|
Пән: Сауат ашу |
|
||||||||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің отбасым және достарым |
|
||||||||||
|
Күні: 21.11.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Менің отбасым. Мм дыбысы мен әрпі |
||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.9.1. Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. 1.2.1.1. Сөз/сөйлем сызбасын оқу. |
||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
||||||||||
|
Мм дыбысы мен әрпін біледі |
|||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|||||||||||
|
Мм дыбысы бар сөздерді табады |
|||||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||||||||
|
Мм дыбысы бар сөздерді қатыстырып сөйлем құрайды |
|||||||||||
|
Бағалау критерийлері
|
|
||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
||||||||||
|
Отбасы-семья-family; Ата-дедушка-grandfather; Әже-бабушка-grandmother. Ата-ана-родители-parents |
|||||||||||
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
|
|||||||||||
|
Отбасы мүшелері |
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәңгілік Ел бұл-Жалпыға Ортақ Еңбек Қоғам. |
||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Көркем еңбек, орыс тілі, ағылшын. |
||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
||||||||||
|
Бастапқы білім |
Мм дыбысы мен әріпін біледі |
||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы 7 мин |
Психологиялық дайындық Сырмақ тігіп оюлап! Мен әжемді сүйемін! Шай ішетін қоюлап! Мен атамды сүйемін! Шаттық шеңберін құру «Тілек айту». Топқа бөлу «Мозайка» әдісі арқылы 1-Шаңырақ 2-Мектеп
(Ұ.Ж) «Серпілген доп» әдісіөткенге шолу. -Дыбыстар нешеге бөлінеді? -Ыы дыбысы қандай дыбыс? -Ыы дыбысынан келетін сөздерді айтыңдар |
Сурет қиындылары |
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 23 мин
|
(Ұ.Ж) «Суреттер сөйлейді» әдісі «Менің отбасым» тақырыбын ашу.
(Ж.Ж) «Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі арқылы
|
флипчарт
суреттер
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс «Тілек ағашы»
|
суреттер |
|||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс |
|||||||||
|
Қабілеті жоғары оқушылар«Зерттеу» әдісі арқылы Мм дыбысы бар сөздерді табады, сөздерден сөйлем құрайды.
|
|
|
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
М дыбысы әрпі
М дыбысы әрпі
|
Пән: Сауат ашу |
|
||||||||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің отбасым және достарым |
|
||||||||||
|
Күні: 21.11.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Менің отбасым. Мм дыбысы мен әрпі |
||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.9.1. Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. 1.2.1.1. Сөз/сөйлем сызбасын оқу. |
||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
||||||||||
|
Мм дыбысы мен әрпін біледі |
|||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|||||||||||
|
Мм дыбысы бар сөздерді табады |
|||||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||||||||
|
Мм дыбысы бар сөздерді қатыстырып сөйлем құрайды |
|||||||||||
|
Бағалау критерийлері
|
|
||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
||||||||||
|
Отбасы-семья-family; Ата-дедушка-grandfather; Әже-бабушка-grandmother. Ата-ана-родители-parents |
|||||||||||
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
|
|||||||||||
|
Отбасы мүшелері |
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәңгілік Ел бұл-Жалпыға Ортақ Еңбек Қоғам. |
||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Көркем еңбек, орыс тілі, ағылшын. |
||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
||||||||||
|
Бастапқы білім |
Мм дыбысы мен әріпін біледі |
||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы 7 мин |
Психологиялық дайындық Сырмақ тігіп оюлап! Мен әжемді сүйемін! Шай ішетін қоюлап! Мен атамды сүйемін! Шаттық шеңберін құру «Тілек айту». Топқа бөлу «Мозайка» әдісі арқылы 1-Шаңырақ 2-Мектеп
(Ұ.Ж) «Серпілген доп» әдісіөткенге шолу. -Дыбыстар нешеге бөлінеді? -Ыы дыбысы қандай дыбыс? -Ыы дыбысынан келетін сөздерді айтыңдар |
Сурет қиындылары |
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 23 мин
|
(Ұ.Ж) «Суреттер сөйлейді» әдісі «Менің отбасым» тақырыбын ашу.
(Ж.Ж) «Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі арқылы
|
флипчарт
суреттер
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс «Тілек ағашы»
|
суреттер |
|||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс |
|||||||||
|
Қабілеті жоғары оқушылар«Зерттеу» әдісі арқылы Мм дыбысы бар сөздерді табады, сөздерден сөйлем құрайды.
|
|
|
|||||||||
шағым қалдыра аласыз


















