|
Қысқа мерзімді жоспары |
|||||||
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ IT Startup |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқысы |
||||||
|
Күні |
|
||||||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.2.1 Startup (стартап)
түсінігін баяндау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Startup (стартап)
түсінігін баяндай алады; |
||||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
- -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
||||||
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз – Өнерлі бала өрге жүзер - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 10 мин 20 мин Сабақтың соңы 5 мин |
Ұйымдастыру кезені Ой сергіту жаттығуы. Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. Өткен тақырыпты қайталау Практикум: Мақсаты:
Өткен сабақта біз жарнаманың түрлері және жарнамалық инфографика жасауға арналған сервистерді, ең жиі қолданылатын логикалық операцияларды қарастырдық. Бүгін өткен сабақты бекіту мақсатында www.canva.com сервисімен жұмыс жасаймыз. Жұмысты орындау реті: 1. Жұмысты бастамас бұрын, ең алдымен, www.canva.com сайтында тіркелу қажет. Ол үшін жоғарыда орналасқан тіркелу батырмасын басып, өз аттарыңды, электронды почталарыңды енгізіңдер және пароль жазыңдар.
Үйге тапсырма: Интернеттен қосымша дерек көздерден насихаттау кешені жайлы ақпарат тауып жазыңдар. |
Оқушылар сабаққа дайындалады топ болып сұрақтарға жауап іздейді. Топқа бөлініп отырады. Әрқайсының өзіңізге тиесілі балдарыңызды бақылап қойып оытрыңыздар. Дискриптер: -топпен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -Жұппен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -компьютеде орындайды -платформамен жұмыс -табысты стартап талдап жазады; -айырмашылығын жазады; |
Үш шапалақ Ауызша мадақтау -адал болу керек; 3/балл 3/балл 4/балл Жалпы балл 10 балл Қосымша мәліметтер іздеу |
Қосымшамен танысады, Смартфон Слайд |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Маркетингтік жарнама жасау
Маркетингтік жарнама жасау
|
Қысқа мерзімді жоспары |
|||||||
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ IT Startup |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқысы |
||||||
|
Күні |
|
||||||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.2.1 Startup (стартап)
түсінігін баяндау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Startup (стартап)
түсінігін баяндай алады; |
||||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
- -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
||||||
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз – Өнерлі бала өрге жүзер - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 10 мин 20 мин Сабақтың соңы 5 мин |
Ұйымдастыру кезені Ой сергіту жаттығуы. Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. Өткен тақырыпты қайталау Практикум: Мақсаты:
Өткен сабақта біз жарнаманың түрлері және жарнамалық инфографика жасауға арналған сервистерді, ең жиі қолданылатын логикалық операцияларды қарастырдық. Бүгін өткен сабақты бекіту мақсатында www.canva.com сервисімен жұмыс жасаймыз. Жұмысты орындау реті: 1. Жұмысты бастамас бұрын, ең алдымен, www.canva.com сайтында тіркелу қажет. Ол үшін жоғарыда орналасқан тіркелу батырмасын басып, өз аттарыңды, электронды почталарыңды енгізіңдер және пароль жазыңдар.
Үйге тапсырма: Интернеттен қосымша дерек көздерден насихаттау кешені жайлы ақпарат тауып жазыңдар. |
Оқушылар сабаққа дайындалады топ болып сұрақтарға жауап іздейді. Топқа бөлініп отырады. Әрқайсының өзіңізге тиесілі балдарыңызды бақылап қойып оытрыңыздар. Дискриптер: -топпен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -Жұппен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -компьютеде орындайды -платформамен жұмыс -табысты стартап талдап жазады; -айырмашылығын жазады; |
Үш шапалақ Ауызша мадақтау -адал болу керек; 3/балл 3/балл 4/балл Жалпы балл 10 балл Қосымша мәліметтер іздеу |
Қосымшамен танысады, Смартфон Слайд |
|||
шағым қалдыра аласыз

















