|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Туечиева А |
|||
|
Пән/Сынып: |
2 а,б |
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ғажайып төрттік |
|||
|
Оқу мақсаты: |
Білімділік: Пәндер бойынша білімдерін бекіту мақсатында оқушының тапқырлық танытып, тез жауап берудегі дағдысын қалыптастырып, ептілігі мен біліктілігін байқау. Оқушылардың ойлау қабілетін, сөздік қорын дамыта отырып, өз бетінше қорытынды шығара білуге үйрету. Оқушыларды ізгілікке, ептілікке, қырағылыққа, шапшаңдыққа тәрбиелеу. |
|||
|
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Ұйымдастыру; Бәйгеге түсіп
жарыспай, Алдымен сайысқа қатысушыларды топқа бөліп алайық. |
5 ойыншыдан 3 топқа бөлінеді
|
Білім шыңы, кітапшаларту, глобус, кеспе қағаздар |
|
|
Ортасы |
1.Топтың аты, топбасшысы, ұраны, қысқаша таныстыру. 2. Бәйге ( топбасшысы ойланбай, тез 10 сұраққа жауап береді). 3. Көкпар ( әр топқа жұмбақ қойылады, топ жауап бере алмаса, басқа топтар жауап берулеріне болады). 4. Ғажайып төрттік (сұрақтың тақырыбын сұрақтың нөмірін топ өздері таңдайды) 5. Сиқырлы сандық ( ребус шешу) 2 "Көкпар". Жұмбақтар:
ІV. Ғажайып төрттік. Математика.
V.Сиқырлы сандық . Ребустар. . |
Топтың аты, топбасшысы, ұраны, қысқаша таныстыру. 2. Бәйге ( топбасшысы ойланбай, тез 10 сұраққа жауап береді). 3. Көкпар ( әр топқа жұмбақ қойылады, топ жауап бере алмаса, басқа топтар жауап берулеріне болады). 4. Ғажайып төрттік (сұрақтың тақырыбын сұрақтың нөмірін топ өздері таңдайды) 5. Сиқырлы сандық ( ребус шешу) 2 Жұмбақтар: 1) Асқар тауда, 3) Жүзіне салсаң көзіңді, Көрсетеді өзіңді. (Айна-зеркало-mirror)
ІV. Ғажайып төрттік. Математика. 1. 16 саны 2 санының қандай дәрежесі? (4) 2. 0,1.2,3,4,5,6,7,8,9 сандары берілген. Қайсысы үлкен қосындысы ма, көбейтіндісі ме? (қосындысы) 3. Бөлмеде 5 май шам жанып тұр. Екеуін өшіріп қойса нешеуі қалады? (2)
1. Абай өлеңіндегі 5 асылды атаңыз (талап, еңбек, терең ой, қанағат, рақым) 2. Ертегідегі Кендебай кімнің баласы, қай жерді мекендеген? (Казанғап атты кедейдің баласы, Қарасудың бойын мекендеген) 3.Қобыланды батырдың тұлпарының аты (Тайбурыл) |
|
|
|
Соңы |
Қорытынды. Әділ қазыларға сөз беру. Сайыс қорытындысын шығару. Оқушыларды марапаттау |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика
Математика
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Туечиева А |
|||
|
Пән/Сынып: |
2 а,б |
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ғажайып төрттік |
|||
|
Оқу мақсаты: |
Білімділік: Пәндер бойынша білімдерін бекіту мақсатында оқушының тапқырлық танытып, тез жауап берудегі дағдысын қалыптастырып, ептілігі мен біліктілігін байқау. Оқушылардың ойлау қабілетін, сөздік қорын дамыта отырып, өз бетінше қорытынды шығара білуге үйрету. Оқушыларды ізгілікке, ептілікке, қырағылыққа, шапшаңдыққа тәрбиелеу. |
|||
|
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Ұйымдастыру; Бәйгеге түсіп
жарыспай, Алдымен сайысқа қатысушыларды топқа бөліп алайық. |
5 ойыншыдан 3 топқа бөлінеді
|
Білім шыңы, кітапшаларту, глобус, кеспе қағаздар |
|
|
Ортасы |
1.Топтың аты, топбасшысы, ұраны, қысқаша таныстыру. 2. Бәйге ( топбасшысы ойланбай, тез 10 сұраққа жауап береді). 3. Көкпар ( әр топқа жұмбақ қойылады, топ жауап бере алмаса, басқа топтар жауап берулеріне болады). 4. Ғажайып төрттік (сұрақтың тақырыбын сұрақтың нөмірін топ өздері таңдайды) 5. Сиқырлы сандық ( ребус шешу) 2 "Көкпар". Жұмбақтар:
ІV. Ғажайып төрттік. Математика.
V.Сиқырлы сандық . Ребустар. . |
Топтың аты, топбасшысы, ұраны, қысқаша таныстыру. 2. Бәйге ( топбасшысы ойланбай, тез 10 сұраққа жауап береді). 3. Көкпар ( әр топқа жұмбақ қойылады, топ жауап бере алмаса, басқа топтар жауап берулеріне болады). 4. Ғажайып төрттік (сұрақтың тақырыбын сұрақтың нөмірін топ өздері таңдайды) 5. Сиқырлы сандық ( ребус шешу) 2 Жұмбақтар: 1) Асқар тауда, 3) Жүзіне салсаң көзіңді, Көрсетеді өзіңді. (Айна-зеркало-mirror)
ІV. Ғажайып төрттік. Математика. 1. 16 саны 2 санының қандай дәрежесі? (4) 2. 0,1.2,3,4,5,6,7,8,9 сандары берілген. Қайсысы үлкен қосындысы ма, көбейтіндісі ме? (қосындысы) 3. Бөлмеде 5 май шам жанып тұр. Екеуін өшіріп қойса нешеуі қалады? (2)
1. Абай өлеңіндегі 5 асылды атаңыз (талап, еңбек, терең ой, қанағат, рақым) 2. Ертегідегі Кендебай кімнің баласы, қай жерді мекендеген? (Казанғап атты кедейдің баласы, Қарасудың бойын мекендеген) 3.Қобыланды батырдың тұлпарының аты (Тайбурыл) |
|
|
|
Соңы |
Қорытынды. Әділ қазыларға сөз беру. Сайыс қорытындысын шығару. Оқушыларды марапаттау |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













