|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жалгасбаева Сания Унгарбаевана |
|||||
|
Күні: |
06.02.2025 ж |
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны:17
|
Қатыспағандар саны:0
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логикалық тізбектер және диаграммалар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жаңа түсінік қалыптастыра отыра оқушылардың қызығушылықтарын арттыру. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Сыныпта жағымды ахуал орнату үшін, «Бірлік» әдісін қолдану. |
Оқушылар шағын топ құрамында бір қолын жұдырыққа жұмып, бір мезгілде саусақтарын ашады. Мақсат: оқушылардың барлығы да бірдей саусақ санын көрсетуі керек. Ойын оқушылардың біркелкі саусақ көрсеткенге дейін жалғасады. Ойын кезінде оқушылар сөйлеспеуі керек. |
«Ақыл» әдісі. |
|
||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1-тапсырма. Жұптық жұмыс. «Қарбыз» әдісі.
Тізбекті жалғастырыңыз: 2, 4, 6, 8, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 1, 3, 5, 7, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 5, 10, 15, 20, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 10, 20, 30, 40, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 1, 4, 7, 10, __, __, __. 2-тапсырма. Топтық жұмыс. «Ұшақтағы хат» әдісі.
Есептер:
3-тапсырма. Жеке жұмыс.
|
Оқушылар логикалық тізбектер туралы сұрақтарға қарбыз бөліктерін құрастыру арқылы жауап береді. Оқушылар ұшақтағы есептерді шығарады. Оқушылар платформада берілген логикалық сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: «Мультфильм кейіпкерлері» арқылы бағаланады.
Дескриптор: «Мультфильм кейіпкерлері» арқылы бағаланады.
Дескриптор: «Мультфильм кейіпкерлері» арқылы бағаланады.
|
онлайн ресурс |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Cабақты қорытындылау Рефлексия. «Жетістік баспалдағы» әдісі.
|
Кері байланыс парақшаларына өз тұжырымдарын жазып, баспалдаққа жапсырады. |
Кері байланыс парағын толтырады. |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Логикалық тізбектер және диаграммалар,Факультатив сабақ,4- сынып
Логикалық тізбектер және диаграммалар,Факультатив сабақ,4- сынып
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жалгасбаева Сания Унгарбаевана |
|||||
|
Күні: |
06.02.2025 ж |
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны:17
|
Қатыспағандар саны:0
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логикалық тізбектер және диаграммалар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жаңа түсінік қалыптастыра отыра оқушылардың қызығушылықтарын арттыру. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Сыныпта жағымды ахуал орнату үшін, «Бірлік» әдісін қолдану. |
Оқушылар шағын топ құрамында бір қолын жұдырыққа жұмып, бір мезгілде саусақтарын ашады. Мақсат: оқушылардың барлығы да бірдей саусақ санын көрсетуі керек. Ойын оқушылардың біркелкі саусақ көрсеткенге дейін жалғасады. Ойын кезінде оқушылар сөйлеспеуі керек. |
«Ақыл» әдісі. |
|
||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
1-тапсырма. Жұптық жұмыс. «Қарбыз» әдісі.
Тізбекті жалғастырыңыз: 2, 4, 6, 8, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 1, 3, 5, 7, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 5, 10, 15, 20, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 10, 20, 30, 40, __, __, __. Тізбекті жалғастырыңыз: 1, 4, 7, 10, __, __, __. 2-тапсырма. Топтық жұмыс. «Ұшақтағы хат» әдісі.
Есептер:
3-тапсырма. Жеке жұмыс.
|
Оқушылар логикалық тізбектер туралы сұрақтарға қарбыз бөліктерін құрастыру арқылы жауап береді. Оқушылар ұшақтағы есептерді шығарады. Оқушылар платформада берілген логикалық сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: «Мультфильм кейіпкерлері» арқылы бағаланады.
Дескриптор: «Мультфильм кейіпкерлері» арқылы бағаланады.
Дескриптор: «Мультфильм кейіпкерлері» арқылы бағаланады.
|
онлайн ресурс |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Cабақты қорытындылау Рефлексия. «Жетістік баспалдағы» әдісі.
|
Кері байланыс парақшаларына өз тұжырымдарын жазып, баспалдаққа жапсырады. |
Кері байланыс парағын толтырады. |
|
||
шағым қалдыра аласыз

























