|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||
|
Пән/Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
8.1А Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Квадрат түбірдің мәнін бағалау |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
8.1.2.2 квадрат түбірдің мәнін бағалау; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Квадрат түбір туралы мәліметтерді таба алады. Тақырып бойынша мәлімет шолу жасайды, зерттейді. Квадрат түбір туралы анықтама құра алады.
|
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Отаншылдық және Тәуелсіздік |
|||||||||||
|
Сабақ барысы: |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
5 минут |
Ұйым дастыру |
Сәлеметсіздерме! «Миға шабуыл» әдісі бойынша сұрақ- жауап сәті 1 Квадрат түбір деген не? 2. Арифметикалық квадрат түбір деген не? 3. Саннан квадрат түбір алу үшін бұл сан қандай болу керек? 4. Теріс санның квадрат түбірі бар ма? 5. Оң санның неше квадрат түбірі бар? |
Амандасу.Сыныпты түгендеу. Сабаққа дайындау, оқу құралдарын алу. Үй тапсырмасын айту. Сұрақтарға жауап береді. |
ынталандыру мақсатында мақтау сөздерімен ауызша бағалау.
|
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
10 мин |
Негізгі бөлім |
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Берілген тапсырмаларды орындайды.
|
Оқушылардың белсенділігіне байланысты бағалайды.. |
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
10 минут 15 минут |
Бекіту тапсырмасы |
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
Шешуі:
№3)
Жауабы: 1)20 2)62.
Оқулықпен жұмыс.
|
Берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырып бойынша ресурстарды қарап, есептерді шығарады.Өзара бағалау жүргізіп,пікір алмасады. Тақтада көрсетілген жауаптармен өз жұмыстарын бағалайды. Дескриптор:
Тақырыпқа қатысты есептер шығарады, талдайды.
|
Шаңырақ әдісі арқылы бағалау жүреді.
|
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта:
|
Оқушылар ватсап чат арқылы кері байланыс береді. Үйге тапсырма беру. |
Кері байланыс Ватсап чат
|
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
|
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
|
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
|
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Квадрат түбір
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||
|
Пән/Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
8.1А Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Квадрат түбірдің мәнін бағалау |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
8.1.2.2 квадрат түбірдің мәнін бағалау; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Квадрат түбір туралы мәліметтерді таба алады. Тақырып бойынша мәлімет шолу жасайды, зерттейді. Квадрат түбір туралы анықтама құра алады.
|
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Отаншылдық және Тәуелсіздік |
|||||||||||
|
Сабақ барысы: |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
5 минут |
Ұйым дастыру |
Сәлеметсіздерме! «Миға шабуыл» әдісі бойынша сұрақ- жауап сәті 1 Квадрат түбір деген не? 2. Арифметикалық квадрат түбір деген не? 3. Саннан квадрат түбір алу үшін бұл сан қандай болу керек? 4. Теріс санның квадрат түбірі бар ма? 5. Оң санның неше квадрат түбірі бар? |
Амандасу.Сыныпты түгендеу. Сабаққа дайындау, оқу құралдарын алу. Үй тапсырмасын айту. Сұрақтарға жауап береді. |
ынталандыру мақсатында мақтау сөздерімен ауызша бағалау.
|
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
10 мин |
Негізгі бөлім |
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Берілген тапсырмаларды орындайды.
|
Оқушылардың белсенділігіне байланысты бағалайды.. |
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
10 минут 15 минут |
Бекіту тапсырмасы |
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
Шешуі:
№3)
Жауабы: 1)20 2)62.
Оқулықпен жұмыс.
|
Берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырып бойынша ресурстарды қарап, есептерді шығарады.Өзара бағалау жүргізіп,пікір алмасады. Тақтада көрсетілген жауаптармен өз жұмыстарын бағалайды. Дескриптор:
Тақырыпқа қатысты есептер шығарады, талдайды.
|
Шаңырақ әдісі арқылы бағалау жүреді.
|
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта:
|
Оқушылар ватсап чат арқылы кері байланыс береді. Үйге тапсырма беру. |
Кері байланыс Ватсап чат
|
Слайд Оқулық Таратпа қағаздар Бағалау парақтары |
|||||||
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант” (Жауабын жұпта тексерді.)
|
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
Жұптық жұмыс «Теңге ілу» әдісі №1. “Математикалық диктант”
|
|
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
|
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
|
Топтық жұмыс №1. Төмендегі өрнектің мәнін табыңыз:
|
шағым қалдыра аласыз






















