Бекітемін:
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Квадрат теңдеу |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
11.11.2024 |
|
|
Сынып:8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңдеулерді шешу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.3 — квадрат теңдеулерді шешу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға квадрат теңдеулерді шешу әдістерін үйрету (түбірлер формуласын қолдану). Квадрат теңдеулердің шешімдерін таба білу және оны тексеру дағдыларын дамыту. Оқушылардың логикалық және аналитикалық ойлау қабілеттерін жетілдіру. |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
1.Ұйымдастыру кезеңі
|
Мұғалімді тыңдайды және сұрақтар қояды. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
Мұғалімнің түсіндірмесін тыңдайды, қажет болса, сұрақтар қояды. Тақтадағы мысалдарды дәптерлеріне жазып алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап беріп, өз жұмысын түсіндіреді. Есептерді қалай орындағанын, қандай қасиеттерді қолданғанын айтады. Жұпта немесе топта өздерінің жауаптарын талқылайды және өзара бағалау жүргізеді. |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындау барысындағы белсенділігі мен дұрыс жауаптарын бағалайды. Өзара бағалау: оқушылар жұптасып, бір-бірінің жұмысын тексереді. |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия (5 минут): Оқушылардан сабақты қалай түсінгенін сұрау. «Мен бүгін ... үйрендім», «Енді мен ... істей аламын» сөйлемдерін толықтыру.
|
Рефлексия кезінде сабақ туралы ойын айтады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Квадрат теңдеулерді шешу (жаңа сабақ)
Квадрат теңдеулерді шешу (жаңа сабақ)
Бекітемін:
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Квадрат теңдеу |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
11.11.2024 |
|
|
Сынып:8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңдеулерді шешу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.3 — квадрат теңдеулерді шешу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға квадрат теңдеулерді шешу әдістерін үйрету (түбірлер формуласын қолдану). Квадрат теңдеулердің шешімдерін таба білу және оны тексеру дағдыларын дамыту. Оқушылардың логикалық және аналитикалық ойлау қабілеттерін жетілдіру. |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
1.Ұйымдастыру кезеңі
|
Мұғалімді тыңдайды және сұрақтар қояды. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
Мұғалімнің түсіндірмесін тыңдайды, қажет болса, сұрақтар қояды. Тақтадағы мысалдарды дәптерлеріне жазып алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап беріп, өз жұмысын түсіндіреді. Есептерді қалай орындағанын, қандай қасиеттерді қолданғанын айтады. Жұпта немесе топта өздерінің жауаптарын талқылайды және өзара бағалау жүргізеді. |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындау барысындағы белсенділігі мен дұрыс жауаптарын бағалайды. Өзара бағалау: оқушылар жұптасып, бір-бірінің жұмысын тексереді. |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия (5 минут): Оқушылардан сабақты қалай түсінгенін сұрау. «Мен бүгін ... үйрендім», «Енді мен ... істей аламын» сөйлемдерін толықтыру.
|
Рефлексия кезінде сабақ туралы ойын айтады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз















