Қысқа мерзімді жоспар
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Барсагатова А.Б. |
|||||||||
|
Пән/Сынып: |
8 сынып |
|||||||||
|
Күні: |
16.10.2023ж |
|||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
8.1А Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|||||||||
|
Оқу мақсаты: |
8.4.1.1 |
|||||||||
|
Бағалау критериі: |
|
|||||||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||||||
|
Топтық жұмыс Тапсырма орындау; |
Жұптық жұмыс (1,2,3 тапсырма) Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету Бекітуге арналған тапсырмаларды орындату; Тапсырмалардың жауаптарын жазу. |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
5 минут |
Ұйым дастыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін,
Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз:
Квадрат түбірге амалдар қолдануға есептер шығару |
Амандасу.Сыныпты түгендеу. Сабаққа дайындау, оқу құралдарын алу. Үй тапсырмасын айту. Сұрақтарға жауап береді. |
«Білім қарындаштары» |
Оқулық Билимленд платформасы https://www.mathway.com/ru/graph программасы Ехсеl бағдарламасы |
|||||
|
10мин |
Негізгі бөлім |
Т-1 Топпен жұмыс /Білім қоржыны тапсырмалары/ 1-топ: Квадрат түбірдің қасиеттері, мысал келтіру; 2-топ: Квадрат түбірлерге амалдар қолдану, мысал келтіру; 3-топ.Есептеңдер:
Т-2 Жұппен жұмыс/ Берілген функцияның графигін сал
Т-3 Жекелей жұмыс/ Дифференциалды тапсырмаларды орындау/ |
Жұппен жұмыс негізінде берілген функцияның графигін салады. Дескриптор:
Т-3 Тапсырмаларды
орындау |
10 баллдық жүйеде бағаланады /өзара бағалау/
10 баллдық жүйеде бағаланады /өзара бағалау/ |
плакаттар Плакаттар Сызба құралдары |
|||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта:
Қорытындылау.
«Бүгін сабақта не үйрендім» кестесі. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау. Бағалау критерийлеріне сәйкес және дескрипторлар бойынша жүргізілген тексеруге сәйкес оқушылар өздеріне бағалау жүргізеді.
Үйге тапсырма беру. №5.2. |
Кері байланыс Бағалау Ексел бағдарламасында могиторинг көрсету |
плакаттар |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Квадрат түбір және иррационал өрнек
Квадрат түбір және иррационал өрнек
Қысқа мерзімді жоспар
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Барсагатова А.Б. |
|||||||||
|
Пән/Сынып: |
8 сынып |
|||||||||
|
Күні: |
16.10.2023ж |
|||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
8.1А Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|||||||||
|
Оқу мақсаты: |
8.4.1.1 |
|||||||||
|
Бағалау критериі: |
|
|||||||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
||||||||||
|
Топтық жұмыс Тапсырма орындау; |
Жұптық жұмыс (1,2,3 тапсырма) Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету Бекітуге арналған тапсырмаларды орындату; Тапсырмалардың жауаптарын жазу. |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
5 минут |
Ұйым дастыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін,
Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз:
Квадрат түбірге амалдар қолдануға есептер шығару |
Амандасу.Сыныпты түгендеу. Сабаққа дайындау, оқу құралдарын алу. Үй тапсырмасын айту. Сұрақтарға жауап береді. |
«Білім қарындаштары» |
Оқулық Билимленд платформасы https://www.mathway.com/ru/graph программасы Ехсеl бағдарламасы |
|||||
|
10мин |
Негізгі бөлім |
Т-1 Топпен жұмыс /Білім қоржыны тапсырмалары/ 1-топ: Квадрат түбірдің қасиеттері, мысал келтіру; 2-топ: Квадрат түбірлерге амалдар қолдану, мысал келтіру; 3-топ.Есептеңдер:
Т-2 Жұппен жұмыс/ Берілген функцияның графигін сал
Т-3 Жекелей жұмыс/ Дифференциалды тапсырмаларды орындау/ |
Жұппен жұмыс негізінде берілген функцияның графигін салады. Дескриптор:
Т-3 Тапсырмаларды
орындау |
10 баллдық жүйеде бағаланады /өзара бағалау/
10 баллдық жүйеде бағаланады /өзара бағалау/ |
плакаттар Плакаттар Сызба құралдары |
|||||
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта:
Қорытындылау.
«Бүгін сабақта не үйрендім» кестесі. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау. Бағалау критерийлеріне сәйкес және дескрипторлар бойынша жүргізілген тексеруге сәйкес оқушылар өздеріне бағалау жүргізеді.
Үйге тапсырма беру. №5.2. |
Кері байланыс Бағалау Ексел бағдарламасында могиторинг көрсету |
плакаттар |
|||||
шағым қалдыра аласыз
функциясы




















