|
Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІІ. Қазақ киносы мен театрының қазіргі келбеті |
||||||||||||||||
|
Күні: 07.11.25 ж |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 10 «Б» |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: «Марко Полоның Жібек жолы» фильмі |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
10.3.4.1 ғылыми-көпшілік және публицистикалық стильдегі мәтіндер (эссе) бойынша салыстырмалы (жанры, құрылымы, тілдік құралдары, мақсатты аудиториясы) талдау жасау |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
ғылыми-көпшілік және публицистикалық стильдегі мәтіндер (эссе) бойынша салыстырмалы (жанры, құрылымы, тілдік құралдары, мақсатты аудиториясы) талдау жасайды |
||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу: |
Әділдік пен жауапкершілік - біртұтас ұғым |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Ойтүрткі * Соңғы рет қандай отандық фильмді көрдіңіз? *Сізге ұнады ма? *Кинорежиссер болсаңыз, қазіргі заманға байланысты қандай фильм түсірер едіңіз? |
Мақтау |
оқулық |
|||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
2-тапсырма Жеке жұмыс 4-тапсырма. Жеке жұмыс 5- тапсырма Топтық жұмыс Мұғалім бағыт-бағдар береді |
Тыңдалым Жазылым Мәтінді тыңдайды, Негізгі ақпаратты тезис түрінде жазады, мазмұнын баяндайды. Жазылым. Тыңдалым мәтінінен «Қандай?» деген сұраққа жауап беретін сөздерді теріп жазады, олардың жасалу жолдарын түсіндіреді.
Оқылым. Айтылым Мәтінді түсініп оқиды, ат қояды, жоспар құрады.
Ойтаразы *Бүгін не үйрендіңіздер? *Сөздік қорларыңызға қанша сөз қосылды? *Сабақ бойынша сұрақтарыңыз *Келесі сабаққа ұсыныс. |
Қ/Б:«Бас бармақ» Дескриптор: Жалпы-4 балл - тапсырманы орындайды Қ/Б:«Қошемет» Дескриптор: Жалпы-4 балл - сын есімдерді жазады - жасалу жолын түсіндіреді |
Оқулық 43- бет слайд |
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасын беру: 9- тапсырма |
|
|||||||||||||||
|
Кері байланыс «Білім қоржыны» |
Оқушылар сабақта алған білімдерін қоржынның түсі арқылы білдіреді |
|
|||||||||||||||
|
Бағалау |
Формативті бағалау баллдық жүйе бойынша бағалаймын. |
||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
“Марко Полоның Жібек жолы» фильмі
“Марко Полоның Жібек жолы» фильмі
|
Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІІ. Қазақ киносы мен театрының қазіргі келбеті |
||||||||||||||||
|
Күні: 07.11.25 ж |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 10 «Б» |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: «Марко Полоның Жібек жолы» фильмі |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
10.3.4.1 ғылыми-көпшілік және публицистикалық стильдегі мәтіндер (эссе) бойынша салыстырмалы (жанры, құрылымы, тілдік құралдары, мақсатты аудиториясы) талдау жасау |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
ғылыми-көпшілік және публицистикалық стильдегі мәтіндер (эссе) бойынша салыстырмалы (жанры, құрылымы, тілдік құралдары, мақсатты аудиториясы) талдау жасайды |
||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу: |
Әділдік пен жауапкершілік - біртұтас ұғым |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Ойтүрткі * Соңғы рет қандай отандық фильмді көрдіңіз? *Сізге ұнады ма? *Кинорежиссер болсаңыз, қазіргі заманға байланысты қандай фильм түсірер едіңіз? |
Мақтау |
оқулық |
|||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
2-тапсырма Жеке жұмыс 4-тапсырма. Жеке жұмыс 5- тапсырма Топтық жұмыс Мұғалім бағыт-бағдар береді |
Тыңдалым Жазылым Мәтінді тыңдайды, Негізгі ақпаратты тезис түрінде жазады, мазмұнын баяндайды. Жазылым. Тыңдалым мәтінінен «Қандай?» деген сұраққа жауап беретін сөздерді теріп жазады, олардың жасалу жолдарын түсіндіреді.
Оқылым. Айтылым Мәтінді түсініп оқиды, ат қояды, жоспар құрады.
Ойтаразы *Бүгін не үйрендіңіздер? *Сөздік қорларыңызға қанша сөз қосылды? *Сабақ бойынша сұрақтарыңыз *Келесі сабаққа ұсыныс. |
Қ/Б:«Бас бармақ» Дескриптор: Жалпы-4 балл - тапсырманы орындайды Қ/Б:«Қошемет» Дескриптор: Жалпы-4 балл - сын есімдерді жазады - жасалу жолын түсіндіреді |
Оқулық 43- бет слайд |
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасын беру: 9- тапсырма |
|
|||||||||||||||
|
Кері байланыс «Білім қоржыны» |
Оқушылар сабақта алған білімдерін қоржынның түсі арқылы білдіреді |
|
|||||||||||||||
|
Бағалау |
Формативті бағалау баллдық жүйе бойынша бағалаймын. |
||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













