|
Тақырыбы:Мақта қыз бен мысық. |
Мектебі:Л.Н.Толстой мектебі |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Бапанова Л.Н |
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың не туралы екенін түсіну. |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады:Ертегі кейіпкерлерін атай алады,ертегінің басты кейіпкері сүт табу үшін басқа қандай кейіпкерлерге барғанын айта алады. |
|||
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:Тақырып бойынша белсенді лексиканы еркін қолдана алады,ертегінің сабақта үйренген бөлігі бойынша кейіпкерлердің рөлін ойнай алады. |
|||
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады:Ертегінің мазмұнын өз сөзімен айта алады. |
|||
|
Дескриптор |
Сөздерді түсінеді.Сұраққа жауап береді.Сурет бойынша сөйлем құрастырады.ертегі кейіпкерлерін атай алады. |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Ертегі кейіпкерлерін атай алады.Сұрақтарға жауап береді.Ертегі мазмұнын айта алады. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
5 мин |
Сабақтың басы |
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеремін.Сабақ мақсатымен таныстырамын.. |
|
|
|
20 мин |
Сабақтың ортасы |
Ертегі сөзінің мағынасын түсіндіремін.1-тапсырма. «Мақта қыз бен мысық»ертегісінің кейіпкерлерімен таныстырамын. «Мақта қыз бен мысық»мультфильмін көрсете отырып,ертегінің мазмұнын бейімделген мәтін бойынша түсіндіремін. «Мақта қыз бен мысық жақсы дос болады.Бір күні мысық сүтті төгіп алады.Мақта қыз оған ренжиді.Сонда мысық сүт әкелуге кетеді......Соңында Мақта қызға сүт әкеліп береді .Сөйтіп екеуі қайта жақсы дос болады.» 2-тапсырмада .Мысықтың сиырға,ағашқа,қыздарға,дүкеншіге,тауыққа,тышқанға барғанын кесте бойынша айтып үйренеді. Оқушылардың назарын «Есте сақта!»айдарына аударамын. «Сен тауға барасың ба?»немесе мектепке,саябаққа деген сұраққа жауап беру үлгісімен таныстырамын.Сұхбат құрастырады. 3-тапсырмада жаңа сөздермен таныстырамын,жапырақ,су,сағыз,жұмыртқа,дән. 4-тапсырмада ертегі бойынша 6 сюжетті сурет берілген.Оқушылар сурет бойынша үзіндіні толық тыңдайды.Сол сюжет бойынша түсінгендерін айтуға дағдыланады. Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы алған білімдерін бекітеді. |
Оқулық
Аудиодиск 6.4.1; 6.4.2 6.3.3;6.4.4. 2 Жұмыс дәптері Қосымша тапсырма 6.4 |
|
|
10 мин |
Сабақтың соңы |
Барлық тапсырмаларды дұрыс орындадың,бірақ мұқият тыңдап,қайтала. «Бағдаршам»әдісі арқылы бағаланады. |
|
|
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау. |
||||
|
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе?Неге? 2.Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |
|
|||
|
|
|
|||
|
Қорытынды бағалау. 1Ең жақсы өткен екі нәрсе не? 1. 2. 2.Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мақта қыз бен мысық.
Мақта қыз бен мысық.
|
Тақырыбы:Мақта қыз бен мысық. |
Мектебі:Л.Н.Толстой мектебі |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Бапанова Л.Н |
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың не туралы екенін түсіну. |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады:Ертегі кейіпкерлерін атай алады,ертегінің басты кейіпкері сүт табу үшін басқа қандай кейіпкерлерге барғанын айта алады. |
|||
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:Тақырып бойынша белсенді лексиканы еркін қолдана алады,ертегінің сабақта үйренген бөлігі бойынша кейіпкерлердің рөлін ойнай алады. |
|||
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады:Ертегінің мазмұнын өз сөзімен айта алады. |
|||
|
Дескриптор |
Сөздерді түсінеді.Сұраққа жауап береді.Сурет бойынша сөйлем құрастырады.ертегі кейіпкерлерін атай алады. |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Ертегі кейіпкерлерін атай алады.Сұрақтарға жауап береді.Ертегі мазмұнын айта алады. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
5 мин |
Сабақтың басы |
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеремін.Сабақ мақсатымен таныстырамын.. |
|
|
|
20 мин |
Сабақтың ортасы |
Ертегі сөзінің мағынасын түсіндіремін.1-тапсырма. «Мақта қыз бен мысық»ертегісінің кейіпкерлерімен таныстырамын. «Мақта қыз бен мысық»мультфильмін көрсете отырып,ертегінің мазмұнын бейімделген мәтін бойынша түсіндіремін. «Мақта қыз бен мысық жақсы дос болады.Бір күні мысық сүтті төгіп алады.Мақта қыз оған ренжиді.Сонда мысық сүт әкелуге кетеді......Соңында Мақта қызға сүт әкеліп береді .Сөйтіп екеуі қайта жақсы дос болады.» 2-тапсырмада .Мысықтың сиырға,ағашқа,қыздарға,дүкеншіге,тауыққа,тышқанға барғанын кесте бойынша айтып үйренеді. Оқушылардың назарын «Есте сақта!»айдарына аударамын. «Сен тауға барасың ба?»немесе мектепке,саябаққа деген сұраққа жауап беру үлгісімен таныстырамын.Сұхбат құрастырады. 3-тапсырмада жаңа сөздермен таныстырамын,жапырақ,су,сағыз,жұмыртқа,дән. 4-тапсырмада ертегі бойынша 6 сюжетті сурет берілген.Оқушылар сурет бойынша үзіндіні толық тыңдайды.Сол сюжет бойынша түсінгендерін айтуға дағдыланады. Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы алған білімдерін бекітеді. |
Оқулық
Аудиодиск 6.4.1; 6.4.2 6.3.3;6.4.4. 2 Жұмыс дәптері Қосымша тапсырма 6.4 |
|
|
10 мин |
Сабақтың соңы |
Барлық тапсырмаларды дұрыс орындадың,бірақ мұқият тыңдап,қайтала. «Бағдаршам»әдісі арқылы бағаланады. |
|
|
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау. |
||||
|
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе?Неге? 2.Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |
|
|||
|
|
|
|||
|
Қорытынды бағалау. 1Ең жақсы өткен екі нәрсе не? 1. 2. 2.Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. |
||||
шағым қалдыра аласыз













