Қысқа мерзімді жоспар
Логика10-сабақ
|
Мектеп |
№5 мектеп-лицей |
||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
«Балалардың даму деңгейін анықтау. Ширату» |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтіңаты-жөні |
Садыкова Г.Б. |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
04.10.2023ж |
||||||||||||||||||||
|
Сынып:3 а |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№ 10 Өзіңді өзің тексер. Тест |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты
Тәрбие құндылықтары |
Оқушылардың алған білімдерін сынақ тест арқылы қорытындылайды Халқына адал қызмет ету |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
|
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. |
ҚБ.Бағалау «Білім тамшысы» Әр алған балға бір тамшыны белгілеп отырады
|
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ФС 1- тапсырма Сандарды орналастыру Нұсқау:. Бір жаман адам әр дайы өтірік айтады. Ол осы сұраққа қалай жауап береді? «Сізде бір мұрын ба, әлде екеу ме?» Өз жауабынды түсіндір. БМ2.Әсемжан партада отыр, алдынан санағанда екінші және артынан санағанда төртінші. Оның қатарында неше парта бар?
А) 2 В) 3 С) 4 D) 5 БМ3. 1-ден 100-ге дейінгі барлық сандарда неше нөл бар? А) 9 В) 10 С) 11 D) 12 БМ4.Қапастан 3 балапан алды да, оған 3 қоянды қамап қойды. Аяқтардың саны қалай өзгерді? А) 6-ға артты В) 7-ге артты С) 8-ге артты D) 9-ға артты БМ5. 25*18= Жауабы: _____________ БМ6. 6 * =48 Теңдік дұрыс болу үшін тордың ішіне қандай сан жазу керек? А) 7 В) 8 С) 9 D)
10 БМ7. 3+8= + 6 Теңдік дұрыс болу үшін тордың ішіне қандай сан жазу керек? А) 17 В) 7 С) 5 D) 11 БМ8. Анасы үш ұлына Ермекке, Азаматқа және Болатқа әр түрлі көйлек әперді: ақ, жасыл және көк. Болатқа көк көйлек сатып алынған жоқ, Ермекке – көк емес және жасыл емес. Қайсысында қандай көлек? Есепті кесте арқылы шығарамыз:
БМ9. Бағдат төрт сыныптың оқушыларынан олардың сүйікті түсі жөнінде сұрақ –жауап жүргізді. Қай сыныптың оқушылар көк түсті ең аз таңдады?
А) 1 сынып В) 2 сынып С) 3 сынып D) 4 сынып
БМ10. Алмалардың массасы қандай?
А) 200 В) 202 С) 210
|
Жауаптарын белгілейді |
ҚБ.Бағалау «Білім тамшысы» Әр алған балға бір тамшыны белгілеп отырады
Дескрипторы: Тесте тапсырмаларын орындайды |
Оқулық дәптер
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
|
Рефлексия жасайды. Тапсырманы жазып алады. |
ҚБ қойылады.
|
|
|||||||||||||||||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Логика ҚМЖ 3 сынып
Логика ҚМЖ 3 сынып
Қысқа мерзімді жоспар
Логика10-сабақ
|
Мектеп |
№5 мектеп-лицей |
||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
«Балалардың даму деңгейін анықтау. Ширату» |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтіңаты-жөні |
Садыкова Г.Б. |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
04.10.2023ж |
||||||||||||||||||||
|
Сынып:3 а |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№ 10 Өзіңді өзің тексер. Тест |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты
Тәрбие құндылықтары |
Оқушылардың алған білімдерін сынақ тест арқылы қорытындылайды Халқына адал қызмет ету |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
|
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. |
ҚБ.Бағалау «Білім тамшысы» Әр алған балға бір тамшыны белгілеп отырады
|
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ФС 1- тапсырма Сандарды орналастыру Нұсқау:. Бір жаман адам әр дайы өтірік айтады. Ол осы сұраққа қалай жауап береді? «Сізде бір мұрын ба, әлде екеу ме?» Өз жауабынды түсіндір. БМ2.Әсемжан партада отыр, алдынан санағанда екінші және артынан санағанда төртінші. Оның қатарында неше парта бар?
А) 2 В) 3 С) 4 D) 5 БМ3. 1-ден 100-ге дейінгі барлық сандарда неше нөл бар? А) 9 В) 10 С) 11 D) 12 БМ4.Қапастан 3 балапан алды да, оған 3 қоянды қамап қойды. Аяқтардың саны қалай өзгерді? А) 6-ға артты В) 7-ге артты С) 8-ге артты D) 9-ға артты БМ5. 25*18= Жауабы: _____________ БМ6. 6 * =48 Теңдік дұрыс болу үшін тордың ішіне қандай сан жазу керек? А) 7 В) 8 С) 9 D)
10 БМ7. 3+8= + 6 Теңдік дұрыс болу үшін тордың ішіне қандай сан жазу керек? А) 17 В) 7 С) 5 D) 11 БМ8. Анасы үш ұлына Ермекке, Азаматқа және Болатқа әр түрлі көйлек әперді: ақ, жасыл және көк. Болатқа көк көйлек сатып алынған жоқ, Ермекке – көк емес және жасыл емес. Қайсысында қандай көлек? Есепті кесте арқылы шығарамыз:
БМ9. Бағдат төрт сыныптың оқушыларынан олардың сүйікті түсі жөнінде сұрақ –жауап жүргізді. Қай сыныптың оқушылар көк түсті ең аз таңдады?
А) 1 сынып В) 2 сынып С) 3 сынып D) 4 сынып
БМ10. Алмалардың массасы қандай?
А) 200 В) 202 С) 210
|
Жауаптарын белгілейді |
ҚБ.Бағалау «Білім тамшысы» Әр алған балға бір тамшыны белгілеп отырады
Дескрипторы: Тесте тапсырмаларын орындайды |
Оқулық дәптер
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
|
Рефлексия жасайды. Тапсырманы жазып алады. |
ҚБ қойылады.
|
|
|||||||||||||||||

шағым қалдыра аласыз


















