|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Деректерді ұсыну |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
ЛОГИКАЛЫҚ ОПЕРАЦИЯЛАР (ДИЗЪЮНКЦИЯ, КОНЪЮНКЦИЯ, ИНВЕРСИЯ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.1 логикалық операцияларды қолдану (дизъюнкция, конъюнкция, инверсия) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Логикалық операцияларды қолдануды (дизъюнкция, конъюнкция, инверсия) үйренеді |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Бірлік және Ынтымақ құндылығы |
- жеке және қоғамдық мүлделер арасындағы байланысты түсіндіру; - тиімді қарым-қатынас орнату; - комондада жұмыс істей білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ахуал : Оқушылар шаттық шеңберңінде бір-бірінің иығына қолдарын салып, құшақтасқан түрде тұрып,сабақ туралы өз пікірлерін білдіреді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Оқушылар көтеріңкі көңіл күймен сабақ бастайды |
|
Оқулық «Арман ПВ» Карточкалар |
|
Сабақтың ортасы 25 мин |
Жаңа сабақ Практикалық жұмыс Логика-адам ойлауының түрлерімен заңдар туралы, оның ішінде дәлелдеуге болатын пікірлердің заңдылықтары туралы ғылым Пікір- жалған немесе ақиқат болу мүмкін қандайда бір пайымдау. Жеке жұмыс.
«Жұптық жұмыс»
Топтық жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды Өткен сабақты пысықтау. Сұрақтарға жауап береді Оқушылар жеке жұмыс орындайды Оқушылар жұбымен жұптық жұмысты орындайды Оқушылар топтық жұмысты орындайды |
Дескриптор: - Логика және логикалық амалдарды анықтайды.Логикалық амалдарды салыстыра алады. 3 балл Дескриптор: Ақиқат кестелерін қолданып логикалық амалдардың нәтижесін табады. 3 балл Дискриптор: Ақиқат кестелерін қолданып логикалық амалдардың нәтижесін табады, тұжырымдаманы анықтайды 4 балл |
Презентация Кесте Таратпа қағаз Слайд, дәптер Копьютер |
|
Сабақтың соңы 10 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Learningapps» әдісі арқылы кестедегі сәкестікті тап Кері байланыс: https://learningapps.org/watch?v=pjmrrbg2c24 |
Сілтеме арқылы кестедегісәйкестікті табады |
Оқушылар 10 балдық шкаламен бағаланады Жалпы балл-10 |
https://learningapps.org/26977556 Маркер, стикер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ЛОГИКАЛЫҚ ОПЕРАЦИЯЛАР (ДИЗЪЮНКЦИЯ, КОНЪЮНКЦИЯ, ИНВЕРСИЯ практикум 10 сынып 12 сабақ қмж
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Деректерді ұсыну |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
ЛОГИКАЛЫҚ ОПЕРАЦИЯЛАР (ДИЗЪЮНКЦИЯ, КОНЪЮНКЦИЯ, ИНВЕРСИЯ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.1 логикалық операцияларды қолдану (дизъюнкция, конъюнкция, инверсия) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Логикалық операцияларды қолдануды (дизъюнкция, конъюнкция, инверсия) үйренеді |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Бірлік және Ынтымақ құндылығы |
- жеке және қоғамдық мүлделер арасындағы байланысты түсіндіру; - тиімді қарым-қатынас орнату; - комондада жұмыс істей білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ахуал : Оқушылар шаттық шеңберңінде бір-бірінің иығына қолдарын салып, құшақтасқан түрде тұрып,сабақ туралы өз пікірлерін білдіреді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Оқушылар көтеріңкі көңіл күймен сабақ бастайды |
|
Оқулық «Арман ПВ» Карточкалар |
|
Сабақтың ортасы 25 мин |
Жаңа сабақ Практикалық жұмыс Логика-адам ойлауының түрлерімен заңдар туралы, оның ішінде дәлелдеуге болатын пікірлердің заңдылықтары туралы ғылым Пікір- жалған немесе ақиқат болу мүмкін қандайда бір пайымдау. Жеке жұмыс.
«Жұптық жұмыс»
Топтық жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды Өткен сабақты пысықтау. Сұрақтарға жауап береді Оқушылар жеке жұмыс орындайды Оқушылар жұбымен жұптық жұмысты орындайды Оқушылар топтық жұмысты орындайды |
Дескриптор: - Логика және логикалық амалдарды анықтайды.Логикалық амалдарды салыстыра алады. 3 балл Дескриптор: Ақиқат кестелерін қолданып логикалық амалдардың нәтижесін табады. 3 балл Дискриптор: Ақиқат кестелерін қолданып логикалық амалдардың нәтижесін табады, тұжырымдаманы анықтайды 4 балл |
Презентация Кесте Таратпа қағаз Слайд, дәптер Копьютер |
|
Сабақтың соңы 10 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Learningapps» әдісі арқылы кестедегі сәкестікті тап Кері байланыс: https://learningapps.org/watch?v=pjmrrbg2c24 |
Сілтеме арқылы кестедегісәйкестікті табады |
Оқушылар 10 балдық шкаламен бағаланады Жалпы балл-10 |
https://learningapps.org/26977556 Маркер, стикер |
шағым қалдыра аласыз






