесіне жинақтау.

Дерек көздері:

Интербелсенді әдістемені ЖОО-да қолдану мәселелері А. Әлімов. Интернет материалдары. МАН ІІ деңгей

Ресурстар:

Слайд, бейнекөрініс , нұсқаулық, интербелсенді тақта, маркер, карандаш, стикер, түрлі-түсті қағаз, флипчарт парақтар.

Сабақтың барысы:

Уақыт

(45 минут)


Коучтың іс-әрекеті

Қатысушылардың іс-әрекеті

Психологиялық дайындық


Топқа бөлу:


3 минут

«Мен мұғаліммін»

«Мен жақсы мұғаліммін, себебі..........»

Ойды жалғастыру керек


І топ: «Қуанышты көңіл күймен»

ІІ топ: «Ойланып»

ІІІ топ: «Мақтанышпен айту керек.»

ІV топ: «Әндетіп айту керек »

Осы тәсілмен 4 топқа бөлінеді

Ой-сергіту:


7 минут

«Әлемнің жеті кереметі» . фильмінен үзінді көрсетіп ойды жалғастыру.

Бала бойындағы кереметті қалай көруге болады ?

Бейнекөріністі тамашалау арқылы коучингке қызығушылығы артады




7 модуль туралы түсініктерін кеңейту

10 минут


Интербелсенді тақта слайд арқылы түсіндіру

Қатысушылардың ойын біріктіру,

топтастыру. Мұғалімдер алған ақпаратты өздерінің тәжірибесімен салыстыра отырып, білімдерін толықтырады


Топтарға тапсырмалар беру:

І топ: «Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту»

ІІ топ: «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету»

ІІІ топ: «АКТ пайдалану» «Ойынмен шыңдалған көшбасшылық»

ІV топ: «Мектептегі дарынды және талантты балалар».

15 минут

1.Топ мүшелері оқушылардың жастары жазылған кеспе қағаздарды таңдап алады да сол жастарға сәйкес ән айтулары керек.

2. Синквейн әдісін қолдану.

Синквейн-бес дегенді француз тілінде білдіреді

3.а)кластер құру (жүзімнің шоқтары)

ә) (Президент, әкім, директор т.б.) рөлдік ойын құрастыру

4.  Оқушылар суреттерін көрсету.

Тапсырма: Бұл оқушыларымыз талантты ма, әлде дарынды оқушылар қатарына жатқызасыздар ма?


1. Ән айтады

2.Синквейн әдісі бойынша

1 зат есім

2 сын есім

3 етістік

4 сөзден тұратын сөйлем

1 синоним

Синоним -дыбысталуы, жазылуы басқа, басқа, бірақ мағыналары бір-біріне жақын сөздер.

3. а)Кластерді қорғау. ә) Көшбасшылықты рөлдерде ойнап көрсету

4.Дарынды және талантты балаларды анықтау



Сергіту сәті

2 мин

"Өз саныңды тап" видеоролик ұсынылады.

Сандарын ойлап соңына дейін нәтижесін күтеді.

Іс-тәжірибемен алмасу

6 мин

Жеті модульді өз сабағыңызға қалай ұйымдастырар едіңіз?

Жеке-жеке ойлары тыңдалады

Кері байланыс

2 минут



«Арал» әдісі

Эмоциональдық тұжырымдамалық карта үлкен ақ қағазға «арал» бейнесінде салынады (қуаныш, көңілсіздік,қорқыныш, күту, қанағаттану, Бермуд үшбұрышы және т.б)

Сабақтың соңында немесе аптаның соңында оқушылар өздерінің көңіл-күйлерін,эмоциональдық көңіл- күйлерін тақтада ілініп тұрған тұжырымдамалық «арал» картасына маркермен (фломастермен) сурет салу арқылы немесе кеме суретін ілу арқылы бейнелейді.



Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!