|
|
Мектеп: №128 ЖББМ |
|
|||||
|
Күні:03.04 |
Мұғалімнің аты-жөні: Әбдіхаирова А.С. |
|
|||||
|
Сынып:8 |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңсіздік |
|
|||||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
8.2.2.8квадрат теңсіздіктерді шешу; |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Теңсіздік шешімі, мәндес теңсіздік ұғымдарымен танысу 2. Квадрат теңсіздік шешу тәсілдерімен танысу 3. Графиктік тәсіл 4. Интервал әдісі
|
|
|||||
|
Сабақбарысы |
|
||||||
|
Сабақтыңкезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Басы 5 минут |
Ұйымдастырусәті Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу, психологиялық ахуал тудыру «БАСПАЛДАҚ» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау 1.Теңсіздік деген не? 2. Теңсіздік шешімі деген не? 3. Ақиқат ,жалған теңсіздік
|
Оқу мақсатын анықтауға берілген тапсырманы орындайды. |
Платформа арқылы |
Интерактивті тақта, карточкалар |
|
||
|
Негізгі бөлім 37 минут |
«Жаңа тақырып
|
Жаңа тақырыппен танысады, Квадрат теңсіздік шешу тәсілдерін үйренеді Дескриптор: -квадраттық теңдеу шеше алады -теңсізді шеше алады -жауабын аралық түрінде жаза алады Дескриптор: -квадраттық теңдеу шеше алады -теңсізді шеше алады -жауабын аралық түрінде жаза алады |
Платформа арқылы
|
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген құлып, кілт қағаздар топтамасы ДК экраны |
|
||
|
|
Қорытындылау:куиз https://quizizz.com/admin/quiz/660ce33dd6f996a3dc566b5d?source=quiz_share |
Дескриптор: -квадрат теңсіздік туралы барлық ақпаратты біледі -графиктік тәсілмен теңсіздікті шеше алады - интервалдар әдісімен теңсіздікті шеше алады |
|
|
|
||
|
Соңы 3минут |
Үйге тапсырма:5.35-5.37 |
|
|
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Квадрат теңсіздік
Квадрат теңсіздік
|
|
Мектеп: №128 ЖББМ |
|
|||||
|
Күні:03.04 |
Мұғалімнің аты-жөні: Әбдіхаирова А.С. |
|
|||||
|
Сынып:8 |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңсіздік |
|
|||||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
8.2.2.8квадрат теңсіздіктерді шешу; |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Теңсіздік шешімі, мәндес теңсіздік ұғымдарымен танысу 2. Квадрат теңсіздік шешу тәсілдерімен танысу 3. Графиктік тәсіл 4. Интервал әдісі
|
|
|||||
|
Сабақбарысы |
|
||||||
|
Сабақтыңкезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Басы 5 минут |
Ұйымдастырусәті Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу, психологиялық ахуал тудыру «БАСПАЛДАҚ» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау 1.Теңсіздік деген не? 2. Теңсіздік шешімі деген не? 3. Ақиқат ,жалған теңсіздік
|
Оқу мақсатын анықтауға берілген тапсырманы орындайды. |
Платформа арқылы |
Интерактивті тақта, карточкалар |
|
||
|
Негізгі бөлім 37 минут |
«Жаңа тақырып
|
Жаңа тақырыппен танысады, Квадрат теңсіздік шешу тәсілдерін үйренеді Дескриптор: -квадраттық теңдеу шеше алады -теңсізді шеше алады -жауабын аралық түрінде жаза алады Дескриптор: -квадраттық теңдеу шеше алады -теңсізді шеше алады -жауабын аралық түрінде жаза алады |
Платформа арқылы
|
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген құлып, кілт қағаздар топтамасы ДК экраны |
|
||
|
|
Қорытындылау:куиз https://quizizz.com/admin/quiz/660ce33dd6f996a3dc566b5d?source=quiz_share |
Дескриптор: -квадрат теңсіздік туралы барлық ақпаратты біледі -графиктік тәсілмен теңсіздікті шеше алады - интервалдар әдісімен теңсіздікті шеше алады |
|
|
|
||
|
Соңы 3минут |
Үйге тапсырма:5.35-5.37 |
|
|
|
|
||
шағым қалдыра аласыз

















