Қысқамерзімді жоспар №8 3-тоқсан.
|
Бөлім: |
4-бөлім. Адам өмірін сақтау. Тілдік жүйе және норма |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 10 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Лаңкестік -адам өміріне төнген тосын қатер. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.3.4.1 оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу); 10.4.4.1 сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу); сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ/Уақ |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: *Оқушылармен амандасу, түгендеу. Оқушыларды түгендеп, зейінін сабаққа аудару. Жағымды ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Үй тапсырмасын сұрау. 1.«Ауру – астан» дегенге қалай қарайсыз? 2.Адамның өміріндегі ең үлкен құндылықтардың бірі-денсаулық дегенге қандай ой қосар едіңіз? 3.«Қай жерің ауырса – жаның сол жерде» деп не үшін айтылған? |
Сұрақтарға жауап береді,ой қосады. |
Дескриптор: Жалпы -2 балл. Сұрақтарға жауап береді |
Оқулық, жұмыс дәптер лері. |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
№1.Оқушылар назарына «Экстремизм эпидемиясы» тыңдалымы ұсынылады. №2.Тыңдалымнан кейінгі тапсырма. «Алдын ала берілген атаулар» тәсілін пайдаланып, тыңдалымнан негізгі ақпараттарды іріктеп жазады, олардың маңызын, ерекшелігін айтады, сұрақтар қояды: – Адам өміріне аса қауіпті қандай іс-әрекеттерді атар едің ? – Лаңкестікті жасайтын кімдер?
№3.Тыңдалым мәтінінен тірек сөздерді алып, кластер құрады.
4-тапсырма,69-бет.Берілген мәтінді өңдеп,синтаксистік нормаға сай жаз.
|
Лаңкестіктің зиянды әсерін айтып талқылайды. Тыңдалымды талқылайды. Кластер құрады. |
Дескриптор: Жалпы -3 балл. -негізгі ақпараттарды іріктеп жазады, олардың маңызын, ерекшелігін айтады, сұрақтар қояды: Дескриптор: Жалпы -3 балл. -Тірек сөздерді анықтайды. -Кластер құрады, экстремизм жайлы ойын кластерге түсіреді;
Дескриптор: Жалпы -2 балл. Мәтінді өңдейді. Синтаксистік нормаға сай жазады. |
Ютуб Оқулық, жұмыс дәптер лері. Кластер Оқулық |
|
Үйге «Лаңкестік -адам өміріне төнген тосын қатер» тақырыбына конспект жазу. |
|
|||
|
Сабақтың соңы
5 мин. |
«Бір ауыз сөз» әдісі бойынша оқушылардан кері байланыс алу. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушылар бүгінгі сабаққа қорытынды жасайды. |
Оқушылар 1-10 баллдық жүйе бойынша бойынша бағаланады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Лаңкестік -адам өміріне төнген тосын қатер.
Лаңкестік -адам өміріне төнген тосын қатер.
Қысқамерзімді жоспар №8 3-тоқсан.
|
Бөлім: |
4-бөлім. Адам өмірін сақтау. Тілдік жүйе және норма |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 10 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Лаңкестік -адам өміріне төнген тосын қатер. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.3.4.1 оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу); 10.4.4.1 сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу); сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ/Уақ |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: *Оқушылармен амандасу, түгендеу. Оқушыларды түгендеп, зейінін сабаққа аудару. Жағымды ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Үй тапсырмасын сұрау. 1.«Ауру – астан» дегенге қалай қарайсыз? 2.Адамның өміріндегі ең үлкен құндылықтардың бірі-денсаулық дегенге қандай ой қосар едіңіз? 3.«Қай жерің ауырса – жаның сол жерде» деп не үшін айтылған? |
Сұрақтарға жауап береді,ой қосады. |
Дескриптор: Жалпы -2 балл. Сұрақтарға жауап береді |
Оқулық, жұмыс дәптер лері. |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
№1.Оқушылар назарына «Экстремизм эпидемиясы» тыңдалымы ұсынылады. №2.Тыңдалымнан кейінгі тапсырма. «Алдын ала берілген атаулар» тәсілін пайдаланып, тыңдалымнан негізгі ақпараттарды іріктеп жазады, олардың маңызын, ерекшелігін айтады, сұрақтар қояды: – Адам өміріне аса қауіпті қандай іс-әрекеттерді атар едің ? – Лаңкестікті жасайтын кімдер?
№3.Тыңдалым мәтінінен тірек сөздерді алып, кластер құрады.
4-тапсырма,69-бет.Берілген мәтінді өңдеп,синтаксистік нормаға сай жаз.
|
Лаңкестіктің зиянды әсерін айтып талқылайды. Тыңдалымды талқылайды. Кластер құрады. |
Дескриптор: Жалпы -3 балл. -негізгі ақпараттарды іріктеп жазады, олардың маңызын, ерекшелігін айтады, сұрақтар қояды: Дескриптор: Жалпы -3 балл. -Тірек сөздерді анықтайды. -Кластер құрады, экстремизм жайлы ойын кластерге түсіреді;
Дескриптор: Жалпы -2 балл. Мәтінді өңдейді. Синтаксистік нормаға сай жазады. |
Ютуб Оқулық, жұмыс дәптер лері. Кластер Оқулық |
|
Үйге «Лаңкестік -адам өміріне төнген тосын қатер» тақырыбына конспект жазу. |
|
|||
|
Сабақтың соңы
5 мин. |
«Бір ауыз сөз» әдісі бойынша оқушылардан кері байланыс алу. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушылар бүгінгі сабаққа қорытынды жасайды. |
Оқушылар 1-10 баллдық жүйе бойынша бойынша бағаланады. |
|
шағым қалдыра аласыз













