|
Білім беру ұйымының атауы |
№265 негізгі мектебі |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Косанова Самал Рахатовна |
|||||
|
Күні: |
04.12.2023 ж |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 40 сабақ. Қазақстан байрағы М.Әлімбай. «Қазақстан байрағы» |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді түсініп оқиды Өлеңдегі көркем сөздерді табады |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Отаншыл, мемлекетшіл және намысшыл |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Екі өлеңді оқып,мазмұндарын айт. Екеуінің көркемсөздерін қосып, өз ойыңды айт. Тақырыпты ашу «Қазақстан Республикасының рәміздері» тақырыбына әңгімелесу өткізу Суреттермен жұмыс жасау Автормен танысу
Жаңа тақырып 1-тапсырма Өлеңді түсініп оқы және мазмұнын айт Байрақ деген не?
2-тапсырма Біліп ал Қазақстан Республикасының рәміздерімен таныс. Олардың авторларын ата
3-тапсырма Өлеңге сүйеніп, көркемсөздерді тауып жаз. Зеңгір аспан Алтын күн Көк аспандай көгілдір-Қазақстан байрағы Қыран бүркіт Топтық жұмыс 5-тапсырма 1.Тақырып таңдау 2.Авторлары туралы мәлімет 3.Өлең,нақыл сөз, қысқа мәтін. 1-топ: ТУ 2-топ: Елтаңба 3-топ: Гимн
Үй тапсырмасы 4-тапсырма Көркемсөздерді қатыстырып, сөйлем құраңдар Біздің көк туымызда қыран бүркіт бейнеленген.
«Менің елімнің нышандары» тақырыбына шағын эссе жаз
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Рәміздер туралы айтады М.Әлімбаев пен танысады Өлеңді түсініп оқиды Рәміздермен танысады Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Топтық жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады Эссе жазады
Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Екі ақынның өлеңдеріндегі көркем сөздерді салыстырады-1б Ұқсастығы мен айырмашылығын айтады-1б ҚБ: « Киіз үй» әдісі
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-2б Дескриптор: Мұғалімнің көмегімен Қазақстан Республикасының рәміздері туралы мәліметтер айтады-2б
Дескриптор: Өлеңге сүйеніп, көркем сөздерді тауып жазады-1б Дескриптор: Еліміздің рәміздері туралы топ алдында сөйлеу жобасын жасап, оны қорғайды-1б Дескриптор: Көркемсөздерді қатыстырып сөйлем құрайды-1б
«Тазалық» әдісі-1б |
Суреттер Оқулық Суреттер
Оқулық Суреттер оқулық Суреттер Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
М.Әлімбай Қазақстан байрағы 2-сынып
М.Әлімбай Қазақстан байрағы 2-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
№265 негізгі мектебі |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Косанова Самал Рахатовна |
|||||
|
Күні: |
04.12.2023 ж |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 40 сабақ. Қазақстан байрағы М.Әлімбай. «Қазақстан байрағы» |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді түсініп оқиды Өлеңдегі көркем сөздерді табады |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Отаншыл, мемлекетшіл және намысшыл |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Екі өлеңді оқып,мазмұндарын айт. Екеуінің көркемсөздерін қосып, өз ойыңды айт. Тақырыпты ашу «Қазақстан Республикасының рәміздері» тақырыбына әңгімелесу өткізу Суреттермен жұмыс жасау Автормен танысу
Жаңа тақырып 1-тапсырма Өлеңді түсініп оқы және мазмұнын айт Байрақ деген не?
2-тапсырма Біліп ал Қазақстан Республикасының рәміздерімен таныс. Олардың авторларын ата
3-тапсырма Өлеңге сүйеніп, көркемсөздерді тауып жаз. Зеңгір аспан Алтын күн Көк аспандай көгілдір-Қазақстан байрағы Қыран бүркіт Топтық жұмыс 5-тапсырма 1.Тақырып таңдау 2.Авторлары туралы мәлімет 3.Өлең,нақыл сөз, қысқа мәтін. 1-топ: ТУ 2-топ: Елтаңба 3-топ: Гимн
Үй тапсырмасы 4-тапсырма Көркемсөздерді қатыстырып, сөйлем құраңдар Біздің көк туымызда қыран бүркіт бейнеленген.
«Менің елімнің нышандары» тақырыбына шағын эссе жаз
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Рәміздер туралы айтады М.Әлімбаев пен танысады Өлеңді түсініп оқиды Рәміздермен танысады Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Топтық жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады Эссе жазады
Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Екі ақынның өлеңдеріндегі көркем сөздерді салыстырады-1б Ұқсастығы мен айырмашылығын айтады-1б ҚБ: « Киіз үй» әдісі
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-2б Дескриптор: Мұғалімнің көмегімен Қазақстан Республикасының рәміздері туралы мәліметтер айтады-2б
Дескриптор: Өлеңге сүйеніп, көркем сөздерді тауып жазады-1б Дескриптор: Еліміздің рәміздері туралы топ алдында сөйлеу жобасын жасап, оны қорғайды-1б Дескриптор: Көркемсөздерді қатыстырып сөйлем құрайды-1б
«Тазалық» әдісі-1б |
Суреттер Оқулық Суреттер
Оқулық Суреттер оқулық Суреттер Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз



















