|
Бекітілді:
|
||||
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
1 тоқсан. 1 бөлім. Программалау (ортақ тақырыптары: «Менің Отаным – Қазақстан», «Адами құндылықтар») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ихсанова А.Р. |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логикалық операторлар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.4.1.2 логикалық операторларды пайдалану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Логикалық операторларды пайдаланып біледі. Screatch платформасында логикалық операторлармен жұмыстана алады. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Класпен сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. 2. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Көңілді тілектер Ой қозғау. Оқушыларға қойылатын сұрақтар:
|
Сұрақтарға жауап береді |
Бас бармақ арқылы бірін-бірі бағалау |
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. https://www.youtube.com/watch?v=Wn1vsYmTPy8
1-тапсырма:Кестені толтыр
2-тапсырма: Программада келесі логикалық операторлардың қайсысы жалған немесе қайсысы ақиқат мәндерді береді?
3-тапсырма:Сөйлемдегі бір түсті әріптерден сөз құрастыр
4-тапсырма: Практикалық жұмыс Скриптті тексеріп, компьютерге орында
Топтық жұмыс
Сөйлемді құрастырыңдар: https://wordwall.net/ru/resource/25356519
Бекіту сұрақтарына жауап беріңдер:
|
Дескриптор: -Жаңа сабақпен танысады -Айнымалы терминінің анықтамасын біледі Дескриптор: -Логикалық оператор қызметін біледі Дескриптор: -Есептердің шешімін анықтайды Дескриптор: -Шапшаңдық танытып, сөз құрастырады Дескриптор: -Айнымалы және айнымалы блоктарын құрады Дескриптор: Логикалық есепті шешеді Дескриптор: Сөйлем құрастырады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жұлдызша арқылы бағалау Смайлик арқылы бағалау Бағдаршам әдісі Бағдаршам әдісі Бағдаршам әдісі Ауызша мадақтау |
https://www.youtube.com/watch?v=nX7TPKuP30MДәптер Интерактивті тақта Оқулық Дәптер Оқулық Компьютер https://wordwall.net/ru/resource/25356519 Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Бағалау |
Өздерін бағалайды |
Бағдаршам арқылы өзін-өзі бағалау |
|
|
Үйге тапсырма: |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Логикалық операторлар 4 сынып
|
Бекітілді:
|
||||
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
1 тоқсан. 1 бөлім. Программалау (ортақ тақырыптары: «Менің Отаным – Қазақстан», «Адами құндылықтар») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ихсанова А.Р. |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логикалық операторлар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.4.1.2 логикалық операторларды пайдалану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Логикалық операторларды пайдаланып біледі. Screatch платформасында логикалық операторлармен жұмыстана алады. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Класпен сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. 2. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Көңілді тілектер Ой қозғау. Оқушыларға қойылатын сұрақтар:
|
Сұрақтарға жауап береді |
Бас бармақ арқылы бірін-бірі бағалау |
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. https://www.youtube.com/watch?v=Wn1vsYmTPy8
1-тапсырма:Кестені толтыр
2-тапсырма: Программада келесі логикалық операторлардың қайсысы жалған немесе қайсысы ақиқат мәндерді береді?
3-тапсырма:Сөйлемдегі бір түсті әріптерден сөз құрастыр
4-тапсырма: Практикалық жұмыс Скриптті тексеріп, компьютерге орында
Топтық жұмыс
Сөйлемді құрастырыңдар: https://wordwall.net/ru/resource/25356519
Бекіту сұрақтарына жауап беріңдер:
|
Дескриптор: -Жаңа сабақпен танысады -Айнымалы терминінің анықтамасын біледі Дескриптор: -Логикалық оператор қызметін біледі Дескриптор: -Есептердің шешімін анықтайды Дескриптор: -Шапшаңдық танытып, сөз құрастырады Дескриптор: -Айнымалы және айнымалы блоктарын құрады Дескриптор: Логикалық есепті шешеді Дескриптор: Сөйлем құрастырады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жұлдызша арқылы бағалау Смайлик арқылы бағалау Бағдаршам әдісі Бағдаршам әдісі Бағдаршам әдісі Ауызша мадақтау |
https://www.youtube.com/watch?v=nX7TPKuP30MДәптер Интерактивті тақта Оқулық Дәптер Оқулық Компьютер https://wordwall.net/ru/resource/25356519 Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Бағалау |
Өздерін бағалайды |
Бағдаршам арқылы өзін-өзі бағалау |
|
|
Үйге тапсырма: |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

























