|
Пәні: |
Әдебиет |
||||
|
Бөлімі: |
Сәулет өнері |
||||
|
Күні: |
04.12.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мақтанышым – Астанам. Ермек Өтетілеуұлы. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.4.1 – өлең, мысал, нақыл сөз, аңыз, бата, әңгіменің жанрлық ерекшеліктерін анықтау; 3.2.9.1 шығарманың мазмұнына сәйкес түрлі дереккөздерден: иллюстрация, әдеби кітаптар, мультфильм нақты ақпаратты табу және ақпаратты сызба түрінде беру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Білетінін сызбаға түсіру |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі |
|
||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 12 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Қазақстанда тағы қандай сәулетті ғимараттар бар? Ой бөліс. «Ой қозғау» әдісі Қала атауына қатысты берілген дыбыстардан басталатын сөз тіркестерін ойластыр.
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Өлеңге сай ырғақ таңдап алып оқы. Әуенмен айт. Өлеңнің авторы туралы әңгімеле. Өлең жолдарына мысалдар келтір. ЕББҚ Өлең не туралы? Талқылау сұрақтары: - Өлеңнен өзіңе қандай жаңа ақпарат алдың? |
Қазақстанда тағы қандай сәулетті ғимараттар туралы әңгімелейді
Қала атауына қатысты берілген дыбыстардан басталатын сөз тіркестерін ойластырады
1. өлеңнің мазмұнын әңгімелейді 2.авторы туралы әңгімелейді 3. бірінші мысалды жазады 4.екінші мысалды жазады Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -ғимараттар туралы әңгімелейді(1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -өлеңнің мазмұнын әңгімелейді(1б) - авторы туралы әңгімелейді(1б) -бірінші мысалды жазады(1б) -екінші мысалды жазады(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Оқулық 1-тапсырма 99-бет Оқулық 99,100- бет Таратпа қаламсап |
|
|
8 мин Сергіту сәті 2 минут |
2 – тапсырма Жеке жұмыс «Анықта» әдісі Суретке қара. Суреттер бойынша «Көрікті Астанам» тақырыбына мәтін құрастыр ЕББҚ Суреттен не көріп тұрсың? Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмадан не білдің,не үйрендің? «Бас,иық,тізе,аяқ» Бейнефильм ұсыну |
1.сөйлемдерді нақты әрі анық құрайды 2.ойын түсінікті және дұрыс жеткізе алады 3.құралған әңгімені жазады Сұраққа жауап береді Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: - сөйлемдерді нақты әрі анық құрайды(1б) - ойын түсінікті және дұрыс жеткізе алады(1б) - құралған әңгімені жазады(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Оқулық 5-тапсырма 101 –бет Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 9 мин
|
3-тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі Өзің тұрған өлкенің көрікті жерлері туралы әңгімеле. ЕББҚ Сенің туған жерің қалай аталады? Талқылау сұрақтары: 1. Қандай тапсырмалар орындадың? 2.Тапсырма орындау барысында не білдің? |
1. өз өлкесінің көрікті жерлерін атайды 2.ерекшелігі туралы әңгімелейді Сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы бағалау Дескриптор: -өз өлкесінің көрікті жерлерін атайды(1б) -ерекшелігі туралы әңгімелейді(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді |
Ламинат қаламсап |
|
|
Рефлексия 7 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма «Астана тарихы» тақырыбында дереккөздерден (кітап, ғаламтор т.б.) мәліметтер жинастыр. Келесі беттегі сызба бойынша жаз. |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мақтанышым – Астанам. ҚМЖ 3 сынып
Мақтанышым – Астанам. ҚМЖ 3 сынып
|
Пәні: |
Әдебиет |
||||
|
Бөлімі: |
Сәулет өнері |
||||
|
Күні: |
04.12.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мақтанышым – Астанам. Ермек Өтетілеуұлы. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.4.1 – өлең, мысал, нақыл сөз, аңыз, бата, әңгіменің жанрлық ерекшеліктерін анықтау; 3.2.9.1 шығарманың мазмұнына сәйкес түрлі дереккөздерден: иллюстрация, әдеби кітаптар, мультфильм нақты ақпаратты табу және ақпаратты сызба түрінде беру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Білетінін сызбаға түсіру |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен сәлемдеседі |
|
||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 12 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Қазақстанда тағы қандай сәулетті ғимараттар бар? Ой бөліс. «Ой қозғау» әдісі Қала атауына қатысты берілген дыбыстардан басталатын сөз тіркестерін ойластыр.
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Өлеңге сай ырғақ таңдап алып оқы. Әуенмен айт. Өлеңнің авторы туралы әңгімеле. Өлең жолдарына мысалдар келтір. ЕББҚ Өлең не туралы? Талқылау сұрақтары: - Өлеңнен өзіңе қандай жаңа ақпарат алдың? |
Қазақстанда тағы қандай сәулетті ғимараттар туралы әңгімелейді
Қала атауына қатысты берілген дыбыстардан басталатын сөз тіркестерін ойластырады
1. өлеңнің мазмұнын әңгімелейді 2.авторы туралы әңгімелейді 3. бірінші мысалды жазады 4.екінші мысалды жазады Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -ғимараттар туралы әңгімелейді(1б) Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) Дескриптор: -өлеңнің мазмұнын әңгімелейді(1б) - авторы туралы әңгімелейді(1б) -бірінші мысалды жазады(1б) -екінші мысалды жазады(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Оқулық 1-тапсырма 99-бет Оқулық 99,100- бет Таратпа қаламсап |
|
|
8 мин Сергіту сәті 2 минут |
2 – тапсырма Жеке жұмыс «Анықта» әдісі Суретке қара. Суреттер бойынша «Көрікті Астанам» тақырыбына мәтін құрастыр ЕББҚ Суреттен не көріп тұрсың? Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмадан не білдің,не үйрендің? «Бас,иық,тізе,аяқ» Бейнефильм ұсыну |
1.сөйлемдерді нақты әрі анық құрайды 2.ойын түсінікті және дұрыс жеткізе алады 3.құралған әңгімені жазады Сұраққа жауап береді Балалар жаттығуды қайталап жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: - сөйлемдерді нақты әрі анық құрайды(1б) - ойын түсінікті және дұрыс жеткізе алады(1б) - құралған әңгімені жазады(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді ҚБ: Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Оқулық 5-тапсырма 101 –бет Дәптер қаламсап |
|
|
Сабақтың соңы 9 мин
|
3-тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі Өзің тұрған өлкенің көрікті жерлері туралы әңгімеле. ЕББҚ Сенің туған жерің қалай аталады? Талқылау сұрақтары: 1. Қандай тапсырмалар орындадың? 2.Тапсырма орындау барысында не білдің? |
1. өз өлкесінің көрікті жерлерін атайды 2.ерекшелігі туралы әңгімелейді Сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы бағалау Дескриптор: -өз өлкесінің көрікті жерлерін атайды(1б) -ерекшелігі туралы әңгімелейді(1б) Дескриптор: -сұраққа жауап береді |
Ламинат қаламсап |
|
|
Рефлексия 7 мин |
«Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) Үйге тапсырма «Астана тарихы» тақырыбында дереккөздерден (кітап, ғаламтор т.б.) мәліметтер жинастыр. Келесі беттегі сызба бойынша жаз. |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. |
«Комментарий» арқылы |
«Баскетбол» тақтасы Балалар дың аттары жазылған ұяшықтар доптар таратпасы |
|
шағым қалдыра аласыз













