Бекітемін: Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары №2
|
Бөлім |
Квадрат теңдеулер |
|
|
Педагогтың тегі, аты, әкесінің аты |
Махатова Айдана Маратқызы |
|
|
Күні: |
08.11.2023ж |
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Квадрат теңдеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
8.2.2.1 квадрат теңдеудің анықтамасын білу; 8.2.2.2 квадрат теңдеулердің түрлерін ажырату; |
|
|
Сабақтың мақсаты (бағалау критерийі) |
|
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Саб.кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлеметсіздерме оқушылар! Сыныптың сабаққа дайындығын тексеру. Cабақ басындағы көңіл күйіміз қалай? Үй тапсырмасын тексеру: Бүгінгі сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын хабарлау. |
Мұғаліммен амандасады. Оқушылардың сабаққа дайындығын, қатысымын хабарлайды. Тақтадан көңіл күйлерін көрсетеді. Үй тапсырмасын айтады |
«Басбармақ» әдісі |
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 5 мин 20 мин |
Өткенді тақырыпты пысықтау:
edu.daryn.online видеосабақ
|
Себебі сызықтық теңдеу болады.
Оқушылар видеосабақтан толымсыз квадрат теңдеуді шешу тәсілдерін қарайды.
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы: түбірі жоқ
Жауабы:
Жауабы:
|
Дескриптор:
Дескриптор: - толымсыз квадрат теңдеуді шешу тәсілін біледі - теңдеудің түбірін табады |
Презентация |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия
Үйге тапсырма: № 6.6 №6.7 |
|
Padlet.com |
https://padlet.com/aidon9393/padlet-9wiwl280w31op6sy Абылкасымова А.Е., Кучер Т., Корчевский В., Жумагулова З. Алгебра 2018 ж |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Квадрат теңдеу
Квадрат теңдеу
Бекітемін: Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары №2
|
Бөлім |
Квадрат теңдеулер |
|
|
Педагогтың тегі, аты, әкесінің аты |
Махатова Айдана Маратқызы |
|
|
Күні: |
08.11.2023ж |
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Квадрат теңдеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
8.2.2.1 квадрат теңдеудің анықтамасын білу; 8.2.2.2 квадрат теңдеулердің түрлерін ажырату; |
|
|
Сабақтың мақсаты (бағалау критерийі) |
|
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Саб.кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлеметсіздерме оқушылар! Сыныптың сабаққа дайындығын тексеру. Cабақ басындағы көңіл күйіміз қалай? Үй тапсырмасын тексеру: Бүгінгі сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын хабарлау. |
Мұғаліммен амандасады. Оқушылардың сабаққа дайындығын, қатысымын хабарлайды. Тақтадан көңіл күйлерін көрсетеді. Үй тапсырмасын айтады |
«Басбармақ» әдісі |
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 5 мин 20 мин |
Өткенді тақырыпты пысықтау:
edu.daryn.online видеосабақ
|
Себебі сызықтық теңдеу болады.
Оқушылар видеосабақтан толымсыз квадрат теңдеуді шешу тәсілдерін қарайды.
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы:
Жауабы: түбірі жоқ
Жауабы:
Жауабы:
|
Дескриптор:
Дескриптор: - толымсыз квадрат теңдеуді шешу тәсілін біледі - теңдеудің түбірін табады |
Презентация |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия
Үйге тапсырма: № 6.6 №6.7 |
|
Padlet.com |
https://padlet.com/aidon9393/padlet-9wiwl280w31op6sy Абылкасымова А.Е., Кучер Т., Корчевский В., Жумагулова З. Алгебра 2018 ж |
шағым қалдыра аласыз






































