|
Бекітемін: |
|||||||||||||||||||||||
|
Күні: 18.01.23ж |
Мектеп: №39 |
Мұғалімнің аты-жөні: Рахат А.Б. |
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 «В» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадраттық функция және оның графигі |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.4.1.2 |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың барлығы:
Басым бөлігі: Кейбіреулері: квадраттық функция графиктерін түрлендіріп салады. |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа сабақ |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
«Ой қозғау» қайталау сұрақтары
Үй тапсырмасын тексеру № 355 |
Kahoot.it сайтында жауап береді. |
Сабаққа белсене араласқан оқушылар бағаланады |
Kahoot.it |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ. Bilimland платформасынан видеоролик көрсетіледі. 1) 5) тапсырмалар орындалады.
|
Сабаққа белсене араласқан оқушылар бағаланады GEO GEBRA графикалық калькулятор |
Bilimland Презентация 8 сынып, Алгебра оқулығы. |
||||||||||||||||||||
|
|
Оқушылар интербелсенді тақтамен жұмыс жасайды. |
|
|
||||||||||||||||||||
|
|
«Ойлан-Жұптас-Бөліс» әдісі. Функцияның графиктері бойынша формуласын жазыңыз.
Бағалау критерийі
Оқулықпен жұмыс. I топ. №381. А) II топ. №381 Ә) III топ. №388. Дескриптор:
Бағалау: Дескриптор бойынша бағалау. Топтық жұмыс: Әр топқа бір функциядан беріледі. 1 топ. 2 топ. 3 топ.
Графигін геогебра бағдарламасы арқылы тексереміз. Бағалау критерийлері: 1)Берілген функциялардың формуласы бойынша қасиеттерін жаза алады. 2)Берілген функциялардың формуласы бойынша графиктерін дұрыс таба алады. |
Оқушылар графикке сәйкес формуланы табады. |
|
презентация https://learningapps.org/display?v=pzwtagor516 |
|||||||||||||||||||
|
|
Сабақты қорытындылау. https://learningapps.org/display?v=pzwtagor516 бағдарламасы арқылы фунцияның графигі мен формуласын сәйкестендіреді. Оқушыларды бағалау. Кері байланыс.
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ бойынша рефлексия. Кері байланыс. Padlet бағдарламасы арқылы кері байланыс береді. Үй тапсырмасы:№ 385,386 |
|
|||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Квадрат функция және оның графигі 8 сынып
Квадрат функция және оның графигі 8 сынып
|
Бекітемін: |
|||||||||||||||||||||||
|
Күні: 18.01.23ж |
Мектеп: №39 |
Мұғалімнің аты-жөні: Рахат А.Б. |
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 «В» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадраттық функция және оның графигі |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.4.1.2 |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың барлығы:
Басым бөлігі: Кейбіреулері: квадраттық функция графиктерін түрлендіріп салады. |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа сабақ |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
«Ой қозғау» қайталау сұрақтары
Үй тапсырмасын тексеру № 355 |
Kahoot.it сайтында жауап береді. |
Сабаққа белсене араласқан оқушылар бағаланады |
Kahoot.it |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ. Bilimland платформасынан видеоролик көрсетіледі. 1) 5) тапсырмалар орындалады.
|
Сабаққа белсене араласқан оқушылар бағаланады GEO GEBRA графикалық калькулятор |
Bilimland Презентация 8 сынып, Алгебра оқулығы. |
||||||||||||||||||||
|
|
Оқушылар интербелсенді тақтамен жұмыс жасайды. |
|
|
||||||||||||||||||||
|
|
«Ойлан-Жұптас-Бөліс» әдісі. Функцияның графиктері бойынша формуласын жазыңыз.
Бағалау критерийі
Оқулықпен жұмыс. I топ. №381. А) II топ. №381 Ә) III топ. №388. Дескриптор:
Бағалау: Дескриптор бойынша бағалау. Топтық жұмыс: Әр топқа бір функциядан беріледі. 1 топ. 2 топ. 3 топ.
Графигін геогебра бағдарламасы арқылы тексереміз. Бағалау критерийлері: 1)Берілген функциялардың формуласы бойынша қасиеттерін жаза алады. 2)Берілген функциялардың формуласы бойынша графиктерін дұрыс таба алады. |
Оқушылар графикке сәйкес формуланы табады. |
|
презентация https://learningapps.org/display?v=pzwtagor516 |
|||||||||||||||||||
|
|
Сабақты қорытындылау. https://learningapps.org/display?v=pzwtagor516 бағдарламасы арқылы фунцияның графигі мен формуласын сәйкестендіреді. Оқушыларды бағалау. Кері байланыс.
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ бойынша рефлексия. Кері байланыс. Padlet бағдарламасы арқылы кері байланыс береді. Үй тапсырмасы:№ 385,386 |
|
|||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
функциясының қасиеттерін білетін
болады.
функциясы және оның графигі.
функциясын
ордината осі бойымен
n>0 болғанда, жоғары немесе n<0 болғанда
төмен |n| бірлікке жылжыту арқылы алынған
парабола.
























