___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Лабиринттен шығу
|
Бөлім: |
Роботтар біздің өмірімізде (ортақ тақырыбы: "Салт -дәстүр мен ауыз әдебиеті") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Лабиринттен шығу (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.2.4. дөңгелектің берілген айналым саны бойынша роботтың қозғалысын ұйымдастыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дөңгелектің берілген айналым саны бойынша роботтың қозғалысын ұйымдастыратын бағдарламаны жүктейді және іске асырады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Ұймдастыру кезеңі. 1) Оқушылармен сәлемдесі. 2) Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді 3) Үй тапсырмасын тексеру Ой қозғау, жаңа тақырыпқа кіріспе: Қандый қазақ ұлттық ойындарын білесіндер?
- Роботпен қандай ұлттық ойындар ойнауға болады деп ойлайсыз? Өз ойларыңмен бөлісіңдер. - Робот түс, жарық, жанасуды сезіне ала ма? - Сабақтың тақырыбы қандай? Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын анықтайды |
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді Оқушылар бір-біріне шапалақтап, сыныпта қолайлы атмосфераны құрады Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды, сұрақтарға жауап береді Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын анықтайды |
Мақтау |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Жаңа тақырыпты меңгеру Оқушыларды электронды оқулықта ұсынылған теориялық ақпаратпен таныстырады. Суреттер мен кестелерді мұқият қарап, өзара ұжымдық үлгі бойынша талдау жүргізеді. Білімді бекіту, жұмыс парағымен жұмыс
Сергіту сәті
|
Жұптарға бірігіп, Тапсырмаларды орындайды Дескриптор: - анықтаманы толықтырып жазады - датчикті анықтайды - жанасу датчигінің режимдерін жазады - жанасу датчигінің жұмыс режимдерін жазады - роботқа арналған бағдарламаны құрады - роботқа арналған бағдарламаны құрады - интерактивті тапсырманы орындайды |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі бойынша әдісімен бағалайды. «Жарайсың», «Жақсы», «Талпын» |
Презентация, Оқулық Жұмыс парағы https://wordwall.net/play/68727/830/982 |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы: Суретте көрсетілген Робот бағдарламасы алгоритмнің қандай түріне жатады? Блок-схема құр
Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Лаберинттен шығу ҚМЖ цифрлық сауаттылық
Лаберинттен шығу ҚМЖ цифрлық сауаттылық
___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Лабиринттен шығу
|
Бөлім: |
Роботтар біздің өмірімізде (ортақ тақырыбы: "Салт -дәстүр мен ауыз әдебиеті") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Лабиринттен шығу (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.2.4. дөңгелектің берілген айналым саны бойынша роботтың қозғалысын ұйымдастыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дөңгелектің берілген айналым саны бойынша роботтың қозғалысын ұйымдастыратын бағдарламаны жүктейді және іске асырады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Ұймдастыру кезеңі. 1) Оқушылармен сәлемдесі. 2) Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді 3) Үй тапсырмасын тексеру Ой қозғау, жаңа тақырыпқа кіріспе: Қандый қазақ ұлттық ойындарын білесіндер?
- Роботпен қандай ұлттық ойындар ойнауға болады деп ойлайсыз? Өз ойларыңмен бөлісіңдер. - Робот түс, жарық, жанасуды сезіне ала ма? - Сабақтың тақырыбы қандай? Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын анықтайды |
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді Оқушылар бір-біріне шапалақтап, сыныпта қолайлы атмосфераны құрады Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды, сұрақтарға жауап береді Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын анықтайды |
Мақтау |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Жаңа тақырыпты меңгеру Оқушыларды электронды оқулықта ұсынылған теориялық ақпаратпен таныстырады. Суреттер мен кестелерді мұқият қарап, өзара ұжымдық үлгі бойынша талдау жүргізеді. Білімді бекіту, жұмыс парағымен жұмыс
Сергіту сәті
|
Жұптарға бірігіп, Тапсырмаларды орындайды Дескриптор: - анықтаманы толықтырып жазады - датчикті анықтайды - жанасу датчигінің режимдерін жазады - жанасу датчигінің жұмыс режимдерін жазады - роботқа арналған бағдарламаны құрады - роботқа арналған бағдарламаны құрады - интерактивті тапсырманы орындайды |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі бойынша әдісімен бағалайды. «Жарайсың», «Жақсы», «Талпын» |
Презентация, Оқулық Жұмыс парағы https://wordwall.net/play/68727/830/982 |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы: Суретте көрсетілген Робот бағдарламасы алгоритмнің қандай түріне жатады? Блок-схема құр
Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз



















