|
Білім беру ұйымының атауы |
М.Әуезов атындағы ЖББМ. |
||||||||||||||||||||
|
Бөлімі |
Мамандықтар әлемі |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
9.12.2025ж |
||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мамандығым мақтанышым |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1 – музыкалық көркемдеуіш құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Музыкалық көркемдеуіш құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады; |
||||||||||||||||||||
|
Құндылық |
Еңбекқорлық пен кәсіпкерлікке тәрбиелеу. |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Амандасу.Ұйымдастыру кезеңі. «Сұрақтар ілмегі» әдісі. Өткенді қайталау. 1-тапсырма. Ой толғау. Әр адам қашанда бақытты боламын деп армандайды.Өмір көрсеткендей, бақытты бір кілті өзіңе ұнайтын жақсы мамандық таңдау. Адам неғұрлым мамандығына риза болса, өмірде де ол өзін бақытты сезінеді. «Мен мамандықты таңдаймын» деген бейнетаспаны көріп,өз пікіріңді айт. «Миға шабуыл» әдісі. Мына сұрақтарға жауап бер. «Мамандық деген сөзді сен қалай түсінесің? Пікіріңмен бөліс. Болашақта таңдаған мамандығың сүйікті ісіңе айналу үшін не істеу керек? Білесің бе ғалымдар барлық мамандықты бес түрге бөледі? 2-тапсырма. Ақпарат іздеу.Талдау.Шығармашылық. «Мамандықты тап» ойыны.
3-тапсырма. Ән орындау. «Мамадығым мақтаным» әні Әннің мазмұнына көңіл бөл, сыныптастарыңмен әңгімеле.Қалай орындалады? Оның көркемдік бейнесіне қарай мәнерлеп, сөзімен орында. Рефлексия ҚҚҚ әдісі Қ-Мен үшін сабақ қызықты болды. Қ-Мен үшін қажет ақпарат болды. Қ-Мен үшін қиын болды
|
Оқушылар орындарынан тұрып амандасады. «Сұрақтар ілмегі» әдісімен сұрақтарға жауап беру арқылы өткен сабақты қортындылайды. Бейне таспаны көріп өз ойларымен бөліседі.
Тоқа бөлініп жарыс сабақ өткізеді.
Тапсырмаларды орындайды. Мамандықты іздеп табады.
Әнді біргелікте орындайды
ҚҚҚ әдісі Кері байланыс |
Марапат сөздер мен қолдау сөздер арқылы бағалау.
Жарайсың! Сен кереметсің! Өте жақсы! Тамаша!
|
Бейнеролик, оқулық.
https://www.youtube.com/watch?v=HyBHR1AaX6c
https://www.youtube.com/watch?v=ilGaQmLriz0
Оқулық
https://www.youtube.com/watch?v=TCBSON18CwY
Рефлексия тақтайшасы |
|||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мамандығым мақтанышым
Мамандығым мақтанышым
|
Білім беру ұйымының атауы |
М.Әуезов атындағы ЖББМ. |
||||||||||||||||||||
|
Бөлімі |
Мамандықтар әлемі |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
9.12.2025ж |
||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мамандығым мақтанышым |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1 – музыкалық көркемдеуіш құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Музыкалық көркемдеуіш құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады; |
||||||||||||||||||||
|
Құндылық |
Еңбекқорлық пен кәсіпкерлікке тәрбиелеу. |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Амандасу.Ұйымдастыру кезеңі. «Сұрақтар ілмегі» әдісі. Өткенді қайталау. 1-тапсырма. Ой толғау. Әр адам қашанда бақытты боламын деп армандайды.Өмір көрсеткендей, бақытты бір кілті өзіңе ұнайтын жақсы мамандық таңдау. Адам неғұрлым мамандығына риза болса, өмірде де ол өзін бақытты сезінеді. «Мен мамандықты таңдаймын» деген бейнетаспаны көріп,өз пікіріңді айт. «Миға шабуыл» әдісі. Мына сұрақтарға жауап бер. «Мамандық деген сөзді сен қалай түсінесің? Пікіріңмен бөліс. Болашақта таңдаған мамандығың сүйікті ісіңе айналу үшін не істеу керек? Білесің бе ғалымдар барлық мамандықты бес түрге бөледі? 2-тапсырма. Ақпарат іздеу.Талдау.Шығармашылық. «Мамандықты тап» ойыны.
3-тапсырма. Ән орындау. «Мамадығым мақтаным» әні Әннің мазмұнына көңіл бөл, сыныптастарыңмен әңгімеле.Қалай орындалады? Оның көркемдік бейнесіне қарай мәнерлеп, сөзімен орында. Рефлексия ҚҚҚ әдісі Қ-Мен үшін сабақ қызықты болды. Қ-Мен үшін қажет ақпарат болды. Қ-Мен үшін қиын болды
|
Оқушылар орындарынан тұрып амандасады. «Сұрақтар ілмегі» әдісімен сұрақтарға жауап беру арқылы өткен сабақты қортындылайды. Бейне таспаны көріп өз ойларымен бөліседі.
Тоқа бөлініп жарыс сабақ өткізеді.
Тапсырмаларды орындайды. Мамандықты іздеп табады.
Әнді біргелікте орындайды
ҚҚҚ әдісі Кері байланыс |
Марапат сөздер мен қолдау сөздер арқылы бағалау.
Жарайсың! Сен кереметсің! Өте жақсы! Тамаша!
|
Бейнеролик, оқулық.
https://www.youtube.com/watch?v=HyBHR1AaX6c
https://www.youtube.com/watch?v=ilGaQmLriz0
Оқулық
https://www.youtube.com/watch?v=TCBSON18CwY
Рефлексия тақтайшасы |
|||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













