|
Білім беру ұйымының атауы |
Максим Горький |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Саяхат |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Куттимуратова Г.А |
|||||
|
Күні: |
4.02.2025 |
|||||
|
Сынып: |
1 «Б» сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 сабақ. Есептер шығару |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.5.1.1**есепті сызба, сурет, қысқаша жазба түрінде модельдеу/есепті шешу үшін тірек сызбасын таңдау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есептер шығарады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Ребус шешу Өткен тақырыпты еске түсіру
Жауабы: Шама Жаңа тақырып Сұрақ қойып, есепті шығар. Шатырдың массасы 10 килограмм, ал ұйықтайтын қаптың массасы 3 килограмм. Ш Ұйықтайтын қап- 3кг ? артық Шешуі: 10 – 3=7 кг Жауабы: 7 кг артық 2-тапсырма Барлық жүк-10кг Алды-3кг Қалды-?кг 10-3=7кг Ж: 7кг жүк қалды ЕБҚ Шамаларды өсу ретімен жаз
ЕҚБ Жемәстердің орнына сандар қойып, амалдарды орында
Жүптық жұмыс 3-тапсырма Досыңмен «Мен жорыққа не алып шығамын?»ойынын ұйымдастыр. 10 килограмнан артық зат алмау керек. Жылдам есептеп, нәтижесін тексер. Заттарды таңдап, олардың массаларын ата. 4-тапсырма Есепте 100 – 30 – 70=0 90 – 20 + 30=100 80 + 10 + 10=100 100 – 50 + 40=90 60 + 10 + 20=90 80 – 80 + 50=50 ФС тапсырмасы 5-тапсырма Қайық 100 кг жүкті көтереді. Оған кімдер отыра алады? ҚЖ: Математикалық диктант Жиырма, жетпіс, тоқсан
Кері байланыс
|
Өлең жолдарын оқиды Ребус шешеді Шатыр көрпеқаптан қанша килограмм ауыр? Ұйықтайтын қап шатырдан қанша килограмм жеңіл? Есеп құрастырып шығарады Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Қимыл қозғалыстар жасайды Ойын ойнайды Есептеу жүршізеді Әртүрлі нұсқаларды қарастырады Сандарды цифрмен жазады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Балалар мұндай есеп түрімен таныс, сондықтан сұрақ қоя алады. Есептің сызбасын таңдайды Дескриптор. Балалар қосындыны табуға, айырмалық салыстыруға есептер құрастырады. Олардың біреуін шығарады. Кері есептер құрастырады.
Керемет! Жарайсыңдар! Дескриптор: Балалар жорыққа өзімен 10 килограм затты таңдайды Балалар тез есептеп, бір-бірінің нәтижесін тексереді. Олар бірнеше нұсқаларды ұсынады. Тамаша! Дескриптор: Зерттеу жүргізеді Әртүрлі нұсқаларды қарастырады
Тамаша! «Жұлдыздар шеруі» әдісі |
Суреттер Ребус сызылған плакат Есеп сызбасы
Суреттер Таратпа парақ Таратпа парақ Заттар Жолқапшықтар Оқулық
Карточкалар Кері байланыс тақтасы |
||
Құндылық мақсаты:Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
математика
математика
|
Білім беру ұйымының атауы |
Максим Горький |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Саяхат |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Куттимуратова Г.А |
|||||
|
Күні: |
4.02.2025 |
|||||
|
Сынып: |
1 «Б» сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 сабақ. Есептер шығару |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.5.1.1**есепті сызба, сурет, қысқаша жазба түрінде модельдеу/есепті шешу үшін тірек сызбасын таңдау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есептер шығарады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Ребус шешу Өткен тақырыпты еске түсіру
Жауабы: Шама Жаңа тақырып Сұрақ қойып, есепті шығар. Шатырдың массасы 10 килограмм, ал ұйықтайтын қаптың массасы 3 килограмм. Ш Ұйықтайтын қап- 3кг ? артық Шешуі: 10 – 3=7 кг Жауабы: 7 кг артық 2-тапсырма Барлық жүк-10кг Алды-3кг Қалды-?кг 10-3=7кг Ж: 7кг жүк қалды ЕБҚ Шамаларды өсу ретімен жаз
ЕҚБ Жемәстердің орнына сандар қойып, амалдарды орында
Жүптық жұмыс 3-тапсырма Досыңмен «Мен жорыққа не алып шығамын?»ойынын ұйымдастыр. 10 килограмнан артық зат алмау керек. Жылдам есептеп, нәтижесін тексер. Заттарды таңдап, олардың массаларын ата. 4-тапсырма Есепте 100 – 30 – 70=0 90 – 20 + 30=100 80 + 10 + 10=100 100 – 50 + 40=90 60 + 10 + 20=90 80 – 80 + 50=50 ФС тапсырмасы 5-тапсырма Қайық 100 кг жүкті көтереді. Оған кімдер отыра алады? ҚЖ: Математикалық диктант Жиырма, жетпіс, тоқсан
Кері байланыс
|
Өлең жолдарын оқиды Ребус шешеді Шатыр көрпеқаптан қанша килограмм ауыр? Ұйықтайтын қап шатырдан қанша килограмм жеңіл? Есеп құрастырып шығарады Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Қимыл қозғалыстар жасайды Ойын ойнайды Есептеу жүршізеді Әртүрлі нұсқаларды қарастырады Сандарды цифрмен жазады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Балалар мұндай есеп түрімен таныс, сондықтан сұрақ қоя алады. Есептің сызбасын таңдайды Дескриптор. Балалар қосындыны табуға, айырмалық салыстыруға есептер құрастырады. Олардың біреуін шығарады. Кері есептер құрастырады.
Керемет! Жарайсыңдар! Дескриптор: Балалар жорыққа өзімен 10 килограм затты таңдайды Балалар тез есептеп, бір-бірінің нәтижесін тексереді. Олар бірнеше нұсқаларды ұсынады. Тамаша! Дескриптор: Зерттеу жүргізеді Әртүрлі нұсқаларды қарастырады
Тамаша! «Жұлдыздар шеруі» әдісі |
Суреттер Ребус сызылған плакат Есеп сызбасы
Суреттер Таратпа парақ Таратпа парақ Заттар Жолқапшықтар Оқулық
Карточкалар Кері байланыс тақтасы |
||
Құндылық мақсаты:Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу
шағым қалдыра аласыз

























