Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Күні: Сынып: |
Қатысқандар саны:29 Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Күн тәртібіндегі дене жаттығу және серігу |
||
|
Оқытудың негізгі мақсаты |
Жаттығуларды орындау кезінде денені ширатып шынықтырудың маңызын сипаттау.Дене жаттығуларын орындау кезінде ағзадағы физикалық өзгерістерді анықтау |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Барлығы: Жаңа білімді түсінеді. Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды. Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. |
||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады: |
||
|
|
Дене жаттығуларының түрерін орындай алады, өз ойларын еркін жеткізе біледі |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
||
|
Жосар |
|||
|
Сабақтың жоспарланған уақыты |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы
|
Сабақтың мақсатын таныстыру: Оқушыларды түгелдеп, сабаққа дайындығын тексеру.Өткен сабаққа шолу жасап, пысықтап алу. Ұлттық ойындар суреттері бар қима қағаздар арқылы жұптастыру. Қауіпсіздік ережесі: |
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар.
|
|
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақты түсіндіру Екі топ топтасып жұмыс
істейді. Сабақтың мазмұнын оқушыларға көрсетіп ауызша айтып
түсіндіремін Жаттығу барысында төзімділігі мен дене қозғалысының
қалыптасуын және жүрек қантамырларының жұмысын жақсартатындығын
зерттейді,пікірлеседі. СЕРГІТУ СӘТІ. Еркiн ұста денеңдi, Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үшi, бiр, екi,
үш. Ұлттық ойындар:
Ақсерек-көксерек. |
Сергіту сәті Сұрақ парақшалары.
Оқулық, дәптерлер.
Ойын ойнайық. |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Жұптық әдіс бойынша топтар арасында күн тәртібіндегі дене жаттығулары арқылы «Сыдырма» әдісі арқылы сұрақтар қойылып сабақ қорытындыланады. |
Смайликтер |
|
|
|
Қосымша ақпарат |
|
|
|
Саралау оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыларға тапсырманы қаай түсіндіресіз? |
Бағалау оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақтау., АКТ Құндылықтарымен байланыс |
|
|
Рефлекция Сабақтың мақсаты мен оқу міндеті орындалдыма? Бүгінгі оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау іске астыма?Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және не? |
Жоспарланған сабағымда мақсатыма жеттім. Оқушылар күн тәртібіндегі дене жаттығуларын жасауды үйренді. Сабақ өз дәрежесінде өтті. Уақыт тиімді жұмсалды. Оқушылар топтық жұмыста бір-біріне бәсеке блғандықтан тез үйренді. Оқушылардың ұжымдық әрекетін көрдім. |
|
|
|
Қорытынды бағалу Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)
|
|||
|
Дайындаған |
Назарқұлова Назира |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Күн тәртібіндегі дене жаттығу және серігу
Күн тәртібіндегі дене жаттығу және серігу
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Күні: Сынып: |
Қатысқандар саны:29 Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Күн тәртібіндегі дене жаттығу және серігу |
||
|
Оқытудың негізгі мақсаты |
Жаттығуларды орындау кезінде денені ширатып шынықтырудың маңызын сипаттау.Дене жаттығуларын орындау кезінде ағзадағы физикалық өзгерістерді анықтау |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Барлығы: Жаңа білімді түсінеді. Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды. Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. |
||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады: |
||
|
|
Дене жаттығуларының түрерін орындай алады, өз ойларын еркін жеткізе біледі |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
||
|
Жосар |
|||
|
Сабақтың жоспарланған уақыты |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы
|
Сабақтың мақсатын таныстыру: Оқушыларды түгелдеп, сабаққа дайындығын тексеру.Өткен сабаққа шолу жасап, пысықтап алу. Ұлттық ойындар суреттері бар қима қағаздар арқылы жұптастыру. Қауіпсіздік ережесі: |
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар.
|
|
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақты түсіндіру Екі топ топтасып жұмыс
істейді. Сабақтың мазмұнын оқушыларға көрсетіп ауызша айтып
түсіндіремін Жаттығу барысында төзімділігі мен дене қозғалысының
қалыптасуын және жүрек қантамырларының жұмысын жақсартатындығын
зерттейді,пікірлеседі. СЕРГІТУ СӘТІ. Еркiн ұста денеңдi, Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үшi, бiр, екi,
үш. Ұлттық ойындар:
Ақсерек-көксерек. |
Сергіту сәті Сұрақ парақшалары.
Оқулық, дәптерлер.
Ойын ойнайық. |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Жұптық әдіс бойынша топтар арасында күн тәртібіндегі дене жаттығулары арқылы «Сыдырма» әдісі арқылы сұрақтар қойылып сабақ қорытындыланады. |
Смайликтер |
|
|
|
Қосымша ақпарат |
|
|
|
Саралау оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыларға тапсырманы қаай түсіндіресіз? |
Бағалау оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақтау., АКТ Құндылықтарымен байланыс |
|
|
Рефлекция Сабақтың мақсаты мен оқу міндеті орындалдыма? Бүгінгі оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау іске астыма?Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және не? |
Жоспарланған сабағымда мақсатыма жеттім. Оқушылар күн тәртібіндегі дене жаттығуларын жасауды үйренді. Сабақ өз дәрежесінде өтті. Уақыт тиімді жұмсалды. Оқушылар топтық жұмыста бір-біріне бәсеке блғандықтан тез үйренді. Оқушылардың ұжымдық әрекетін көрдім. |
|
|
|
Қорытынды бағалу Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)
|
|||
|
Дайындаған |
Назарқұлова Назира |
|
|
шағым қалдыра аласыз
















