|
Бөлімі |
Литосфера |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Данышпанова Н.М |
||||||||||||||||
|
Күні |
28.10 |
||||||||||||||||
|
Сынып 7 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Литосфералық катаклизмдер |
||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.3.1.5 - жергілікті компонент негізінде литосфералық катаклизмдер барысында өзін өзі ұстау ережелерін түсіндіреді |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||
|
Бағалау критерииі |
Литосфералық катаклизмдердің сейсмикалық аймақтарын анықтай алады. литосфералық катаклизм кезінде ситуациялық жағдайдан шыға біледі Тәжірибе көрсетеді |
||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушының бойында зерттеушілік, шығармашылық қабілеттерін қалыптастыру арқылы , бәсекеге қабілетті ету |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Басы |
Психологиялық тренинг «Қораптағы айна» Үй жұмысын тексеру жеке жұмыс “Жауабын маған көрсет” жұптық жұмыс Аймақтар бойынша катаклизмдер жиі байқалатын елдер |
Сәлемдеседі, шеңберге тұрып, тренингке қатысады
|
Басбармақ әдісі
Дискриптор: Аймақтар бойынша катаклизмдер жиі байқалатын елдерді картадан көрсете алады
|
Қорап, айна
|
|||||||||||||
|
|
Мозайка әдісі бойынша топқа бөлу 1-топ Жанартау 2-топ Жерсілкінісі
|
|
Бағалау парақшасын толтырады.
|
|
|||||||||||||
|
Ортасы |
«Мән-мәтін» Оқулықпен жұмыс
Wordwall программасы Дүниежүзі жанартауларын сәйкестендіру
Дүниежүзі жерсілкіністерін жылдармен сәйкестендіру
Үй жұмысы |
Сұрақтарға жауап береді Тәжірибелік жұмыс жасайды
Қайталау «Литосфера» бөлімі |
Бірін-бірі бағалау
Дискриптор: жанартаулардың орындарын анықтайды
Дискриптор: жерсілкіністерінің орындарын анықтайды
|
Ұялы телефон және интернет желілері Wordwall программасы
Ұялы телефон
|
|||||||||||||
|
Соңы
|
Кері байланыс “Жетістік шыңы”
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
Оқушыларды Рихтер шкаласымен бағалау
|
|
|||||||||||||
Мәлімет
28.10.22 жылы 7-сыныппен «Литосфералық катаклизм» (оқу мақсаты: 7.3.1.5 - жергілікті компонент негізінде литосфералық катаклизмдер барысында өзін өзі ұстау ережелерін түсіндіреді) тақырыбында, Аудандық семинар өтті. Сабақты жүргізген география пәнінің мұғалімі: Данышпанова Н.М Сабақ мақсаты: Литосфералық катаклизмдердің себептері мен салдарын түсіндіреді, Литосфералық катаклизмдер кезінде ережелерді ұстанады, Литосфералық катаклизмге тәжірибеде көрсетеді. Сабақ барысы: «Қораптағы айна» психологиялық ахуалмен басталды да, Kahoot! бағдарламасымен (жеке жұмыс) үй жұмысын тексерді. “Жауабын маған көрсет” әдісін қолданып (жұптық жұмыс ) Аймақтар бойынша катаклизмдер жиі байқалатын елдерді картадан көрсетті. Мозайка әдісі бойынша (топқа бөлу) 1-топ Жанартау, 2-топ Жерсілкінісі топтарға бөлініп «Мән-мәтін» тапсырмасын орындап, Тәжірибелік жұмыс жасады. Wordwall бағдарламасымен Дүниежүзі жанартауларын, Дүниежүзі жерсілкіністерін жылдармен ұялы телефондарымен сәйкестендірді. Сабақтың соаяғында Кері байланыс “Жетістік шыңы” әдісін пайдаланып ең көп ұпай жинаған оқушы өзінің стикерлерін таудың шыңына жабыстыра, сабақты жақсы түсінгені бойынша кері байланыс беріп өтті.




жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Литосфералық катаклизм
Литосфералық катаклизм
|
Бөлімі |
Литосфера |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Данышпанова Н.М |
||||||||||||||||
|
Күні |
28.10 |
||||||||||||||||
|
Сынып 7 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Литосфералық катаклизмдер |
||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.3.1.5 - жергілікті компонент негізінде литосфералық катаклизмдер барысында өзін өзі ұстау ережелерін түсіндіреді |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||
|
Бағалау критерииі |
Литосфералық катаклизмдердің сейсмикалық аймақтарын анықтай алады. литосфералық катаклизм кезінде ситуациялық жағдайдан шыға біледі Тәжірибе көрсетеді |
||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушының бойында зерттеушілік, шығармашылық қабілеттерін қалыптастыру арқылы , бәсекеге қабілетті ету |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Басы |
Психологиялық тренинг «Қораптағы айна» Үй жұмысын тексеру жеке жұмыс “Жауабын маған көрсет” жұптық жұмыс Аймақтар бойынша катаклизмдер жиі байқалатын елдер |
Сәлемдеседі, шеңберге тұрып, тренингке қатысады
|
Басбармақ әдісі
Дискриптор: Аймақтар бойынша катаклизмдер жиі байқалатын елдерді картадан көрсете алады
|
Қорап, айна
|
|||||||||||||
|
|
Мозайка әдісі бойынша топқа бөлу 1-топ Жанартау 2-топ Жерсілкінісі
|
|
Бағалау парақшасын толтырады.
|
|
|||||||||||||
|
Ортасы |
«Мән-мәтін» Оқулықпен жұмыс
Wordwall программасы Дүниежүзі жанартауларын сәйкестендіру
Дүниежүзі жерсілкіністерін жылдармен сәйкестендіру
Үй жұмысы |
Сұрақтарға жауап береді Тәжірибелік жұмыс жасайды
Қайталау «Литосфера» бөлімі |
Бірін-бірі бағалау
Дискриптор: жанартаулардың орындарын анықтайды
Дискриптор: жерсілкіністерінің орындарын анықтайды
|
Ұялы телефон және интернет желілері Wordwall программасы
Ұялы телефон
|
|||||||||||||
|
Соңы
|
Кері байланыс “Жетістік шыңы”
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
Оқушыларды Рихтер шкаласымен бағалау
|
|
|||||||||||||
Мәлімет
28.10.22 жылы 7-сыныппен «Литосфералық катаклизм» (оқу мақсаты: 7.3.1.5 - жергілікті компонент негізінде литосфералық катаклизмдер барысында өзін өзі ұстау ережелерін түсіндіреді) тақырыбында, Аудандық семинар өтті. Сабақты жүргізген география пәнінің мұғалімі: Данышпанова Н.М Сабақ мақсаты: Литосфералық катаклизмдердің себептері мен салдарын түсіндіреді, Литосфералық катаклизмдер кезінде ережелерді ұстанады, Литосфералық катаклизмге тәжірибеде көрсетеді. Сабақ барысы: «Қораптағы айна» психологиялық ахуалмен басталды да, Kahoot! бағдарламасымен (жеке жұмыс) үй жұмысын тексерді. “Жауабын маған көрсет” әдісін қолданып (жұптық жұмыс ) Аймақтар бойынша катаклизмдер жиі байқалатын елдерді картадан көрсетті. Мозайка әдісі бойынша (топқа бөлу) 1-топ Жанартау, 2-топ Жерсілкінісі топтарға бөлініп «Мән-мәтін» тапсырмасын орындап, Тәжірибелік жұмыс жасады. Wordwall бағдарламасымен Дүниежүзі жанартауларын, Дүниежүзі жерсілкіністерін жылдармен ұялы телефондарымен сәйкестендірді. Сабақтың соаяғында Кері байланыс “Жетістік шыңы” әдісін пайдаланып ең көп ұпай жинаған оқушы өзінің стикерлерін таудың шыңына жабыстыра, сабақты жақсы түсінгені бойынша кері байланыс беріп өтті.




шағым қалдыра аласыз























