|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қос сөздер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.4.2.1* күрделі сөздердің түрлерін ажырата алу (біріккен сөз, қос сөз, қысқарған сөз) 4.2.3.1 - мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру 4.3.6.1 - каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын жетілдіру
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру Өткен білімді еске түсіру 5 мин |
Шаттық шеңбері Амандасу Өткен сабақты пысықтау «QR» код әдісі «Қай мамандық» ойыны жүргізіледі.
|
Бір-бірімен, қонақтармен сәлемдеседі, сәттілік тілейді. Үй тапсырмасын еске түсіреді. Сұрақтарға жауап береді. |
«Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру. |
|
|
Жаңа білім 15 мин 2 мин 15 мин |
«Буклет» әдісімен жаңа сабақты таныстырады. Сабақ мақсатын хабарлау. Сыныпты топқа бөледі 1-топ – Біріккен сөз 2-топ – Қос сөз 3-топ – Сөз тіркесі 40-жаттығу. Топтық жұмыс
41-жаттығу. Топтық жұмыс Өлеңді көшіріп жазып, қос сөздердің астын сызады. Қос сөздердің сыңарын алып тастап айтып көреді
«Бас, иық, тізе, аяқ» биі 42-жаттығу. Жұптық жұмыс. Көре-көре көсем боларсың,
Сөйлей-сөйлей шешен боларсың
43-жаттығу. 1 топ: Киім-кешек, көйлек-көншек 2 топ: тіге-тіге,құрал-сайман 3 топ: ыдыс-аяқ,жеміс-жидек. Үш топтан үш оқушыдан шығып, берілген сөздерге мамандық иесін тауып,сипаттама жасайды. Әр анықтамадан кейін бір аттап бір-біріне жақындайды. 45-жаттығу. Жұптық жұмыс Қарамен жазылған сөздерді қос сөздерге айналдырады. Сөйлемдерді көшіріп жазады.
Сабақты қорыту «Фотограф» әдісі
Үйге тапсырма 44-жаттығңу Қос сөздерді қатыстырып сөйлем құрау. |
Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.
Тапсырмамен жұмыс жасайды.
Топпен жұмыс жүргізеді
Билеп сергиді.
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.
Мамандыққа байланысты заттарды тауып жапсырады
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.
Ойынға қатысады
Күнелікке тапсырма жазып алады. |
Дескриптор: Сөздерді салыстыра алады-1Б Көркем жазу емлесін сақтап,жазады-1Б
Дескриптор: Қос сөздерді ажырата алады-1Б Сөздерді толықтырады-1Б Сөз табына талдай алады-1Б Дескриптор: Қос сөздерді теріп жазады-1Б Көркем жазу емлесін сақтайды-1Б Жатқа жаза алады-1Б Жарайсың! . |
|
|
Қорытынды 3 мин
|
Кері байланыс - «Принтер» әдісі
|
Өзінің сабақтағы жұмысын бағалайды.
|
ҚБ қойылады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мамандықтар әлемі
Мамандықтар әлемі
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қос сөздер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.4.2.1* күрделі сөздердің түрлерін ажырата алу (біріккен сөз, қос сөз, қысқарған сөз) 4.2.3.1 - мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру 4.3.6.1 - каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын жетілдіру
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру Өткен білімді еске түсіру 5 мин |
Шаттық шеңбері Амандасу Өткен сабақты пысықтау «QR» код әдісі «Қай мамандық» ойыны жүргізіледі.
|
Бір-бірімен, қонақтармен сәлемдеседі, сәттілік тілейді. Үй тапсырмасын еске түсіреді. Сұрақтарға жауап береді. |
«Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру. |
|
|
Жаңа білім 15 мин 2 мин 15 мин |
«Буклет» әдісімен жаңа сабақты таныстырады. Сабақ мақсатын хабарлау. Сыныпты топқа бөледі 1-топ – Біріккен сөз 2-топ – Қос сөз 3-топ – Сөз тіркесі 40-жаттығу. Топтық жұмыс
41-жаттығу. Топтық жұмыс Өлеңді көшіріп жазып, қос сөздердің астын сызады. Қос сөздердің сыңарын алып тастап айтып көреді
«Бас, иық, тізе, аяқ» биі 42-жаттығу. Жұптық жұмыс. Көре-көре көсем боларсың,
Сөйлей-сөйлей шешен боларсың
43-жаттығу. 1 топ: Киім-кешек, көйлек-көншек 2 топ: тіге-тіге,құрал-сайман 3 топ: ыдыс-аяқ,жеміс-жидек. Үш топтан үш оқушыдан шығып, берілген сөздерге мамандық иесін тауып,сипаттама жасайды. Әр анықтамадан кейін бір аттап бір-біріне жақындайды. 45-жаттығу. Жұптық жұмыс Қарамен жазылған сөздерді қос сөздерге айналдырады. Сөйлемдерді көшіріп жазады.
Сабақты қорыту «Фотограф» әдісі
Үйге тапсырма 44-жаттығңу Қос сөздерді қатыстырып сөйлем құрау. |
Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.
Тапсырмамен жұмыс жасайды.
Топпен жұмыс жүргізеді
Билеп сергиді.
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.
Мамандыққа байланысты заттарды тауып жапсырады
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.
Ойынға қатысады
Күнелікке тапсырма жазып алады. |
Дескриптор: Сөздерді салыстыра алады-1Б Көркем жазу емлесін сақтап,жазады-1Б
Дескриптор: Қос сөздерді ажырата алады-1Б Сөздерді толықтырады-1Б Сөз табына талдай алады-1Б Дескриптор: Қос сөздерді теріп жазады-1Б Көркем жазу емлесін сақтайды-1Б Жатқа жаза алады-1Б Жарайсың! . |
|
|
Қорытынды 3 мин
|
Кері байланыс - «Принтер» әдісі
|
Өзінің сабақтағы жұмысын бағалайды.
|
ҚБ қойылады. |
|
шағым қалдыра аласыз




































