|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Күні : 4/02/2026 ж |
Педагогтің аты-жөні: Мусаева Г.С. |
|||||
|
Сынып: 11 В |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Күйеу жігіт |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.3.4.1 ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндер (мақала, баспасөз парағы) бойынша салыстырмалы (құрылымы, қызметі, мақсатты аудиториясы, оқырманға әсері) талдау жасау; 11.5.1.6 мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндер (мақала, баспасөз парағы) бойынша салыстырмалы (құрылымы, қызметі, мақсатты аудиториясы, оқырманға әсері) талдау жасайды; мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолданады; |
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық дәстүрді құрметтеу, отбасылық құндылық |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Үй жұмысын тексеру «Күйеу жігіт» ұғымына ассоциация жасатады |
«Бас бармақ» ФБ |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
1- тапсырма Мәтінді тізбектеп оқу. Көтерілген мәселе туралы сұрау Оқылым. 2 тапсырма. Сұрақ жауап. 3- тапсырма Қосымша ақпаратпен танысу Жазылым 5 тапсырма. Топтық жұмыс. |
Ойларын жинақтап, көтерілген мәселені анықтап айтады Оқылым. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Күйеу дәстүрі туралы қосымша ақпаратпен танысады. Жазылым. Мәселе Кейіпкердің көзқарасы Менің көзқарасым |
«Шапалақ» Дескриптор: -талдайды, сөйлейді Дескриптор: -оқиды Дескриптор: Ойларын жинақтайды, жазады |
Оқулық Оқулық Оқулық, тірек сөздер |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 6 тапсырма, 127 бет
|
|
||||
|
Кері байланыс «Үш түрлі стикерлер» |
Өз деңгейлерін анықтайды. Мен ... үйрендім. Мен ... білдім. Маған ... қиын болды. |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Күйеу жігіт 11 -сынып
Күйеу жігіт 11 -сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Күні : 4/02/2026 ж |
Педагогтің аты-жөні: Мусаева Г.С. |
|||||
|
Сынып: 11 В |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Күйеу жігіт |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.3.4.1 ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндер (мақала, баспасөз парағы) бойынша салыстырмалы (құрылымы, қызметі, мақсатты аудиториясы, оқырманға әсері) талдау жасау; 11.5.1.6 мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндер (мақала, баспасөз парағы) бойынша салыстырмалы (құрылымы, қызметі, мақсатты аудиториясы, оқырманға әсері) талдау жасайды; мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолданады; |
|||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық дәстүрді құрметтеу, отбасылық құндылық |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Үй жұмысын тексеру «Күйеу жігіт» ұғымына ассоциация жасатады |
«Бас бармақ» ФБ |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
1- тапсырма Мәтінді тізбектеп оқу. Көтерілген мәселе туралы сұрау Оқылым. 2 тапсырма. Сұрақ жауап. 3- тапсырма Қосымша ақпаратпен танысу Жазылым 5 тапсырма. Топтық жұмыс. |
Ойларын жинақтап, көтерілген мәселені анықтап айтады Оқылым. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Күйеу дәстүрі туралы қосымша ақпаратпен танысады. Жазылым. Мәселе Кейіпкердің көзқарасы Менің көзқарасым |
«Шапалақ» Дескриптор: -талдайды, сөйлейді Дескриптор: -оқиды Дескриптор: Ойларын жинақтайды, жазады |
Оқулық Оқулық Оқулық, тірек сөздер |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 6 тапсырма, 127 бет
|
|
||||
|
Кері байланыс «Үш түрлі стикерлер» |
Өз деңгейлерін анықтайды. Мен ... үйрендім. Мен ... білдім. Маған ... қиын болды. |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||
шағым қалдыра аласыз













