Бағалау парақшасы.
|
№ |
Оқушының аты-жөні |
Үй жұмысы «Көршіңді тексер» |
«Өрмекші торы» |
«Джиксо» |
Сен-маған, мен-саған |
Стоп кадр |
Эстафеталық ойын |
Қорытынды балы |
Бағасы |
|
|
Мысалы |
4 |
1-2 |
3,4,5 |
22 |
1 |
1 |
36 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Әр есепке 1 ұпайдан беріледі.
«5»-36-30 балл
«4»-29-25 балл
«3»-24-10 балл







ІІ есеп.
Квадрат теңдеудің коэффициентін атаңдар.(Жұптық жұмыс)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Квадрат теңдеулер
Квадрат теңдеулер
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
Мектеп: №18.Ж.Еділбаев атындағы мектеп-гимназиясы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні:10.11.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: Н.Жүсіпәлиева |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып:8 «Г» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Квадрат теңдеу. Толымсыз квадрат теңдеу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Квадрат теңдеудің анықтамасын, толымсыз квадрат теңдеулер және оларды шешу жолдарымен, келтірілген квадрат теңдеудің анықтамасын, толымсыз квадрат теңдеуді шешуді біледі. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: Квадрат теңдеудің анықтамасын , толымсыз квадрат теңдеу анықтамасын біледі. Оқушылардың көпшілігі:Толымсызквадрат теңдеулерді шешу жолдарын біледі. Кейбір оқушылар:Келтірілген квадрат теңдеулерді шешуді біледі. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі: |
Квадрат теңдеулердің анықтамасын біледі, толымсыз және келтірілген квадрат теңдеулерді шешуді біледі. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат: |
Пәнге тән лексика мен терминалогия:- теңдеу, сызықтық теңдеу, мәндес теңдеулер, түбір , раифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері , өрнектерді түрлендіру , екі өрнектің қосындысының және айырымының квадраты. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ынтымақтастық дағдысын қалыптастыру, жақсы қарым-қатынас орнату, сындарлы тіл табу, достық, қамқорлық құндылықтарын дамыту. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
физика |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы. 3-мин. 3-мин
Сабақтың Ортасы
Сабақтың соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. -Оқушылармен сәлемдесу.
-Оқушыларды
түгендеу. Геометриялық фигураларды таңдау арқылы 4 топқа бөлемін. 1-топ «Рационал сан» 2-топ «Иррационал сан», 3-топ «Бүтін сан» 4-топ «Натурал сан» Бағалау парақшаларын 4- топқа үлестіру. Смайликтер, жұлдызшалар тарқату. Үй тапсырмасын «Көршіңді тексер» әдісімен тексереміз. Ой қозғау мақсатында -«Өрмекші торы» тәсілі бойынша өткен сабаққа қатысты сұрақтарға жауап береді Тақырыбымыз: Квадрат теңдеу. Толымсыз квадрат теңдеу. Оқушыларға постер қорғату. Джиксо әдісі арқылы. Жаңа сабақты түсіндіру үшін әр топқа тақырыпты бөліп беремін. Әр топқа бір сұрақ беріледі.
Постер арқылы әр топ жаңа сабақты түсіндіріп береді. Топтар бірін-бірі, өзара бағалайды. «Сен маған мен саған» әдісі бойынша есептер шығаруға нұсқау беру. (Өзіндік жұмыс) І есеп. Теңдеулердің қайсысы квадрат теңдеу болады?
ІІ есеп. Квадрат теңдеудің коэффициентін атаңдар.(Жұптық жұмыс)
ІІІ есеп.
Егер
Топты бағалауға, өзара бірін-бірі бағалауға нұсқау беру.
«Стоп кадр » әдісімен оқулықтан №116 есепті шығарамыз.
Берілген
теңдеуді
Қорытынды.
Ойтолғау
Кері
байланыс. Рефлексия. Үйге тапсырма: №119 |
Кеспе қағаздар, бағалау парақшалары
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау парақшасы.
|
№ |
Оқушының аты-жөні |
Үй жұмысы «Көршіңді тексер» |
«Өрмекші торы» |
«Джиксо» |
Сен-маған, мен-саған |
Стоп кадр |
Эстафеталық ойын |
Қорытынды балы |
Бағасы |
|
|
Мысалы |
4 |
1-2 |
3,4,5 |
22 |
1 |
1 |
36 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Әр есепке 1 ұпайдан беріледі.
«5»-36-30 балл
«4»-29-25 балл
«3»-24-10 балл







ІІ есеп.
Квадрат теңдеудің коэффициентін атаңдар.(Жұптық жұмыс)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз





















































