|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандардың саны: |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№6 сабақ.Маған мектепте оқыған ұнайды ӨҚН/№1Көше күтпеген жағдайлармен толы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.4.4 жолда жүру тәртібін, жаяу жүргіншілердің қозғалысын реттейтін жол белгілерінің мәнін түсіндіру 1.1.4.5 үй мен мектеп арасындағы қауіпсіз маршрут жоспарын құрастыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
«Ұжым» , « тәртіп» деген сөздердің мағынасын білетін болады Сыныптастарың мен өзі туралы айтуды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар: Қазан айы: «Тәуелсіздік және отаншылдық айы» |
Сабақ құндылығы: Отан, ел, туған өлке туралы білу Апта дәйексөзі:«Туған жердей жер болмас, туған елдей ел болмас!» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды жақсарту Биыл мен де мектепке, Біріншіге барамын. Мақтанбаймын мен текке, Дайын дәптер, қаламым. Мектепке енді барамын, Мен оқушы боламын. Жақсы оқып сабақты, Кілең бестік аламын! Өткенді пысықтау Өз мектебіміздің ерекшеліктерін атап өтейік Менің мектебімді..... Мен оқитын сыныпта..... Тақырыпты ашу Бірінші сыныпқа қалай келгендеріңді еске түсіріңдер «Сынып» сөзінің маңызын түсіндіру. Сынып – бұл оқушылар ұжымы. – Не істедіңдер? – Қалай істедіңдер? – Не үйрендіңдер? Жаңа тақырып «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Мемлекеттік тілді білу Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу «Ұстазыммен диалог» әдісі – Сендерге сабақ оқу ұнай ма? Неге? – Жақсы оқу үшін не қажет? (Күтілетін жауаптар: кабинет, мектеп құралдары, жиһаз, тақта, компьютер). – Сынып ұжымы қандай болуы керек? – Оқуда сендерге кім көмектеседі? – Сендер қыргүйекте бірінші сыныпқа қандай болып келгендерің естеріңде ме? – Сендер үзілісте немен айналысқанды жақсы көресіңдер? – Мектеп жылдары байқалмай өтеді. Мектептегі өмірімізді қайтадан қалай көре аламыз? Бізге не көмектеседі?
ЕБҚ-тапсырма Сыныптағы досың туралы айт. Онымен не үшін дос болдың? Сыныптағы ең білімді бала кім? ЕҚБ-тапсырма Өзің және досың үшін ұжымдық ереже құрастырып көр. ФС- тапсырмасы Топтық жұмыс – Әр топтың өз тапсырмасы бар: 1-топ. «Сәлем мектебім және сыныбым!» 2-топ. «Біздің көмекшілеріміз. Біздің ережелер». 3-топ. «Біздің көңілді мерекелеріміз бен үзілістеріміз». Қорытынды: – Топпен қалай жұмыс істеуіміз керек? (Тату, бірігіп, дауласпай, жақсылап талқылау керек, келісу ҚЖ: «Сыныптағы қызықты сәттер» ойыны Сарамандық жұмыс. Топтар баяндама жасайды. Менің мектебім, менің сыныбым галереясын жасау. – Не жасадыңдар? – Қалай жасадыңдар? – Не үйрендіңдер?
|
Өлеңді хормен айтады Өз мектебі туралы айтады Сұрақтарға жауап береді Мұғаліммен диалог жүргізеді Мектептегі алғашқы күні туралы айтады Сергіту жаттығуын орындайды Өз ойын жеткізеді Ереже құрастырады Тапсырмалар ды таратып беріп, орындалу мерзімі мен орындау тәсілдерін талқылайды. Ойын ойнайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Керемет жауап айттың! Дескриптор: Мектепке келген күні туралы айта алады Сыныптың ұжым екенін білді
Дескриптор: Мұғаліммен өзара әңгімелесе алды Сыныптағы достары туралы айтты
Дескриптор. Өз ойын еркін жеткізуге тырысты Сыныбы туралы айта алды Сен мықты баласың!
Дескриптор: Топтық жұмыс жасауды біледі Топтық жұмыс ережесін түсінеді Дескриптор 1.Сыныптағы қызықты істер туралы әңгіме құрастырады. 2.Суретін салады немесе сәйкес келетін суретті тауып, жапсырады Аралдардағы көңіл күйлерін табады |
Суреттер Оқулық Мектеп туралы суреттер Оқулық
Оқулық Суреттер Қимыл-қозғалыс Оқулық Оқулық
Сынып туралы суреттер Стикер жапсырады |
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Маған мектепте оқыған ұнаиды 1сынып
Маған мектепте оқыған ұнаиды 1сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандардың саны: |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№6 сабақ.Маған мектепте оқыған ұнайды ӨҚН/№1Көше күтпеген жағдайлармен толы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.4.4 жолда жүру тәртібін, жаяу жүргіншілердің қозғалысын реттейтін жол белгілерінің мәнін түсіндіру 1.1.4.5 үй мен мектеп арасындағы қауіпсіз маршрут жоспарын құрастыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
«Ұжым» , « тәртіп» деген сөздердің мағынасын білетін болады Сыныптастарың мен өзі туралы айтуды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар: Қазан айы: «Тәуелсіздік және отаншылдық айы» |
Сабақ құндылығы: Отан, ел, туған өлке туралы білу Апта дәйексөзі:«Туған жердей жер болмас, туған елдей ел болмас!» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды жақсарту Биыл мен де мектепке, Біріншіге барамын. Мақтанбаймын мен текке, Дайын дәптер, қаламым. Мектепке енді барамын, Мен оқушы боламын. Жақсы оқып сабақты, Кілең бестік аламын! Өткенді пысықтау Өз мектебіміздің ерекшеліктерін атап өтейік Менің мектебімді..... Мен оқитын сыныпта..... Тақырыпты ашу Бірінші сыныпқа қалай келгендеріңді еске түсіріңдер «Сынып» сөзінің маңызын түсіндіру. Сынып – бұл оқушылар ұжымы. – Не істедіңдер? – Қалай істедіңдер? – Не үйрендіңдер? Жаңа тақырып «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Мемлекеттік тілді білу Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу «Ұстазыммен диалог» әдісі – Сендерге сабақ оқу ұнай ма? Неге? – Жақсы оқу үшін не қажет? (Күтілетін жауаптар: кабинет, мектеп құралдары, жиһаз, тақта, компьютер). – Сынып ұжымы қандай болуы керек? – Оқуда сендерге кім көмектеседі? – Сендер қыргүйекте бірінші сыныпқа қандай болып келгендерің естеріңде ме? – Сендер үзілісте немен айналысқанды жақсы көресіңдер? – Мектеп жылдары байқалмай өтеді. Мектептегі өмірімізді қайтадан қалай көре аламыз? Бізге не көмектеседі?
ЕБҚ-тапсырма Сыныптағы досың туралы айт. Онымен не үшін дос болдың? Сыныптағы ең білімді бала кім? ЕҚБ-тапсырма Өзің және досың үшін ұжымдық ереже құрастырып көр. ФС- тапсырмасы Топтық жұмыс – Әр топтың өз тапсырмасы бар: 1-топ. «Сәлем мектебім және сыныбым!» 2-топ. «Біздің көмекшілеріміз. Біздің ережелер». 3-топ. «Біздің көңілді мерекелеріміз бен үзілістеріміз». Қорытынды: – Топпен қалай жұмыс істеуіміз керек? (Тату, бірігіп, дауласпай, жақсылап талқылау керек, келісу ҚЖ: «Сыныптағы қызықты сәттер» ойыны Сарамандық жұмыс. Топтар баяндама жасайды. Менің мектебім, менің сыныбым галереясын жасау. – Не жасадыңдар? – Қалай жасадыңдар? – Не үйрендіңдер?
|
Өлеңді хормен айтады Өз мектебі туралы айтады Сұрақтарға жауап береді Мұғаліммен диалог жүргізеді Мектептегі алғашқы күні туралы айтады Сергіту жаттығуын орындайды Өз ойын жеткізеді Ереже құрастырады Тапсырмалар ды таратып беріп, орындалу мерзімі мен орындау тәсілдерін талқылайды. Ойын ойнайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Керемет жауап айттың! Дескриптор: Мектепке келген күні туралы айта алады Сыныптың ұжым екенін білді
Дескриптор: Мұғаліммен өзара әңгімелесе алды Сыныптағы достары туралы айтты
Дескриптор. Өз ойын еркін жеткізуге тырысты Сыныбы туралы айта алды Сен мықты баласың!
Дескриптор: Топтық жұмыс жасауды біледі Топтық жұмыс ережесін түсінеді Дескриптор 1.Сыныптағы қызықты істер туралы әңгіме құрастырады. 2.Суретін салады немесе сәйкес келетін суретті тауып, жапсырады Аралдардағы көңіл күйлерін табады |
Суреттер Оқулық Мектеп туралы суреттер Оқулық
Оқулық Суреттер Қимыл-қозғалыс Оқулық Оқулық
Сынып туралы суреттер Стикер жапсырады |
||

шағым қалдыра аласыз




















