Бекітемін
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: VIІ тарау. Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер |
Мектеп: «Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала орта мектебі» |
||||||
|
Күні:24.02.2025 |
Мұғалімнің аты-жөні: Ихсанова Гулбаршын Мухашевна |
||||||
|
Сынып: 11 Ә |
Қатысқандар саны: |
Сынып: 11 |
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Логарифмдік теңдеулер
|
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
11.2.2.8- логарифмдік теңдеулерді шешу әдістерін білу және қолдану; |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
- логарифмдік теңдеулерді шешу әдістерін біледі және қолданады; |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Басы |
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу. Психологиялық ахуал қалыптастыру. Мұғалім: Мен бірнеше тұжырымдарды оқимын, әрбір топ дәптерлеріне тұжырым дұрыс деп ойласа, «ия» деп, жалған деп ойласа, «жоқ» деп жазу керек. Бірақ мұқият болыңыз. Графикалық диктант
Жаңағы жазған графикалық тест қорытындысы бойынша және көрсетілген слайд бойынша бүгінгі сабағымыздың тақырыбы мақсаты қандай деп ойлайсыңдар:
Үй тапсырмасын тексеру «Көршімде қалай?» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. |
Графикалық диктант
Графикалық тест жауабы.
Тақтадағы слайдта тұрған теңдеулер мен оларды шешу әдістеріне назар аударамыз
Сабағымыздың мақсаты:логарифмдік теңдеулерді шешу ережелерін білу және қолдану, есептер шығару т.с.с оқушыларға айтқызу |
Бағалау
әр сұраққа дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1-ұпай жинай алады тексеру дәптер алмасу арқылы Оқушылар жіберген қатемен жұмыс жасау |
1 - слайд
2-3 слайд 4-слайд 5- слайд 6-7 слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы |
Тарихи анықтама мен логарифмдік функцияның өмірде қолданылуы туралы дерекке тоқталу 1-тапсырма.Жұптық жұмыс.
2-тапсырма.Жеке жұмыс.
3-тапсырма.Тақтада жұмыс.
4-тапсырма.Жеке жұмыс.
Сергіту сәті: Ауызша есеп
Жек жұмыс «Қалқан» тест түрінде «Жұптас-бөліс»
|
Жұптық жұмыс. Берілген теңдеуді қандай әдіспен шығаруға болады? Бағалау дескрипторы: -Логарифм ережесін қолдана алады. -Анықталу облысын таба біледі.
Тақтада жұмыс. Берілген теңдеуді қандай әдіспен шығаруға болады?
Бағалау дескрипторы: - Потенциалдау ережесін қолдана алады. -Анықталу облысын таба біледі.
Бағалау дескрипторы: - Жаңа айнымалыны енгізу арқылы теңдеуді шеше алады -Анықталу облысын таба біледі.
Оқушылар жұппен әр тапсырманы орындайды, дұрыс орындаған немесе ұпайы аз жұптан сұрауға болады. Тақтадан тексеріледі.
|
Есепті орындау арқылы 1ұпай жинай алады Есепті орындау арқылы 2 ұпай жинай алады тақтада тексеріледі әр дұрыс жауапқа 1 ұпайдан беріледі
тақтада тексеріледі дұрыс жауапқа 2 ұпайдан беріледі
Әр дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1 ұпай жинай алады, Әр дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1 ұпай жинай алады,
Әр дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1 ұпай жинай алады, |
8-9 слайд
10- слайд
11-12 слайд
13-слайд
14-15 слайд
16-17 Слайд
18-слайд
19-22 слайд |
|||
|
Соңы |
|
Сабақты қорытындылау үшін: Үйге тапсырма беріледі. «Лайк» әдісі арқылы сабақты қорытындылайды |
Жинаған ұпайларды бағаға ауыстыру: 1-6 ұпай «3» 7-10ұпай «4» 10-нан жоғары «5»
|
23-24 - слайд 26- cлайд |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Логарифмдік теңдеулер
Логарифмдік теңдеулер
Бекітемін
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: VIІ тарау. Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер |
Мектеп: «Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала орта мектебі» |
||||||
|
Күні:24.02.2025 |
Мұғалімнің аты-жөні: Ихсанова Гулбаршын Мухашевна |
||||||
|
Сынып: 11 Ә |
Қатысқандар саны: |
Сынып: 11 |
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Логарифмдік теңдеулер
|
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
11.2.2.8- логарифмдік теңдеулерді шешу әдістерін білу және қолдану; |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
- логарифмдік теңдеулерді шешу әдістерін біледі және қолданады; |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Басы |
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу. Психологиялық ахуал қалыптастыру. Мұғалім: Мен бірнеше тұжырымдарды оқимын, әрбір топ дәптерлеріне тұжырым дұрыс деп ойласа, «ия» деп, жалған деп ойласа, «жоқ» деп жазу керек. Бірақ мұқият болыңыз. Графикалық диктант
Жаңағы жазған графикалық тест қорытындысы бойынша және көрсетілген слайд бойынша бүгінгі сабағымыздың тақырыбы мақсаты қандай деп ойлайсыңдар:
Үй тапсырмасын тексеру «Көршімде қалай?» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. |
Графикалық диктант
Графикалық тест жауабы.
Тақтадағы слайдта тұрған теңдеулер мен оларды шешу әдістеріне назар аударамыз
Сабағымыздың мақсаты:логарифмдік теңдеулерді шешу ережелерін білу және қолдану, есептер шығару т.с.с оқушыларға айтқызу |
Бағалау
әр сұраққа дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1-ұпай жинай алады тексеру дәптер алмасу арқылы Оқушылар жіберген қатемен жұмыс жасау |
1 - слайд
2-3 слайд 4-слайд 5- слайд 6-7 слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы |
Тарихи анықтама мен логарифмдік функцияның өмірде қолданылуы туралы дерекке тоқталу 1-тапсырма.Жұптық жұмыс.
2-тапсырма.Жеке жұмыс.
3-тапсырма.Тақтада жұмыс.
4-тапсырма.Жеке жұмыс.
Сергіту сәті: Ауызша есеп
Жек жұмыс «Қалқан» тест түрінде «Жұптас-бөліс»
|
Жұптық жұмыс. Берілген теңдеуді қандай әдіспен шығаруға болады? Бағалау дескрипторы: -Логарифм ережесін қолдана алады. -Анықталу облысын таба біледі.
Тақтада жұмыс. Берілген теңдеуді қандай әдіспен шығаруға болады?
Бағалау дескрипторы: - Потенциалдау ережесін қолдана алады. -Анықталу облысын таба біледі.
Бағалау дескрипторы: - Жаңа айнымалыны енгізу арқылы теңдеуді шеше алады -Анықталу облысын таба біледі.
Оқушылар жұппен әр тапсырманы орындайды, дұрыс орындаған немесе ұпайы аз жұптан сұрауға болады. Тақтадан тексеріледі.
|
Есепті орындау арқылы 1ұпай жинай алады Есепті орындау арқылы 2 ұпай жинай алады тақтада тексеріледі әр дұрыс жауапқа 1 ұпайдан беріледі
тақтада тексеріледі дұрыс жауапқа 2 ұпайдан беріледі
Әр дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1 ұпай жинай алады, Әр дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1 ұпай жинай алады,
Әр дұрыс жауап бере отырып оқушылар 1 ұпай жинай алады, |
8-9 слайд
10- слайд
11-12 слайд
13-слайд
14-15 слайд
16-17 Слайд
18-слайд
19-22 слайд |
|||
|
Соңы |
|
Сабақты қорытындылау үшін: Үйге тапсырма беріледі. «Лайк» әдісі арқылы сабақты қорытындылайды |
Жинаған ұпайларды бағаға ауыстыру: 1-6 ұпай «3» 7-10ұпай «4» 10-нан жоғары «5»
|
23-24 - слайд 26- cлайд |
|||
шағым қалдыра аласыз




































